Zamachowski ZAMIESZKAŁ z matką Richardson!

Znana dziennikarka i jeden z najlepszych polskich aktorów mogą być już razem. Zamachowski zamieszkał u nowej wybranki, ale nie będzie z nią sam na sam. Aktor będzie musiał zabiegać o względy jeszcze jednej pani.
Zamachowski mieszka z matką Richardson! Znana dziennikarka i jeden z najlepszych polskich aktorów mogą być już razem. Zbigniew Zamachowski otrzymał niedawno rozwód i przeprowadził się do swojej nowej wybranki - Moniki Richardson. W willi mieszka z nimi także matka prezenterki. Zbigniew Zamachowski otrzymał niedawno rozwód i przeprowadził się do swojej nowej wybranki - Moniki Richardson. Miłość kwitnie, ale to jednak nie koniec burzliwego czasu dla znanego aktora. Teraz Zamachowski musi zabiegać o względy jeszcze jednej kobiety, z którą będzie dzielił dom. Jak donosi Fakt.pl, w willi Moniki Richardson zamieszkała również jej matka! Miesiąc temu zmarł młodszy brat prezenterki, dlatego Richardson postanowiła zaopiekować się matką. Barbara Trzeciak-Pietkiewicz, kiedyś dyrektorka TVP2 i prezes TV4, dzisiaj producentka, przeprowadziła się z Wrocławia do Warszawy. Jedno jest pewne - Zamachowski będzie miał dość czasu, by poznać mamę swojej wybranki. Na pewno łączy ich jedno - obydwoje chcą dobra Moniki. Czy uda im się przełamać stereotyp teściowej wykreowany w złośliwych dowcipach?

Zbigniew Zamachowski otrzymał niedawno rozwód i przeprowadził się do swojej nowej wybranki - Moniki Richardson. Miłość kwitnie, ale to jednak nie koniec burzliwego czasu dla znanego aktora. Teraz Zamachowski musi zabiegać o względy jeszcze jednej kobiety, z którą będzie dzielił dom. Jak donosi fakt.pl, w willi Moniki Richardson zamieszkała również jej matka!

Pietkiewicz Trzeciak Barbara, Richardson Monika

Miesiąc temu zmarł młodszy brat prezenterki, dlatego Richardson postanowiła zaopiekować się matką. Barbara Trzeciak-Pietkiewicz, kiedyś dyrektorka TVP2 i prezes TV4, dzisiaj producentka, przeprowadziła się z Wrocławia do Warszawy. Jedno jest pewne, Zamachowski będzie miał dość czasu, by poznać mamę swojej wybranki.

Zbigniew Zamachowski, Zamachowski się rozwodzi

Na pewno łączy ich jedno - obydwoje chcą dobra Moniki. Czy uda im się przełamać stereotyp teściowej, wykreowany w złośliwych dowcipach?

Pat

Zobacz także:

Zamachowski ZAMIESZKAŁ z Richardson!

Jak będą wyglądały pierwsze święta Richardson i Zamachowskiego?

To córka Zbigniewa Zamachowskiego czy jego klon?!