Jak będą wyglądały pierwsze święta Richardson i Zamachowskiego?

Będzie rodzinnie?
Święta Richardson i Zamachowskiego Niedawno zamieszkali razem, a teraz przed nimi wspólne święta Wielkanocne Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson niedawno zamieszkali razem, a teraz przed nimi wspólne święta Wielkanocne. Chcą spędzić je także ze swoimi dziećmi. Zbigniew Zamachowski od 3 kwietnia jest oficjalnie rozwiedziony. To właśnie wtedy odbyła się pierwsza i zarazem ostatnia rozprawa w sądzie okręgowym w Warszawie. Monika Richardson na rozwód z Jamiem Malcolmem jeszcze czeka. Ale to nie przeszkadza parze cieszyć się swoim szczęściem. Podobno niedawno zamieszkali razem, a teraz przed nimi wspólne święta Wielkanocne. Jak donosi "Rewia", oczywiście chcą spędzić je także ze swoimi dziećmi: "Na czas świąt trzeba będzie zapomnieć o tym, co dzieli, tak jak Jamie Malcolm zapomniał, oferując swoją pomoc przy dzieciach, gdy ta straciła niedawno brata. Pan Zbigniew zapewne pojawi się w swoim domu, by podzielić się święconką z najbliższymi." Zbigniew Zamachowski ma z byłą żoną Aleksandrą Justą czworo dzieci: 17-letnią Marię, 15-letniego Antoniego, 12-letniego Tadeusza i 10-letnią Bronisławę. Natomiast Monika Richardson ma dwoje dzieci z pilotem Jamiem Malcolmem: Tomasza Davida i Zofię.

Zbigniew Zamachowski od 3. kwietnia jest oficjalnie rozwiedziony. To właśnie wtedy odbyła się pierwsza i zarazem ostatnia rozprawa w sądzie okręgowym w Warszawie. Monika Richardson na rozwód z Jamiem Malcolmem jeszcze czeka. Ale to nie przeszkadza parze cieszyć się swoim szczęściem. Podobno niedawno zamieszkali razem, a teraz przed nimi wspólne święta Wielkanocne. Jak donosi "Rewia", oczywiście chcą spędzić je także ze swoimi dziećmi:

Na czas świąt trzeba będzie zapomnieć o tym, co dzieli, tak jak Jamie Malcolm zapomniał, oferując swoją pomoc przy dzieciach, gdy ta straciła niedawno brata. Pan Zbigniew zapewne pojawi się w swoim domu, by podzielić się święconką z najbliższymi.

n.z. Aleksandra Zamachowska z dziecmi. Aukcja charytatywna na rzecz SOS Wiosek Dzieciecych, hotel Rialto. Warszawa, grudzien 2007 r. Marcin Dlawichowski/Forum

Zbigniew Zamachowski ma z byłą żoną Aleksandrą Justą czworo dzieci: 17-letnią Marię, 15-letniego Antoniego, 12-letniego Tadeusza i 10-letnią Bronisławę. Natomiast Monika Richardson ma dwoje dzieci z pilotem Jamiem Malcolmem: Tomasza Davida i Zofię.

Gwiazdy na imprezie Lexus Fashion Night 6

Ena

Zobacz także:

Zamachowski: Zawsze starałem się oddzielać moje życie zawodowe od życia prywatnego

Zamachowski ZAMIESZKAŁ z Richardson!

Gwiazdorskie TRÓJKĄTY. Ich romanse zaczęły się, kiedy byli w stałych związkach

Więcej o:
Komentarze (7)
Jak będą wyglądały pierwsze święta Richardson i Zamachowskiego?
Zaloguj się
 • rita123

  Oceniono 6 razy 4

  tak w Polsce się robi kariery przez WYRO ,i juz nic wiecej nie potrzeba,,

 • rita123

  Oceniono 5 razy 3

  on ma wygląd buraka ,ona uroda pospolita ,ale co tam i tak mamusia moniki załatwi im ciepłe posadki ,bo lans na plotku juz mają ,tak w polsce sie robi kariery ,przez układy i wyro ,

 • stroik

  Oceniono 2 razy 2

  Moniko ty chyba slepa jesteś,mialas takiego przystojniaka i zamienilas na takiego buraka ja pierdziele dotknąc go to obrzydzenie,a pan panie Zamachowski ,,jak panu nie żal dzieci nalezało sie zastanowic bo to tylko chwilowe zauroczenie,ona pana i tak zostawi jak przejrzy na oczy jak z pana z wiekiem zacznie się robic z wygladu dziad

 • londres

  Oceniono 2 razy 2

  robaczki, wyrok jest nieprawomocny, wiec jeszcze nie ma co otrąbic (wątpliwego) sukcesu

 • wasza_mama

  Oceniono 1 raz 1

  ku RWA TAK JAK I 29494INNYCVH OSOB

 • ladyzgaga

  Oceniono 2 razy 0

  Zamochowski jej zaśpiewa:
  O bejbe, bejbe, nie mogę powstrzymać się
  Przeczyściłbym Ci rowa
  O bejbe, bejbe,
  Wyciućkałbym cyce twe
  Ryczałabyś jak krowa....

  Proszę, pokaż mi swą dziurkę,
  Jak się zgodzisz, zapakuje rurę
  Aż do dna
  Będę Cię je*ał przez całą noc CAŁĄ NOC
  Aż będzie buczał pod nami koc (pod nami koc)

 • koja

  Oceniono 2 razy 0

  Myślę, że należy pozwolić ludziom żyć tak, jak chcą....To oni biorą na siebie odpowiedzialność za przyszłość... Poza tym - Pan Zbyszek pokochał inną i odszedł, nie przynosił do domu kłamstwa..., bo to jest chyba najgorsze! Takie rzeczy się zdarzają. Czasem nie da się tego uniknąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX