Joanna Koroniewska WYBACZYŁA Dowborowi? Dla dobra dziecka?

Przyjaźnią się?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mimo że nie są już parą, uznali, że dla dobra ich 3-letniej córeczki odbudują swoje relacje. Przez wiele miesięcy aktorka unikała kontaktu z byłym parterem, który ponoć zdradził ją z inną kobietą. Para rozstała się w grudniu, ale wystarczyło kilka miesięcy, by piękna gwiazda przywykła do zaistniałej sytuacji i pogodziła się z byłym partnerem. Według dwutygodnika "Flesz" Koroniewska i Dowbor wspólnie spędzili Święta Wielkanocne. Podobno rozżalone gwiazdy pogodziła matka prezentera, Katarzyna Dowbor.

Mama Macieja przekonała ich, że niedługo oboje mogą mieć nowych partnerów i być może to ostatnia okazja, żeby ich córeczka Janka mogła ich mieć w Wielkanoc tylko dla siebie - zdradziła w rozmowie z "Fleszem" przyjaciółka rodziny.

Najwidoczniej para uznała, że malutka córka powinna doświadczać prawdziwych świąt z obojgiem rodziców. Co więcej, celebryci coraz częściej są widywani razem. Zajęcia plastyczne Janinki, wspólne spacery z dzieckiem, niedzielne śniadanie wielkanocne...

Koroniewska Joanna, Dowbor Maciej

Joannie Koroniewskiej należała się krótka przerwa i świąteczny odpoczynek. Po rozstaniu dostała wiele propozycji zawodowych, które zdecydowała się przyjąć. Nie dość, że nadal gra w serialu "M jak miłość", pojawiła się na planie TVN-owskiej "Julii", jest kapitanem drużyny w programie "Kocham Cię, Polsko!", reklamuje kosmetyki znanej marki, to także dostała swój własny program reality-show w telewizji TLC. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze rola mamy. Maciej Dowbor, który aktualnie prowadzi program "Tylko taniec" na antenie Polsatu, jak się okazuje, wspiera Koroniewską i stara się być dobrym ojcem (Jak Maciej Dowbor zajmuje się dzieckiem. Zdjęcia)

Maciek odwiedza ją w pracy, a wieczorami wpada do domu, aby ucałować małą na dobranoc- powiedziała w rozmowie z "Fleszem" koleżanka aktorki.

Wygląda na to, że kryzys jest już zażegnany, a para przywykła do nowej sytuacji. Myślicie, że przyjaźń w ich przypadku jest możliwa?

ralph

Zobacz także:

Te okładki przyniosły im pecha - część 2.

Dowbor ma już nowe mieszkanie. Na dobre wyprowadził się od Koroniewskiej!

Koroniewska i Dowbor kłócą się o alimenty. Aktorka chce za dużo?

Więcej o:
Komentarze (3)
Joanna Koroniewska WYBACZYŁA Dowborowi? Dla dobra dziecka?
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 2

  Obejrzałem jeden odcinek programu, który Koroniewska prowadzi na TLC - ta dziewucha nadaje się tylko do "M jak miłość".

 • ladyzgaga

  Oceniono 3 razy 1

  Dowborka - jak ja nie lubię tej rudej baby!

 • rita123

  Oceniono 2 razy 0

  bo pewno solidną kase dostała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX