Marczuk nie przyznaje się do romansu z Maserakiem: Teraz jestem ostrożna

Celebrytka opowiedziała w programie o swoich doświadczeniach z mężczyznami.
Marczuk nie przyznaje się do romansu Celebrytka opowiedziała w programie o swoich doświadczeniach z mężczyznami. Weronika Marczuk nie przyznała się do romansu z Maserakiem. "Teraz jestem o wiele bardziej ostrożna, jeśli chodzi o związki" - powiedziała w TVN Weronika Marczuk sporo przeszła w swoim życiu prywatnym. Celebrytka ma za sobą głośne rozstanie z byłym mężem, Cezarym Pazurą. I - jak się okazuje - nie tak łatwo było jej pogodzić się z końcem miłości. "Poduszka była mokra. I to nie jeden raz!" - wyznała Marczuk. Marczuk postanowiła podzielić się swoimi żalami z widzami "Dzień dobry TVN". Naszą uwagę zwróciła lakoniczna wypowiedź Weroniki na temat jej aktualnych relacji z mężczyznami. "Teraz jestem o wiele bardziej ostrożna, jeśli chodzi o związki" - powiedziała. Czyżby chciała w ten sposób dać prztyczka w nos Rafałowi Maserakowi? Ten kilka dni wcześniej powiedział, że relacja, jaka łączy go z Weroniką, to jeszcze nie jest miłość. Celebrytka najwyraźniej chciała dziś pokazać partnerowi, że ona też ma dystans do ich znajomości. Myślicie, że to dobra taktyka, aby uświadomić mężczyźnie, że oczekuje się poważnej relacji?

Weronika Marczuk sporo przeszła w swoim życiu prywatnym. Celebrytka ma za sobą głośne rozstanie z byłym mężem, Cezarym Pazurą. I - jak się okazuje - nie tak łatwo było jej pogodzić się z końcem miłości.

Poduszka była mokra. I to nie jeden raz! - wyznała Marczuk.

weronika marczuk

Marczuk postanowiła podzielić się swoimi żalami z widzami "Dzień dobry TVN".  Naszą uwagę zwróciła lakoniczna wypowiedź Weroniki na temat jej aktualnych relacji z mężczyznami.

Teraz jestem o wiele bardziej ostrożna, jeśli chodzi o związki - powiedziała.

weronika marczuk

Czyżby chciała w ten sposób dać prztyczka w nos Rafałowi Maserakowi? Ten kilka dni wcześniej powiedział, że relacja, jaka łączy go z Weroniką, to jeszcze nie jest miłość (Maserak o związku z Marczuk: To jeszcze nie jest miłość) . Celebrytka najwyraźniej chciała dziś pokazać partnerowi, że ona też ma dystans do ich znajomości. Myślicie, że to dobra taktyka, aby uświadomić mężczyźnie, że oczekuje się poważnej relacji?

Oldżi

Zobacz także:

Maserak i Marczuk zamieszkali razem?

Rafał Maserak to polski Casanova! Lubi kobiety, które...

Gwiazdy romansują na wiosnę. Kto i z kim?

Więcej o:
Komentarze (8)
Marczuk nie przyznaje się do romansu z Maserakiem: Teraz jestem ostrożna
Zaloguj się
 • megaxs

  Oceniono 5 razy 3

  Kurew jest ostrożna, woli dmuchać na zimne, a nóż Maserak też jest na liście płac CBA.

 • sonna

  Oceniono 7 razy 3

  Najpierw się nim chwaliła i mówiła, że niby są razem. Później on się jej wyparł, a teraz ona udaje głupią .. coż .. można? MOŻNA ;dd

 • babazbroda

  Oceniono 8 razy 2

  W moim prywatnym rankingu na niewiarygodność ta pani walczy o pierwsze miejsce.

 • andyy

  Oceniono 3 razy 1

  A co ma mówić?Nie wyszło.Kolejna porażka.Teraz pora na klasztor ;)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 1

  Maserak widocznie też był w pudełku po perfumach, dlatego też się nie przyznaje.

 • jad

  Oceniono 11 razy -1

  Teraz jestem o wiele bardziej ostrożna-peeeeewnie ,nauka nie idzie w las.
  Pod stołem przestała dawać i brać.

 • czeyo

  Oceniono 13 razy -1

  Cwana Wera co pod stolem gmera.

 • po.waw.pl

  Oceniono 14 razy -2

  Spier*alaj na zieloną Ukrainę Marczukova ! Naprawdę, ch*j to kogo obchodzi, że płakałaś. Ty przecież sprzątać do Warszawy przyjechałaś ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX