Donald Tusk: Raz w tygodniu przeglądam bloga Kasi!

Premier i jego żona śledzą nowinki na stronie słynnej blogerki.
Donald Tusk: Przeglądam bloga Kasi Premier i jego żona śledzą nowinki na blogu swojej córki. Choć na co dzień premier Tusk nie zajmuje się raczej modą, raz w tygodniu znajduje czas na to, żeby poczytać bloga "Make life easier" swojej córki Kasi. Choć na co dzień premier Tusk nie zajmuje się raczej modą, raz w tygodniu znajduje czas na to, żeby poczytać bloga swojej córki. Kasia od ponad roku prowadzi stronę "Make life easier", na której prezentuje najciekawsze stylizacje i trendy w makijażu. - Nawet nie śmiałbym dyskutować z córką w kwestiach mody - wyznał premier w "Dzień dobry TVN". Okazuje się, że jeszcze większą fanką bloga jest żona premiera. - Codziennie wchodzę na stronę Kasi - zdradziła Małgorzata Tusk. To akurat nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że żona premiera niejednokrotnie przyznawała, że korzysta z wyczucia stylu Kasi. Blogerka często pomaga mamie dobrać odpowiedni strój, dzięki czemu Małgorzata Tusk zawsze świetnie prezentuje się u boku męża na salonach. Kasia również korzysta na trzymaniu modowej sztamy z mamą. Na swoim blogu premierówna niejednokrotnie pisała o tym, że szafa pani Małgorzaty to prawdziwa skarbnica świetnych ubrań. Kasia oczywiście przerabia je tak, aby wpisywały się w najnowsze trendy. Zdarzyło jej się nawet pociąć stary T-Shirt mamy, aby nadać mu odświeżony wygląd. Wygląda na to, że rodzina Tusków wspiera się nawzajem i interesuje swoimi poczynaniami.

Choć na co dzień premier Tusk nie zajmuje się raczej modą, raz w tygodniu znajduje czas na to, żeby poczytać bloga swojej córki. Kasia od ponad roku prowadzi stronę "Make life easier", na której prezentuje najciekawsze stylizacje i trendy w makijażu.

Nawet nie śmiałbym dyskutować z córką w kwestiach mody - wyznał premier w "Dzień dobry TVN".

donald tusk

Okazuje się, że jeszcze większą fanką bloga jest żona premiera.

Codziennie wchodzę na stronę Kasi - zdradziła Małgorzata Tusk.

donald tusk, małgorzata tusk

To akurat nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że żona premiera niejednokrotnie przyznawała, że korzysta z wyczucia stylu Kasi. Blogerka często pomaga mamie dobrać odpowiedni strój, dzięki czemu Małgorzata Tusk zawsze świetnie prezentuje się u boku męża na salonach.

małgorzata tusk, donald tusk

Premiera filmu dokumentalnego Katarzyny Kolendy-Zaleskiej pt.

Kasia również korzysta na trzymaniu modowej sztamy z mamą. Na swoim blogu premierówna niejednokrotnie pisała o tym, że szafa pani Małgorzaty to prawdziwa skarbnica świetnych ubrań. Kasia oczywiście przerabia je tak, aby wpisywały się w najnowsze trendy. Zdarzyło jej się nawet pociąć stary T-Shirt mamy, aby nadać mu odświeżony wygląd.

kasia tusk

(Screen z makelifeeasier.pl)

Wygląda na to, że rodzina Tusków wspiera się nawzajem i interesuje swoimi poczynaniami. Dają się lubić?

Oldżi

Zobacz także:

Jogging, tenis, plaża, zakupy - tak się relaksują Tuskowie

Jakich używać kosmetyków, jak się ubierać? Polskie celebrytki lubią radzić. Kto i jak to robi?

Komu przeszkadza Kasia Tusk? WROGOWIE bloga Make Life Easier

Więcej o:
Komentarze (6)
Donald Tusk: Raz w tygodniu przeglądam bloga Kasi!
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 6 razy 6

  Ja też wspieram mojego tatę, który jest bardzo dobrym człowiekiem . Zrobił dla mnie wiele. Chciałby więcej i ciągle się martwi .W dzisiejszych czasach ten lęk jest uzasadniony.

 • majaeczka

  Oceniono 8 razy 2

  Hahahahaha teraz dopiero nikt nie napisze tego co myśli:):):)A jaka reklama:):)

 • jad

  Oceniono 8 razy 2

  Oldżi,
  pytasz czy dają się lubić ?
  A czy Ty i Twoje "artykuły " dajecie się lubić ?
  Całe szczęście,że ludzie różnią się od siebie-również gustem.
  Inaczej musiałbyś się gdzieś schować w czarnej dziurze.

 • adela111

  Oceniono 13 razy 1

  a ja ani razu i bardzo dobrze,bo z tego co słyszałam to są tam same idiotyzmy

 • lenore

  Oceniono 14 razy 0

  Coz, po prostu sprawdzaja, czy ktos za coreczke dobrze odwala robote... Sama tego bloga nie robi, za to sama odbiera za niego nagrody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX