Grycan wypowiada się o najtrudniejszych momentach w... KARIERZE!

Celebrytka o sukcesie.
Grycan o trudnych momentach w KARIERZE Celebrytka o sukcesie. W "Dzień dobry TVN" zapytano Martę Grycan o najtrudniejszy moment w karierze. - Nie mam trudnych chwil - mówi Marta. Od kiedy pojawianie się jest KARIERĄ? W "Dzień dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska zapytała Martę Grycan i jej córkę o najtrudniejszy moment w ich karierze. Celebrytka jak zwykle z uśmiechem na ustach z chęcią udzieliła odpowiedzi na zadane ABSURDALNE naszym zdaniem pytanie. Odpowiedź była równie niedorzeczna. "Nie mamy trudnych chwil. Niektórzy rzucają nam kłody pod nogi, ale mamy tyle dowodów sympatii, że to w ogóle nieważne" - powiedziała. Dziwi nas, że kobieta, która poza pojawianiem się na imprezach i goszczeniem w programach rozrywkowych nie robi nic, może wypowiadać się na temat swojej KARIERY. Wydaje nam się, że to zdecydowanie za mocne słowo. Panie Grycan mają bardzo duże chęci, by zaistnieć w telewizji. U Kuby Wojewódzkiego zaprezentowały i opisały swoje talenty. Weronika Grycan z chęcią zatańczyła przed zgromadzoną publicznością, 15-letnia Wiktoria z dumą opowiadała o swoich początkach w modelingu plus size, natomiast Marta przyznała, że chciałaby mieć swój program kulinarny. Póki co żadna z nich jeszcze tego nie osiągnęła. Czy zatem wypowiadanie się w roli eksperta od kariery nie jest dość komiczne? Wydaje nam się, że to pytanie było niebywałą grzecznością ze strony Agnieszki Jastrzębskiej...

W dzisiejszym "Dzień dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska zapytała Martę Grycan i jej córkę o najtrudniejszy moment w ich karierze. Celebrytka jak zwykle z uśmiechem na ustach z chęcią udzieliła odpowiedzi na zadane ABSURDALNE naszym zdaniem pytanie. Odpowiedź była równie niedorzeczna.

Nie mamy trudnych chwil. Niektórzy rzucają nam kłody pod nogi, ale mamy tyle dowodów sympatii, że to w ogóle nieważne.

Dziwi nas, że kobieta, która poza pojawianiem się na imprezach,a także goszczeniem w programach rozrywkowych, może wypowiadać się na temat swojej KARIERY. Wydaje nam się, że to zdecydowanie za mocne słowo.

Marta Grycan, Wiktoria Grycan

Panie Grycan mają bardzo duże chęci, by zaistnieć w telewizji. U Kuby Wojewódzkiego zaprezentowały i opisały swoje talenty. Weronika Grycan z chęcią zatańczyła przed zgromadzoną publicznością, 15-letnia Wiktoria z dumą opowiadała o swoich początkach w modelingu plus size, natomiast Marta przyznała, że chciałaby mieć swój program kulinarny. Póki co żadna z nich jeszcze tego nie osiągnęła.

Marta Grycan, Wiktoria Grycan

Czy zatem wypowiadanie się w roli eksperta od kariery nie jest dość komiczne? Wydaje nam się, że to pytanie było niebywałą grzecznością ze strony Agnieszki Jastrzębskiej...

Marta Grycan, Wiktoria Grycan

ralph

Zobacz także:

"Uważam, że każdy kicz doprowadzony do perfekcji jest sztuką". Marta Grycan chwali się GARDEROBĄ!

Czerwone Kapturki, Wróżki i Myszki, czyli bajkowe postaci w polskim show-biznesie

Marta Grycan z córkami w "VIVIE!". ONE SĄ WSZĘDZIE!

Więcej o: