Wódka i ślina psa - tak Miko dba o urodę!

Aktorka poleca naturalne kosmetyki.
Wódka i ślina psa - tak Miko dba o urodę Aktorka poleca naturalne kosmetyki Znana z ekologicznego trybu życia Iza Miko tym razem promuje na blogu zawartość swojej kuchni, którą wykorzystuje jako ekologiczne produkty kosmetyczne. Znana z ekologicznego trybu życia Iza Miko tym razem promuje na blogu nie tylko słynne świeczki, ale zawartość swojej kuchni, którą wykorzystuje jako ekologiczne produkty kosmetyczne. Kąpiel w olejku kokosowym, demakijaż przy pomocy oleju sezamowego albo maseczka z rozgniecionego jabłka czy awokado? W szufladach kuchennych kryje się prawdziwe minispa. W roli głównej pomysłów Izy na tanie i zdrowe dla środowiska patenty na urodę występuje, uwaga, wódka! "Czy wiedzieliście, że wódka zmniejsza rozszerzone pory na skórze?" - pyta Miko. Wysokoprocentowy napitek służy też jako szampon, na przykład walczący z łupieżem i wpływa na porost włosów! Demonstrując zalety wódki, Miko stroi miny i sili się na amerykański luz. Z zadowoleniem komentuje też, że lizanie psa doskonale wpływa na gładkość jej twarzy. "Jak się okazuje, ślina psa jest antybakteryjna, więc pozwalam Layli lizać moją twarz i nie obchodzi mnie, co inni myślą na ten temat" - mówi aktorka. Przy okazji aktorka promuje też swoje filmy. Zachęca, aby z odżywką na włosach zasiąść na kanapie i obejrzeć produkcje, w których wystąpiła.

Znana z ekologicznego trybu życia Iza Miko tym razem promuje na blogu nie tylko słynne świeczki, ale zawartość swojej kuchni, którą wykorzystuje jako ekologiczne produkty kosmetyczne. Kąpiel w olejku kokosowym, demakijaż przy pomocy oleju sezamowego albo maseczka z rozgniecionego jabłka czy awokado? W szufladach kuchennych kryje się prawdziwe minispa.

Iza Miko

W roli głównej pomysłów Izy na tanie i zdrowe dla środowiska patenty na urodę występuje, uwaga, wódka!

Czy wiedzieliście, że wódka zmniejsza rozszerzone pory na skórze? - pyta Miko.

Wysokoprocentowy napitek służy też jako szampon, na przykład walczący z łupieżem i wpływa na porost włosów! Demonstrując zalety wódki Miko stroi miny i sili się na amerykański luz.

Iza Miko

Z zadowoleniem komentuje też, że lizanie psa doskonale wpływa na gładkość jej twarzy.

Jak się okazuje, ślina psa jest antybakteryjna, więc pozwalam Layli lizać moją twarz i nie obchodzi mnie, co inni myślą na ten temat - mówi aktorka.

Iza Miko

Przy okazji aktorka promuje też swoje filmy. Zachęca, aby z odżywką na włosach zasiąść na kanapie i obejrzeć produkcje,w których wystąpiła. Zobaczcie, jakie jeszcze porady ma dla nas Iza Miko:

 

Iza Miko

Aro

Zobacz także:

Iza Miko jest na ostrej diecie

Miko i Rosati na imprezie w Hollywood. Seksowny dekolt vs. prześwitujące koronki

Iza Miko DOCENIONA przez twórców amerykańskiego serialu!