Cherie Lunghi: Życie zaczyna się po 60-tce! Zatrzymała czas bez botoksu!

Kiedyś uważano, że przekroczenie magicznej czterdziestki wyznacza punkt zwrotny w naszym życiu. Cherie Lunghi twierdzi, że czasy się zmieniły i życie zaczyna się dopiero po sześćdziesiątce.
Lunghi zatrzymała czas! Cherie Lunghi: Życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Aktorka Cherie Lunghi ma 60 lat i wygląda wspaniale. Gwiazda twierdzi, że jest otwarta na to, co życie ma jej jeszcze do zaoferowania. Kiedyś uważano, że przekroczenie magicznej czterdziestki wyznacza punkt zwrotny w naszym życiu. Cherie Lunghi twierdzi, że czasy się zmieniły i życie zaczyna się dopiero po sześćdziesiątce. Cherie Lunghi podkreśla, że czas zerwać ze stereotypami, jakoby prawdziwe życie miało zaczynać się po 40-tce. Aktorka, jak donosi "Daily Mail", stwierdziła, że to 60. urodziny wyznaczają punkt zwrotny w naszym życiu, nawet jeśli oznacza to wyłącznie uzyskanie zniżki na środki komunikacji miejskiej. Kobiety, które skończyły 40 lat nie powinny być uznawane za stare. Czekanie do sześćdziesiątki to jedynie przedłużenie magicznego wieku. Teraz kobiety potrafią ubierać się lepiej i odważniej niż poprzednie pokolenie dobierać fryzury. - Staram się całkiem pogodzić z upływem lat. Obecnie 60 jest nowym 40 - mówi aktorka. Aktorka twierdzi, że jest otwarta na to, co życie ma jej jeszcze do zaoferowania. Chociaż miała ochotę spróbować powstrzymać upływ czasu, wstrzykując botoks, zrezygnowała z tego pomysłu, bo to zbyt drogie i czasochłonne. Wymyśliła jednak inny sposób na zatrzymanie młodości. Trzeba przyznać, że seksowna aktorka wygląda na co najmniej 20 lat młodszą! Gwiazda zakłada kreacje, które do tej pory były zarezerwowane dla 30-latek. I promienieje! Lunghi podkreśla, że przemijanie jest nieuniknione. Twierdzi, że nie należy się trzymać tego, co się ma, ale zwracać uwagę na to, co przyniesie każdy nowy dzień. - Jestem romantyczką, a jeśli ślub, to jedynie z miłości - tam, gdzie jest szacunek i kompatybilność. Chciałabym być z kimś, jeśli pojawi się właściwa osoba. Bardzo lubię męskie towarzystwo. Lubię męskie umysły - mówi aktorka. Aktorka wygląda świetnie, a pewności siebie może pozazdrościć jej niejedna kobieta.

Cherie Lunghi podkreśla, że czas zerwać ze stereotypami, jakoby prawdziwe życie miało zaczynać się po 40-tce. Aktorka, jak donosi Daily Mail, stwierdziła, że to 60. urodziny wyznaczają punkt zwrotny w naszym życiu, nawet jeśli oznacza to wyłącznie uzyskanie zniżki na środki komunikacji miejskiej. Kobiety, które skończyły 40 lat nie powinny być uznawane za stare. Czekanie do 60-tki to jedynie przedłużenie magicznego wieku. Teraz kobiety potrafią ubierać się lepiej i odważniej niż poprzednie pokolenie dobierać fryzury.

Staram się całkiem pogodzić z upływem lat. Obecnie 60 jest nowym 40 - mówi aktorka.

Cherie Lunghi

Aktorka twierdzi, że jest otwarta na to, co życie ma jej jeszcze do zaoferowania. Chociaż miała ochotę spróbować powstrzymać lata, wstrzykując botoks, zrezygnowała z tego pomysłu, bo to zbyt drogie i czasochłonne. Wymyśliła jednak inny sposób na zatrzymanie młodości. Trzeba przyznać, że seksowna aktorka wygląda na co najmniej 20 lat młodszą! Gwiazda zakłada kreacje, które do tej pory były zarezerwowane dla 30-latek. I promienieje!

cherie lunghi

cherie lunghi

Cherie Lunghi arrives for the Burke and Hare World Premiere at The Curzon Cinema on October 25, 2010 in London, EnglandPhotoshot/REPORTER

Lunghi podkreśla, że przemijanie jest nieuniknione. Twierdzi, że nie należy się trzymać tego, co się ma, ale zwracać uwagę na to, co przyniesie każdy nowy dzień..

Jestem romantyczką, a jeśli ślub, to jedynie z miłości - tam, gdzie jest szacunek i kompatybilność. Chciałabym być z kimś, jeśli pojawi się właściwa osoba. Bardzo lubię męskie towarzystwo. Lubię męskie umysły.

Aktorka wygląda świetnie, a pewności siebie może pozazdrościć jej niejedna kobieta.

11/08/2010 - Cherie Lunghi - Red Night Dinner for the Moroccan National Tourist Office - Arrivals - Old Billingsgate Market - London, UK - Keywords: LMK92-23238-091110 Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Landmark / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Myślicie, że Cherie zapoczątkuje nowy trend i dzięki niej kobiety po 60-tce uwierzą, że mogą być bardzo seksowne?

Pat

Zobacz także:

One są WYŻSZE od swoich partnerów!

Gwiazdy wcale NIE SĄ takie idealne. Też mają SŁABE punkty

Ma 51 lat i BOSKIE ciało! Tak, też w to nie wierzyliśmy!