18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Magdalena Frąckowiak pokazała prawie WSZYSTKO! W "Vogue'u"

Jest piękna!
Naga sesja Magdy Frąckowiak w "Vogue" Jedna z najbardziej znanych na świecie modelek nie unika odważnych sesji 27-letnia modelka Magdalena Frąckowiak tym razem pokazała prawie wszystko we francuskiej edycji "Vogue'a". Zdjęcia wykonał słynny fotograf mody Giampaolo Sgura. Jedna z najbardziej znanych na świecie modelek, Magdalena Frąckowiak, nie unika odważnych sesji. Zawsze jednak wybiera najlepszych fotografów i tylko prestiżowe magazyny o modzie. 27-latka tym razem pokazała prawie wszystko we francuskiej edycji "Vogue'a". Zdjęcia wykonał słynny fotograf mody, Giampaolo Sgura. Modelka przyznała niedawno w jednym z wywiadów, że nigdy nie rozbierze się w magazynie dla panów. Nie dziwi nas to w ogóle. Frąckowiak ma w tej chwili taką pozycję w świecie mody, że chcą z nią pracować najlepsi. Dzięki temu powstają takie piękne sesje, jak ta w "Vogue".

Jedna z najbardziej znanych na świecie modelek nie unika odważnych sesji. Zawsze jednak wybiera najlepszych fotografów i tylko prestiżowe magazyny o modzie.

27-letnia Magda tym razem pokazała prawie wszystko we francuskiej edycji "Vogue'a". Zdjęcia wykonał słynny fotograf mody, Giampaolo Sgura.

Magdalena Frąckowiak

Modelka przyznała niedawno w jednym z wywiadów, że nigdy nie rozbierze się w magazynie dla panów. Nie dziwi nas to w ogóle. Frąckowiak ma w tej chwili taką pozycję w świecie mody, że chcą z nią pracować najlepsi. Dzięki temu powstają takie piękne sesje, jak ta:

Magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak.

Przypominamy inne nagie sesje modelki:

Czyż nie jest zachwycająca? Naszym zdaniem ładniejsza niż Anja Rubik:)

Saw

Zobacz także:

Magdalena Frąckowiak nowym Aniołkiem Victoria's Secret. Zobacz jej seksowne zdjęcia
Sesja polskiej modelki na plaży. Gorące zdjęcia Frąckowiak
Naga Frąckowiak we francuskim "Vogue'u". Ma na sobie tylko biżuterię