Krzysztof Ibisz: Nie chcę mieć żony! ŻAŁUJĘ, że byłem na okładkach

Znany prezenter szczerze o swojej popularności, rozwodach i... operacjach plastycznych.
Krzysztof Ibisz nie chce mieć żony Znany prezenter o swojej popularności, rozwodach i operacjach plastycznych Ibisz był gościem programu Wojewódzkiego już po raz trzeci. - A ty zamierzasz się jeszcze żenić? - spytał Wojewódzki. - Nie. Już raczej nie - odpowiedział Ibisz Krzysztof Ibisz był gościem programu Kuby Wojewódzkiego już po raz trzeci. Wiedział więc dokładnie, czego spodziewać się po gospodarzu. Mimo to kilka razy był wyraźnie zaskoczony bezpośredniością prowadzącego. - A ty zamierzasz się jeszcze żenić? - spytał znienacka Wojewódzki. - Nie. Już raczej nie - po chwili namysłu odpowiedział Ibisz. - Nie rób tego! - mocno powiedział Kuba. - Ja chcę być kawalerem. To znaczy chcę mieć kogoś, ale nie chcę się żenić. - Ja chyba też już nie chcę mieć żony - przytaknął prezenter. Kuba nadal drążył wątek prywatności Ibisza. - A ty wyznaczasz jakąś granicę prywatności? Bo ty jednak, Krzycho, funkcjonujesz jako facet, który trochę się odsłania. - Już nie - przerwał mu Ibisz. - No, ale miałeś taki moment, byłeś na okładkach "Vivy", "Gali" ze swoimi żonami, dziećmi, ciąże, nagie torsy... Cholera, po co ci to było?" - zaperzył się gospodarz. "Ale ja żałuję tego!" - wypalił gość. - Za bardzo uchyliłem drzwi do swojego życia prywatnego. Ale od roku staram się tego nie robić. Nie chcę już tak. Kuba próbował też wyciągnąć z gościa wyznania na temat chirurgii plastycznej. - Dziwią mnie te plotki. Nic nigdy nie robiłem. Może kiedyś byłem bardziej zmęczony, mniej dbałem o siebie. Dlatego inaczej wyglądałem. - podsumował prezenter. Myślicie, że mówił prawdę? Trzeba przyznać, że oglądając program ciężko było uwierzyć w to, że Wojewódzki jest tylko o dwa lata starszy od Ibisza.

Krzysztof Ibisz był gościem programu Kuby Wojewódzkiego już po raz trzeci. Wiedział więc dokładnie, czego spodziewać się po gospodarzu. Mimo tego kilka razy był wyraźnie zaskoczony bezpośredniością prowadzącego.

A ty zamierzasz się jeszcze żenić? - spytał znienacka Wojewódzki.
Nie. Już raczej nie - po chwili namysłu odpowiedział Ibisz.
Nie rób tego! - mocno powiedział Kuba - Ja chcę być kawalerem. To znaczy chcę mieć kogoś, ale nie chcę się żenić.
Ja chyba też już nie chcę mieć żony - przytaknął prezenter.

Krzysztof Ibisz

Kuba nadal drążył wątek prywatności Ibisza.

A ty wyznaczasz jakąś granicę prywatności? Bo ty jednak, Krzycho, funkcjonujesz jako facet, który trochę się odsłania. Udzielasz wywiadów, dosyć intymnych...
Już nie - przerwał mu Ibisz.
No ale miałeś taki moment, byłeś na okładkach Vivy, Gali, ze swoimi żonami, dziećmi, ciąże, nagie torsy... Cholera, po co ci to było? - zaperzył się gospodarz.
Ale ja żałuję tego! - wypalił gość.
O! To ciekawe! - Wojewódzki wyglądał na szczerze zdziwionego - Naprawdę tego żałujesz? Powiedziałeś fajną rzecz! Czyli rozumiem, że tamtego Ibisza już nie będzie.
Rzeczywiście, byłem może trochę nieostrożny - tłumaczył Ibisz -  Za bardzo uchyliłem drzwi do swojego życia prywatnego. Ale od roku staram się tego nie robić. Nie chcę już tak.

Dla przypomnienia - takie okładki miał na myśli Wojewódzki:

Krzysztof Ibisz

Kuba próbował też wyciągnąć z gościa wyznania na temat chirurgii plastycznej.

Wiesz, różne plotki chodzą. Ja sam jak cię teraz widzę, to zaczynam w nie wierzyć.
Ale jakie plotki? - zdziwił się Ibisz, ale wypadło to trochę nieszczerze.
Że zrobiłeś usta, że nos masz jakiś inny...

Ibisz nie stracił jednak rezonu.

A ja słyszałem, że się bałeś, że przeszczep włosów ci się nie przyjmie - wskazał na głowę Kuby - I co? Pięknie włoski się trzymają!

Gospodarz wyglądał na nieco zawstydzonego.

Podobno też masz u chirurga plastycznego większą zniżkę ode mnie... - złośliwie kontynuował Ibisz.
No ale robiłeś coś czy nie? - drążył Kuba.
Dziwią mnie te plotki. Nic nigdy nie robiłem. Może kiedyś byłem bardziej zmęczony, mniej dbałem o siebie. Dlatego inaczej wyglądałem. - podsumował prezenter.

Myślicie, że mówił prawdę? Trzeba przyznać, że oglądając program ciężko było uwierzyć w to, że Wojewódzki jest tylko o dwa lata starszy od Ibisza...

Kuba Wojewódzki, Krzysztof Ibisz

tommy

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki: Z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej wszystkiego najlepszego

Tymon Tymański wyśmiewa Kubę Wojewódzkiego. Śpiewa balladę

Krzysztof Ibisz lubi spędzać czas z byłą żoną

Więcej o:
Komentarze (13)
Krzysztof Ibisz: Nie chcę mieć żony! ŻAŁUJĘ, że byłem na okładkach
Zaloguj się
 • stanislaw13

  Oceniono 19 razy 15

  Szkoda że nie piszecie o pierwszym gościu Kuby a był nim Daniel Passent inteligentny i z dużym poczuciem humoru starszy pan (praktycznie przejął prowadzenie programu) Świetny i zabawny a Ibisz nudny do bólu.

 • popas

  Oceniono 9 razy 5

  Co by nie mówić, na naszym kartoflano-buraczanym rynku szołbiznesu są gwiazdami. I dobrze się mają. Sami do tego doszli. To też jest praca ta ich praca. Nie każdy się nada, chociaż każdy by chciał.

 • kobaltow

  Oceniono 5 razy 5

  ciekawe wyznanie faceta, ktory swoj własny ślub mial transmitowany na żywca w telewizji.
  Ciekawi mnie tez sprawa jego "świeżego wygladu". Patrzac na jego usta dochodzę do wniosku, ze z wiekiem pewne rzeczy samoistnie sie powiększają. Ciekawe... ;)

 • cosma

  Oceniono 6 razy 4

  Krzychu - przynudza ,jak - stara baba !!! i ten jego głosik ..................... !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Cysiu Ibis ma tsy latka i zali siem, ze buśka na okładkach była... W miarę przyrostu masy mięśniowej zmniejszyła mu się masa mózgowa.

 • chipster

  Oceniono 17 razy 3

  ibisz jest gejem, ma chłopaków, wiec nie będzie miał żony, itd. wszyscy w wawie i tzw środowisku wiedzą o tym od lat i nikt nie zadaje głupich pytań, mieszka z psami, choć może już zmienił je na koty. szału swoją osobą nie zrobił, występuje w podrzędnych programach, którym daleko do 1 a nawet 2 ligi.

 • miruna

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko mam nadzieję, że nie napisze również już żadnej książki i nie zagra w reklamie.

 • lk

  Oceniono 12 razy 2

  Redaktorzy, czy moglibyście również przepisać dialogi z "Baby są jakieś inne"? Jestem ciekawy co było w tym filmie a nie mogę patrzeć na ryj Więckiewicza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX