Angelina Jolie i Brad Pitt - gdzie wezmą ślub i kogo zaproszą?

Przygotowania do uroczystości trwają w najlepsze.

Angelina Jolie i Bard Pitt po siedmioletnim związku postanowili wziąć ślub. News z ostatniej chwili: uroczystość odbędzie się w rezydencji pary na południu Francji. Jak podaje National Ledger, osoby z otoczenia pary potwierdzają, że to najlepsze miejsce:

Czują, że właśnie tam mogą mieć więcej prywatności. Na ceremonię zaproszą rodzinę i najbliższych przyjaciół, n.in George'a Clooney'a i Quentina Tarantino. Podobno mają pojawić się również Matt Damon i Ed Norton.

EXCLUSIVE Brad Pitt buiding huge reception hall next to chapel for coming wedding at Miraval compound in South of France. More than 50 construction vehicles are currently on the property so the work would be finished for the september date. Brad Pitt and Angelina were spotted last week end feb 19 on the site to give instructions  Feb 23, 2012 EXCLUSIVE  USA AUSTRALIA UK ONLY *** Local Caption *** Brad Pitt

Chociaż para nie jest zbytnio religijna, planują pobrać się w kaplicy znajdującej się na terenie nieruchomości. Jak twierdzą informatorzy zagranicznych mediów, do ołtarza pannę młodą odprowadzi jej ojciec.

Angie pierwotnie planowała, aby jej brat James odprowadził ją do ołtarza, ale teraz zdecydowała, że powinien to być jej ojciec, Jon Voight. Wie, jak wiele będzie to dla niego znaczyło.

angelina jolie, brad pitt

A dzieciaki? Maddox i Pax mają być drużbami Brada. Zaharze i Shiloh przypadnie rola druhen. Mała Vivi będzie sypała kwiaty, a Knox będzie odpowiedzialny za obrączki. Świadkiem będzie brat pana młodego - Doug.

Ale zanim się to stanie, na terenie posiadłości Brangeliny szaleje ponad 50 maszyn budowlanych. Powiększają rezydencję o miejsce na huczne wesele. Prace mają zakończyć się do września. Czyżby planowali pobrać się jesienią?

angelina jolie, brad pitt

To już kolejny ślub Brada Pitta. Wcześniej był żonaty z Jennifer Aniston. A Angelina stanie na ślubnym kobiercu po raz trzeci. Poprzednimi mężami aktorki byli Jonny Leee Miller i Billy Bob Thornton. Trzeba jednak przyznać, że z nikim ani Jolie, ani Pitt nie wyglądali tak pięknie:

DEC 14, 2010 - BERLIN (GER) - BRAD PITT and ANGELINA JOLIE attending the premiere of ' The Tourist ' in Berlin...  Photo: Insight Celebrity/TT/Preuss

Pat

Zobacz także:

Angelina Jolie ma na palcu pierścionek zaręczynowy! [FOTO]

Angelina Jolie i Brad Pitt ZARĘCZYLI SIĘ!

Szał na nogę Angeliny trwa! Tym razem uległa mu Anna Głogowska

Więcej o:
Komentarze (5)
Angelina Jolie i Brad Pitt - gdzie wezmą ślub i kogo zaproszą?
Zaloguj się
 • citronik

  Oceniono 7 razy 5

  ładna z nich para, mają tyle dzieci to i dom musi być wielki

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 1 raz 1

  "Angie pierwotnie planowała, aby jej brat James odprowadził ją do ołtarza, ale teraz zdecydowała, że powinien to być jej ojciec" - info dajcie po 379218734921 namyśle "Angie".

 • andrea

  Oceniono 27 razy 1

  no i jak na niewinną pannę młodą przystało, na pewno wystąpi w białej sukni......

 • andrea

  Oceniono 39 razy -7

  najładniej Brad wyglądał u boku Jenny, która jest kobitką sympatyczną z krwi i kości, nie jakimś wychudzonym kościotrupem

 • kkmm

  Oceniono 28 razy -22

  a niech spadaja ta malpa nie da mu spokoju dopoki nie bedzie slubu wstyd tak żebrac o zaslubiny ale to w jej stylu do celu po trupach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX