Gwiazda bollywoodzkich filmów zatrzymana na lotnisku w Nowym Jorku. Skandal w Indiach!

To drugie spotkanie aktora z amerykańskimi celnikami

Popularny aktor bollywoodzkich produkcji filmowych kilka dni temu został zatrzymany na lotnisku w Nowym Jorku, po tym jak wylądował na White Plains swoim prywatnym samolotem.

Gwiazdor został zaproszony przez Uniwersytet Yale, by poprowadzić wykład dla uczniów tej znanej uczelni. To wielkie wyróżnienie dla artysty. Amerykańscy celnicy z urzędu imigracyjnego nie pozwolili mu się długo cieszyć sukcesem. Zatrzymali go na prawie dwie godziny. Prawdopodobnie doszukiwali  się w nim potencjalnego imigranta. Aktor spóźnił się przez to na umówione spotkanie ze studentami. Mimo nerwowej atmosfery Khan dotarł na uczelnię i przywitał słuchaczy sarkastycznym żartem.

To był długi lot. Zostaliśmy zatrzymani na lotnisku na półtorej godziny. JAK TO ZWYKLE BYWA- wytłumaczył ironicznie. - Kiedy zachowuję się arogancko, to zawsze oznacza tylko jedno: jestem w Ameryce- dodał.

Cast member Shah Rukh Khan gestures as he holds a speech after the screening of the movie

Aktora na szczęście przeproszono zaraz po zaistniałym incydencie.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, których musiał doświadczyć pan Shah Rukh Khan- napisał w oświadczeniu rzecznik ambasadora USA, Peter Vrooman.

Mniej pozytywnie o sprawie wypowiedział się Minister Spraw Zagranicznych Indii, SM Krishna

Polityka zatrzymywania i przepraszania nie może być kontynuowana przez rząd amerykański- stwierdził. - Przeprosiny stały się u nich mechaniczne.

To nie pierwsze przykre doświadczenie Khana na lotnisku w Ameryce. W 2009 roku aktor został zatrzymany na kilka godzin, a zwolniono go dopiero po interwencji ambasadora Indii. Gwiazdor twierdził wówczas, że jedynym powodem, dla którego został zatrzymany, to nazwisko i kolor skóry.

Bollywood actor Shah Rukh Khan (L) performs during the inauguration ceremony of a film city at Chandrakona village, west of Kolkata April 15, 2012. REUTERS/Rupak De Chowdhuri (INDIA - Tags: ENTERTAINMENT PROFILE SOCIETY)

ralph

Zobacz także:

Narty, koszykówka, rower - TAK spędzają wolny czas głowy państw!

Angelina Jolie ma na palcu pierścionek zaręczynowy! [FOTO]

Więcej o:
Komentarze (7)
Gwiazda bollywoodzkich filmów zatrzymana na lotnisku w Nowym Jorku. Skandal w Indiach!
Zaloguj się
 • aldonathebest

  Oceniono 38 razy 36

  A teraz na serio: jakby wszystkie ważniejsze kraje na świecie zaczęły traktować w podobny sposób "hollywoodzkie gwiazdy" szybko by im odechciało się przepraszania! Wszyscy się z tymi amerykanskimi gwiazdami certolą, i uważają za panow świata, a jakby tak parę razy do pierdla na dzien dobry wsadzić może by inaczej zaczęli traktować innych ludzi. To takie snobistyczne myśleć, że wszyscy chcą emigrować i żyć w tym popiertolonym kraju!

 • niewygrzana

  Oceniono 37 razy 33

  Tak, facet w dobrze skrojonym drogim garniturze, przylatujący swoim prywatnym samolotem to z całą pewnością nielegalny imigrant, pałający żądzą pracy w Srameryce, koniecznie na czarno ;)

 • aldonathebest

  Oceniono 26 razy 20

  Moje boolywodzkie ciasteczko :-)

 • hortex.

  Oceniono 22 razy 16

  Mój ulubiony bollywodzki aktor.. wspaniały

 • martyna198712

  0

  shan rukh khan jest naprawde wspanialym aktorem a do tego niezlym ciachem. ahhhhhhhhhhh!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX