Chyra bawił się na pokazie mody z Edytą Herbuś!

Aktor przyjaźni się z tancerką i jej partnerem.
Chyra na pokazie mody z Edytą Herbuś! Znany aktor przyjaźni się z tancerką i jej partnerem - Mariuszem Trelińskim Na pokazie mody "Joop" Andrzej Chyra świetnie się bawił w towarzystwie Edyty Herbuś! Aktor przyjaźni się z tancerką i jej partnerem Mariuszem Trelińskim. Na pokazie mody marki "Joop" pojawił się Andrzej Chyra. Aktor świetnie się bawił w towarzystwie... Edyty Herbuś! Uspokajamy jednak wszystkich, którzy kibicują jej związkowi z Mariuszem Trelińskim. Para nadal jest razem, a Chyra to po prostu przyjaciel Edyty i Mariusza! Aktor rzadko pojawia się na tego typu imprezach. Tego wypadu nie powinien jednak żałować. Trzeba przyznać, że Chyra i Herbuś ładnie razem wyglądają. Ciekawe, czy Magda Cielecka, która od lat ma słabość do Andrzeja, nie jest zazdrosna o śliczną celebrytkę.

Na wczorajszym pokazie mody marki "Joop" pojawił się Andrzej Chyra. Aktor świetnie się bawił w towarzystwie... Edyty Herbuś! Uspokajamy jednak wszystkich, którzy kibicują jej związkowi z Mariuszem Trelińskim. Para nadal jest razem, a Chyra to po prostu przyjaciel Edyty i Mariusza!

Chyra Andrzej, Herbus Edyta

Aktor rzadko pojawia się na tego typu imprezach. Wczorajszego wypadu nie powinien jednak żałować. Jak widać na zdjęciach, Chyra świetnie się bawił w towarzystwie pięknej tancerki.

Chyra Andrzej, Herbus Edyta

Chyra Andrzej

Trzeba przyznać, że Chyra i Herbuś ładnie razem wyglądają. Ciekawe, czy Magda Cielecka, która od lat ma słabość do Andrzeja, nie jest zazdrosna o śliczną celebrytkę.

Oldżi

Zobacz także:

Roześmiana Halejcio, Sablewska z partnerem i topmodelka prosto z Wielkiej Brytanii, czyli kto wpadł na pokaz Toni&Guy

Weterynarz, dentystka i mechanik samochodowy, czyli nietypowe zawody polskich gwiazd

Kto olśnił, a kto zaliczył wpadkę na warszawskich imprezach. Patrick Field ocenia stylizacje polskich gwiazd