Rihanna wysyła Ashtonowi Kutcherowi swoje ROZBIERANE zdjęcia!

Rihanna oszalała na punkcie Ashtona Kutchera.
Rihanna wysyła Kutcherowi nagie fotki Rihanna oszalała na punkcie Ashtona Kutchera. Jak donosi amerykański tabloid "OK Magazine", Rihanna straciła głowę dla Ashtona Kutchera - zaczęła wysyłać mu swoje rozbierane zdjęcia. Jak donosi amerykański tabloid "OK Magazine", Rihanna straciła głowę dla Ashtona Kutchera! Niedawno pisaliśmy o tym, że piosenkarka i aktor spędzili razem noc w nowojorskim apartamencie Barbadoski (Rihanna spotyka się z Ashtonem Kutcherem?!). Okazuje się, że RiRi ma ochotę na więcej! Gwiazda wydała niedawno 700 dolarów na komplet seksownej bielizny od "Lascivious". Wystrojona w pończochy, luksusowy stanik i kuszące majteczki robiła sobie zdjęcia telefonem i podsyłała je przystojnemu aktorowi. Znajomi Rihanny twierdzą, że piosenkarkę pociąga w Ashtonie to, że musi rywalizować o jego względy z innymi kobietami! - Wie, że nie jest jedyną dziewczyną w jego życiu i traktuje ten romans jako wyznanie. Kiedy on udaje niedostępnego, Rihannę bardzo to podnieca - zdradził informator magazynu. RiRi wie, że jest bardzo ponętną kobietą i swój seksapil traktuje jako główne oręże. Czy Ashton ulegnie jej zalotom i zdecyduje się związać z piosenkarką na stałe?

Jak donosi amerykański tabloid "OK Magazine", Rihanna straciła głowę dla Ashtona Kutchera! Niedawno pisaliśmy o tym, że piosenkarka i aktor spędzili razem noc w nowojorskim apartamencie Barbadoski (Rihanna spotyka się z Ashtonem Kutcherem?!). Okazuje się, że RiRi ma ochotę na więcej!

Rihanna

Gwiazda wydała niedawno 700 dolarów na komplet seksownej bielizny od "Lascivious". Wystrojona w pończochy, luksusowy stanik i kuszące majteczki, robiła sobie zdjęcia telefonem i podsyłała je przystojnemu aktorowi. Znajomi Rihanny twierdzą, że piosenkarkę pociąga w Ashtonie to, że musi rywalizować o jego względy z innymi kobietami!

Wie, że nie jest jedyną dziewczyną w jego życiu i traktuje ten romans jako wyznanie. Kiedy on udaje niedostępnego, Rihannę bardzo to podnieca - zdradził informator magazynu.

Rihanna

RiRi wie, że jest bardzo ponętną kobietą i swój seksapil traktuje jako główne oręże. Czy Ashton ulegnie jej zalotom i zdecyduje się związać z piosenkarką na stałe?

Ashton Kutcher filming a scene by a pool wearing just his trunks in Los Angeles. <P> <B>Ref: SPL23124  240308  </B><br> Picture by: Dean Chapple / Splash News<br> Pictured: Ashton Kutcher </P><P> <B>Splash News and Pictures</B><br> Los Angeles: 310-821-2666<br> New York: 212-619-2666<br> London: 870-934-2666<br> photodesk@splashnews.com<br> </P>

Ciekawi nas też, jak na te rewelacje zareagowała była żona Kutchera, Demi Moore. Nie jest tajemnicą, że gwiazda wciąż ma nadzieję na powrót niewiernego ukochanego.

Oldżi

Zobacz także:

Jak zdesperowana Rihanna szuka chłopaka. Intymne zdjęcia i inne sposoby

Coco, Kim Kardashian, a może Rihanna: Kto zasługuje na tytuł MISS BIKINI na Twitterze?

Co gwiazdy ujawniają na Twitterze?