Kasia Tusk MA KOTA! Pochwaliła się nim na blogu!

Córka premiera uraczyła nas nowymi zdjęciami na swoim blogu. Jest modnie i wiosennie, a Kasi towarzyszy... kot.
Kasia Tusk ma kota! Córka premiera uraczyła nas nowymi zdjęciami na swoim blogu Kasia Tusk postanowiła na swoim blogu podzielić się dobrym humorem i pokazać, jak spędza poranki. Jest modnie i wiosennie, a córce premiera towarzyszy... kot. Kasia Tusk poczuła wiosnę i postanowiła się podzielić swoim dobrym humorem i pokazać, jak spędza poranki. Modna blogerka w ostatnim wpisie na swoim blogu "Make Life Easier" radzi, jak ubierać się na wiosnę. Kasia stawia na pastele, a sama sesja jest bardzo delikatna i kobieca. "Całe szczęście poranki zaczęły być w końcu jasne i słoneczne, co w skuteczny sposób zmniejszyło ilość przełączanych drzemek w telefonie. Wstaje się łatwiej i szybciej, więc można wygospodarować chwilę na kawę i dobór garderoby." Trzeba przyznać, że poranki Kasi Tusk są nieco bajkowe. W sesji nie pojawiła się jednak sama. Towarzyszy jej perski kot, którego Kasia wpuszcza nawet do swojego łóżka.

Kasia Tusk poczuła wiosnę i postanowiła się podzielić swoim dobrym humorem i pokazać, jak spędza poranki. Modna blogerka w ostatnim wpisie na swoim blogu"Make Life Easier" radzi, jak ubierać się wiosnę. Kasia stawia na pastele, a sama sesja jest bardzo delikatna i kobieca.

Całe szczęście poranki zaczęły być w końcu jasne i słoneczne, co w skuteczny sposób zmniejszyło ilość przełączanych drzemek w telefonie. Wstaje się łatwiej i szybciej, więc można wygospodarować chwilę na kawę i dobór garderoby.

kasia tusk

Trzeba przyznać, że poranki Kasi Tusk są nieco bajkowe. W sesji nie pojawiła się jednak sama. Towarzyszy jej perski kot, którego Kasia wpuszcza nawet do swojego łóżka.

kasia tusk

kasia tusk

kasia tusk

Fajny kociak?

Pat

Zobacz także:

Kasię Tusk prześladuje STALKER!

Komu przeszkadza Kasia Tusk? WROGOWIE bloga Make Life Easier

Mucha szpanuje zdjęciami z zimowych wakacji. PRAWIE jak Kasia Tusk