Kasia Tusk zarabia 16 TYSIĘCY miesięcznie!

Córka premiera zarabia sama na siebie. I to całkiem nieźle!
Kasia Tusk zarabia 16 tys. miesięcznie! Córka premiera zarabia sama na siebie. I to całkiem nieźle! Kasia Tusk, prowadząc swojego modowego bloga, zarabia ok. 16 tysięcy złotych miesięcznie! Popularność jej strony przekłada się na zainteresowanie reklamodawców. Mimo że nie wszystkim podoba się internetowa działalność Kasi Tusk, a jej poczynania ściągnęły na nią uwagę stalkera, córka premiera nie może narzekać na swoją "pracę". Jak wyliczył portal NaMonciaku.pl, 24-letnia studentka zarabia około 16 tysięcy złotych miesięcznie! W jaki sposób Kasia osiąga takie kwoty? Popularność jej bloga przekłada się na zainteresowanie reklamodawców. Za każdy banner wyświetlany na stronie przez jeden dzień do kieszeni Kasi wpada ok. 70 złotych. A takich reklam na Make Life Easier jest aż sześć. Oprócz pokaźnego dochodu ze strony internetowej, Kasia jest zatrudniona przez magazyn Flesz i portal onet.pl. Za przygotowywanie stylizacji obaj pracodawcy płacą jej po 5 tysięcy złotych miesięcznie. Stylistka nie jest pierwszym zawodem wykonywanym przez Kasię. Gdy miała 15 lat, pracowała już jako kelnerka i niania. Potem wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami," programie znanym z niezłych płac dla uczestników. Po zakończeniu przygody z telewizją, znalazła posadę w sopockim butiku. Na blogu napisała, że zarabia tam 7 złotych za godzinę - wygląda na to, że teraz jej stawki kształtują się o niebo lepiej. Myślicie, że praca Kasi Tusk warta jest aż tyle? Ciekawe, co powiedzą na to Maciej i Lucjan z prześmiewczego Make Life Harder...

Mimo że nie wszystkim podoba się internetowa działalność Kasi Tusk, a jej poczynania ściągnęły na nią uwagę stalkera, córka premiera nie może narzekać na swoją "pracę." Jak wyliczył portal NaMonciaku.pl, 24-letnia studentka zarabia około 16 tysięcy złotych miesięcznie!

W jaki sposób Kasia osiąga takie kwoty? Popularność jej bloga przekłada się na zainteresowanie reklamodawców. Za każdy banner wyświetlany na stronie przez jeden dzień do kieszeni Kasi wpada ok. 70 złotych. A takich reklam na Make Life Easier jest aż sześć.

Oprócz pokaźnego dochodu ze strony internetowej, Kasia jest zatrudniona przez magazyn Flesz i portal onet.pl. Za przygotowywanie stylizacji obaj pracodawcy płacą jej po 5 tysięcy złotych miesięcznie.

Stylistka nie jest pierwszym zawodem wykonywanym przez Kasię. Gdy miała 15 lat, pracowała już jako kelnerka i niania. Potem wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami," programu znanego z niezłych płac dla uczestników. Po zakończeniu przygody z telewizją, znalazła posadę w sopockim butiku. Na blogu napisała, że zarabia tam 7 złotych za godzinę - wygląda na to, że teraz jej stawki kształtują się o niebo lepiej.

Myślicie, że praca Kasi Tusk warta jest aż tyle? Ciekawe, co powiedzą na to Maciej i Lucjan z prześmiewczego Make Life Harder...

tommy

Zobacz także:

Stalker Kasi Tusk to syn ZNANEJ osoby z show-biznesu!

Kasia Tusk MA KOTA! Pochwaliła się nim na blogu!

Make Life Harder: nie jesteśmy STALKERAMI Kasi! Ale czekamy na ABW