Sylwia Gliwa urodziła!

To pierwsze dziecko aktorki.
Sylwia Gliwa urodziła To pierwsze dziecko aktorki. Znana z "Na Wspólnej" Sylwia Gliwa została szczęśliwą mamą! To pierwsze dziecko aktorki i jej męża, kierowcy rajdowego i dziennikarza Marcina Biernackiego Jak podaje portal Plejada.pl, znana z serialu "Na Wspólnej" Sylwia Gliwa została szczęśliwą mamą! To pierwsze dziecko aktorki i jej męża, kierowcy rajdowego i dziennikarza, Marcina Biernackiego. Szczęśliwi rodzicie nie zdradzili płci swojego potomka. Sylwia Gliwa od kilku miesięcy unikała imprez i nie pokazywała się publicznie. O jej ciąży dowiedzieliśmy się dopiero pod koniec stycznia w "Dzień dobry TVN". Do programu przyszła z pokaźnych rozmiarów brzuszkiem. Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wzięli dyskretny ślub 27 sierpnia 2011 roku w Paczkowie na Dolnym Śląsku.

Jak podaje portal Plejada.pl, znana z serialu "Na Wspólnej" Sylwia Gliwa została szczęśliwą mamą! To pierwsze dziecko aktorki i jej męża, kierowcy rajdowego i dziennikarza, Marcina Biernackiego. Szczęśliwi rodzicie nie zdradzili płci swojego potomka.

Sylwia Gliwa od kilku miesięcy unikała imprez i nie pokazywała się publicznie. O jej ciąży dowiedzieliśmy się dopiero pod koniec stycznia w "Dzień dobry TVN". Do programu przyszła z pokaźnych rozmiarów brzuszkiem.

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki wzięli dyskretny ślub 27 sierpnia 2011 roku w Paczkowie na Dolnym Śląsku.

Gliwa Sylwia maz

Plotek.pl wita na świecie!

Ena

Zobacz także:

9. urodziny "Na Wspólnej". Jak zmieniały się gwiazdy

Sylwia Gliwa miała dyskretny ślub

Sylwia Gliwa pokazała męża