Korwin Piotrowska o Skrzyneckiej: Niech POSZPERA w swojej inteligencji

Znana dziennikarka odpowiada na zarzuty stawiane przez Kasię Skrzynecką.

Kasia Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki w wywiadzie dla ostatniego wydania "Vivy" mówili głównie o swojej córeczce. Ale nie tylko.

marcin łopucki, katarzyna skrzynecka

Gdy padło pytanie o krytykę ze strony Karoliny Korwin Piotrowskiej, aktorce trochę zepsuł się humor.

Akurat Karolina od lat wykorzystuje fakt, że kompletnie ją ignoruję i lekceważę jej żenujące próby wyszydzania i zniesławienia mnie - lub nas - na łamach mediów - powiedziała. - Takie osoby określam jako ciężko chore na nienawiść do ludzi. Ten zalew jadu na umysł musi chyba strasznie boleć.

Marcin Łopucki, mąż Skrzyneckiej, też dorzucił swoje trzy grosze:

Kpienie sobie z wielu naszych kolegów - osób medialnych, nazywając ich celebrytami, jednocześnie lansując się jako celebrytka właśnie w gloryfikującym blichtr show "Top Model" - to prawdziwe wyżyny hipokryzji. Może pora, by zajęła się swoim własnym życiem?

Karolina Korwin Piotrowska oczywiście nie zostawiła tych słów bez odpowiedzi. W rozmowie z "Na żywo" stwierdziła, że w swoim autorskim "Maglu towarzyskim" konsekwentnie unika mówienia o Skrzyneckiej. Jedyną wzmianką o Kasi w ciągu ostatnich dwóch lat była akurat pochwała jej wywiadu.

Daliśmy jej "wielką klasę" przy okazji wywiadu na jej 40. urodziny - mówi Korwin Piotrowska. - Niech poszpera w swojej głębokiej inteligencji, może sobie przypomni.

Raczej nie o "Magiel" chodziło Skrzyneckiej. Korwin Piotrowska nie raz dogryzła jej na swoim oficjalnym i ogólnodostępnym profilu na Facebooku:

Jak widzimy dbająca o swoja prywatność Kasia Skrzynecka juz od jutra odchudza sie z mężem i z "Party". Czekamy na relację z odwiedzin w Kasia i jej męża toalecie, potem w kuchni, no i sypialnia - of kors. Wszystko pewnie w "Party" za jedyne 1.50:))))  - pisała jakiś czas temu.

Korwin Piotrowska Karolina

Myślicie, że Skrzynecka ma prawo atakować dziennikarkę w ten sposób? Czy Korwin Piotrowska ma jakieś poważniejsze argumenty?

tommy

Zobacz także:

Katarzyna Skrzynecka ZNOWU z córeczką na okładce!

"Ja nigdy się nie poddałam!" Skrzynecka opowiada w "VIVIE!" o swojej walce o dziecko

Korwin-Piotrowska wyśmiewa Skrzynecką: Czekamy na relację z toalety