18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Magdalena Frąckowiak pokazała prawie WSZYSTKO! W "Vogue'u"

Jest piękna!
Naga sesja Magdy Frąckowiak w "Vogue" Jedna z najbardziej znanych na świecie modelek nie unika odważnych sesji 27-letnia modelka Magdalena Frąckowiak tym razem pokazała prawie wszystko we francuskiej edycji "Vogue'a". Zdjęcia wykonał słynny fotograf mody Giampaolo Sgura. Jedna z najbardziej znanych na świecie modelek, Magdalena Frąckowiak, nie unika odważnych sesji. Zawsze jednak wybiera najlepszych fotografów i tylko prestiżowe magazyny o modzie. 27-latka tym razem pokazała prawie wszystko we francuskiej edycji "Vogue'a". Zdjęcia wykonał słynny fotograf mody, Giampaolo Sgura. Modelka przyznała niedawno w jednym z wywiadów, że nigdy nie rozbierze się w magazynie dla panów. Nie dziwi nas to w ogóle. Frąckowiak ma w tej chwili taką pozycję w świecie mody, że chcą z nią pracować najlepsi. Dzięki temu powstają takie piękne sesje, jak ta w "Vogue".

Jedna z najbardziej znanych na świecie modelek nie unika odważnych sesji. Zawsze jednak wybiera najlepszych fotografów i tylko prestiżowe magazyny o modzie.

27-letnia Magda tym razem pokazała prawie wszystko we francuskiej edycji "Vogue'a". Zdjęcia wykonał słynny fotograf mody, Giampaolo Sgura.

Magdalena Frąckowiak

Modelka przyznała niedawno w jednym z wywiadów, że nigdy nie rozbierze się w magazynie dla panów. Nie dziwi nas to w ogóle. Frąckowiak ma w tej chwili taką pozycję w świecie mody, że chcą z nią pracować najlepsi. Dzięki temu powstają takie piękne sesje, jak ta:

Magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak.

Przypominamy inne nagie sesje modelki:

Czyż nie jest zachwycająca? Naszym zdaniem ładniejsza niż Anja Rubik:)

Saw

Zobacz także:

Magdalena Frąckowiak nowym Aniołkiem Victoria's Secret. Zobacz jej seksowne zdjęcia
Sesja polskiej modelki na plaży. Gorące zdjęcia Frąckowiak
Naga Frąckowiak we francuskim "Vogue'u". Ma na sobie tylko biżuterię

Więcej o:
Komentarze (24)
Magdalena Frąckowiak pokazała prawie WSZYSTKO! W "Vogue'u"
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 24 razy 10

  Żeby pokazać - to trzeba coś mieć - a u niej jak u Rubik - skóra i kości / i lico - też takie sobie / !

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 23 razy 9

  gratulujemy wnikliwej analizy porównawczej.
  ja jednak zgodzę się z poprzednikami, a nawet dodam od siebie - propagowanie anoreksji powinno być ścigane z urzędu, tak samo jak kłamstwa oświęcimskie. oba zjawiska mają część wspólną w postaci nienaturalnej chudości i oba są społecznie szkodliwe.

 • tree

  Oceniono 22 razy 8

  Tym, którzy uważają, że ta kobieta nie jest anorektyczką, radzę obejrzeć jej dokonania na wybiegu, bez fotoszopu - wielka głowa na patykowatym ciele, ręce jak suche gałązki. Może stąd ten wściekły wyraz twarzy - wiadomo, Polak jak głodny, to zły ;)

 • po.waw.pl

  Oceniono 16 razy 8

  Od kiedy pokaz mody to rozbieranie się na golasa ? Ona ma jakąś krzywą ..gębę. Spójrzcie na 4 pierwsze foty. Lewą część twarzy ma napuchnięta, a prawą schowaną. Ostatnia fota na samym dole to potwierdza. FrącDupniak's her surname ;P

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 19 razy 7

  W magazynach tego typu - oprócz mody - można zapoznać się z kośćcem człowieka. Powinni dołączać je do podręczników do biologii.

 • dziodzio

  Oceniono 6 razy 4

  świat mody jest dosyć specyficzny i proponuję nie zawracać sobie nim du... głowy

 • noltee

  Oceniono 4 razy 4

  "prawie" robi wielką różnicę...

 • gundyslaw

  Oceniono 3 razy 3

  wszystko? dużo tego nie było, trochę piegów i dziurka od klucza. No ale może być.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX