Modelka popełniła SAMOBÓJSTWO po udziale w reality show

Tragiczna śmierć 32-letniej modelki.
Śmierć modelki po udziale w reality show 32-letnia kobieta nie wytrzymała fali krytyki i popełniła samobójstwo Modelka Claudia Boerner zdecydowała się na udział w kulinarnym show "The Perfect Dinner". Po fali krytyki w Internecie nie wytrzymała i popełniła samobójstwo. Claudia Boerner, niemiecka modelka, zdecydowała się na udział w kulinarnym show "The Perfect Dinner", przypominającym TVN-owski program "Ugotowani". Po emisji odcinka, w którym wystąpiła, w Internecie pojawiły się bardzo złośliwe komentarze kierowane pod jej adresem. Złośliwcy określili ją jako sztuczną panienkę, która za wszelką cenę stara się skupić na sobie uwagę. Internauci wyśmiewali się także z jej wyglądu i "dziwnych piersi". Jak podaje portal Daily Mail, 32-letnia kobieta nie wytrzymała fali krytyki i popełniła samobójstwo. Nie wiadomo, co ostatecznie było przyczyną jej targnięcia się na życie. Modelka odebrała sobie życie w swoim mieszkaniu, z którego w chwili śmierci ulatniał się gaz. Informację o tym fakcie zgłosili policji sąsiedzi. - Nie wiemy, czy faktycznie mobbing internetowy był przyczyną śmierci i odegrał w tym przypadku większą rolę. Przesyłamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom kobiety - skomentowała sprawę rzeczniczka stacji telewizyjnej VOX, która wyprodukowała program.

Claudia Boerner, niemiecka modelka, zdecydowała się na udział w kulinarnym show "The Perfect Dinner", przypominającym TVN-owski program "Ugotowani". Po emisji odcinka, w którym wystąpiła, w Internecie pojawiły się bardzo złośliwe komentarze kierowane pod jej adresem. Złośliwcy określili ją jako sztuczną panienkę, która za wszelką cenę stara się skupić na sobie uwagę. Internauci wyśmiewali się także z jej wyglądu i "dziwnych piersi". Jak podaje portal Daily Mail, 32-letnia kobieta nie wytrzymała fali krytyki i popełniła samobójstwo.

 COME DINE WITH ME SUICIDE  A model killed herself after she was taunted by internet trolls about her fake boobs after starring on a TV Come Dine With Me-style show in Germany.  Brunette Claudia B, 32, was found dead in her apartment in Vellmar, Germany, after taking part in the local version of the programme, The Perfect Dinner.  Neighbours reported a strong smell of gas in the apartment block hall.  After her appearance last month, devastated Claudia suffered a barrage of abuse on email and social media from critics who accused her of being at attention seeker, showing off for the cameras.  Corinna Teuner - a spokeswoman for Vox, the station that made the show - said:

Nie wiadomo, co ostatecznie było przyczyną jej targnięcia się na życie. Modelka odebrała sobie życie w swoim vellmarskim mieszkaniu, z którego w chwili śmierci ulatniał się gaz. Informację o tym fakcie zgłosili policji sąsiedzi.

Nie wiemy, czy faktycznie mobbing internetowy był przyczyną śmierci i odegrał w tym przypadku większą rolę. Przesyłamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom kobiety - skomentowała sprawę rzeczniczka stacji telewizyjnej VOX, która wyprodukowała program.

.

A Waszym zdaniem złośliwe komentarze "hejterów" mogły wpłynąć na dramatyczną decyzję modelki?

.

ralph

Zobacz także:

Gwiazdy bez makijażu. Nie wyglądają perfekcyjnie!

Gwiazdom też zdarza się przeholować z alkoholem!

Oni POŁOŻYLI programy rozrywkowe. TOP 5 najgorszych polskich show z udziałem gwiazd