Ibisz o swoim debiucie w telewizji: Rzucali we mnie pomidorami i krzyczeli WYPIE****J

Prezenter opowiedział o swoich trudnych początkach.
Debiut Krzysztofa Ibisza Prezenter opowiedział o swoich trudnych początkach. Niełatwe jest życie początkującego prezentera. Przekonał się o tym Krzysztof Ibisz, który po pierwszym występie został obrzucony pomidorami i wyzwiskami. Niełatwe jest życie początkującego prezentera. Przekonał się o tym Krzysztof Ibisz. Dziś jest jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych, jednak jego kariera nie zawsze wyglądała tak różowo. W 1991 roku Ibisz stanął przed ogromnym wyzwaniem. Miał poprowadzić pierwszą transmisję na żywo z festiwalu w Jarocinie. Niestety, publiczność niezbyt dobrze przyjęła jego obecność na scenie... - Nigdy nie zapomnę lecących w moja stronę pomidorów i niecenzuralnych okrzyków: "Wy***aj!" - zdradził prezenter w "Dzień dobry TVN". Przystojny, 26-letni wówczas Ibisz, najwyraźniej nie spodobał się fanom muzyki rockowej. Cóż, być może rzeczywiście obsadzenie króla polskich teleturniejów w roli prowadzącego tę specyficzną imprezę nie było najlepszym pomysłem. Rozumiemy, że nie każdemu Ibisz mógł przypaść do gustu, ale z drugiej strony - żeby wykrzykiwać wulgaryzmy i rzucać w zestresowanego prezentera pomidorami?

Niełatwe jest życie początkującego prezentera. Przekonał się o tym Krzysztof Ibisz. Dziś jest jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych, jednak jego kariera nie zawsze wyglądała tak różowo.

W 1991 roku Ibisz stanął przed ogromnym wyzwaniem. Miał poprowadzić pierwszą transmisję na żywo z festiwalu w Jarocinie. Niestety, publiczność niezbyt dobrze przyjęła jego obecność na scenie...

Nigdy nie zapomnę lecących w moja stronę pomidorów i niecenzuralnych okrzyków: "Wy*******aj"! - zdradził prezenter w "Dzień dobry TVN".

NZ. Krzysztof Ibisz  Muzyczny show Telewizji Polsat - Jak Oni Spiewaja, sezon 6, od. 3, 26.09.2009, Wa-wa, Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Przystojny, 26-letni wówczas Ibisz, najwyraźniej nie spodobał się fanom muzyki rockowej. Cóż, być może rzeczywiście obsadzenie króla polskich teleturniejów w roli prowadzącego tę specyficzną imprezę, nie było najlepszym pomysłem.

krysztof ibisz

krzysztof ibisz

Rozumiemy, że nie każdemu Ibisz mógł przypaść do gustu, ale z drugiej strony - żeby wykrzykiwać wulgaryzmy i rzucać w zestresowanego prezentera pomidorami?

Oldżi

Zobacz także:

Największe przełomy w historii polskiego show-biznesu

Urbański w skarpetkach, Ibisz z byłą żoną. Zobacz, co się działo na pokazie Hondy

Gwiazdy "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Jak się prezentowały?

Więcej o:
Komentarze (9)
Ibisz o swoim debiucie w telewizji: Rzucali we mnie pomidorami i krzyczeli WYPIE****J
Zaloguj się
 • noltee

  Oceniono 10 razy 8

  "Rzucali we mnie pomidorami i krzyczeli WYPIE****J"
  Uff, to znaczy że jest jeszcze trochę normalnych na tym świecie.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 5 razy 5

  Mam wrażenie, że po latach kariery wrócił do punktu wyjścia...

 • effcien

  Oceniono 5 razy 5

  dobrze mu krzyczeli, szkoda, że nie posłuchał głosu ludu

 • babazbroda

  Oceniono 8 razy 4

  Kto takiego plastic-gaya dał do Jarocina?

 • lenore

  Oceniono 3 razy 3

  Ibisz i WOjewodzki - chyba w podobnym czasie zaczynali, Obydwaj totalne leszcze, czlowiek sie zastanawial kto ich tam trzyma. Wojewodzki poszedl w strone pseudointelektualizmu i taniego skandalu i sie oswoil z kamerami. A Ibisz taki sam leszcze, troche mniej stremowany,ale wiele sie nie zmienil.

 • marcelito

  Oceniono 3 razy 3

  dobre video, dzięki za przypomnienie postaci "dziadka" :)

 • jad

  Oceniono 6 razy 0

  Nie no ,Krzyś śpi chyba przy otwartym oknie,ma dobrą dietę.Wcale się prawie nie zmienił,fryz tylko inny.To są 'GENY".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX