Gwiazdy reklamują ubrania, kosmetyki i... MIĘSO!

Wielkanocna sesja celebrytów w "Gali".

"Taniec z gwiazdami" skończył się już kilka miesięcy temu i wiele osób już zdążyło zapomnieć kto brał w nim udział. Jednak celebryci, którzy występowali w tym tanecznym show, nadal odcinają kupony od swojej popularności. Dwutygodnik "Gala" zaprosił gwiazdy wraz z tancerzami do udziału w świątecznej sesji zdjęciowej o niesamowicie oryginalnej i nieprzewidywalnej nazwie "Wielkanoc z gwiazdami".

Taniec z gwiazdami

W sesji nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że znane postaci, (między innymi Weronika Marczuk, Radosław Majdan, czy Rafał Maserak) tym razem oprócz promowania ubrań zgodziły się na fatalną reklamę... MIĘSA. Tak, tak! Suto zastawiony stół z wszelkiego rodzaju wędlinami odgrywa na zdjęciach ogromną rolę. Na innych zdjęciach, gdzie nie gdzie pojawia się pęto kiełbasy albo zwisające parówki z logo producenta od niechcenia umieszczone w scenerii sesji. Gwiazdy są przy tym uśmiechnięte i z chęcią godzą się na taką ostentacyjną reklamę.

Brakuje nam tutaj tylko Katarzyny Skrzyneckiej, znanej z popularnej reklamy pasztetu. Na pewno odnalazłaby się na tych "mięsnych" zdjęciach.

A waszym zdaniem, gwiazdy które twierdzą, że się cenią, a później promują podroby, nie są hipokrytami?

ralph

Zobacz także:

Urbańska i Józefowicz obłowili się w "Tańcu z gwiazdami"!

Kto ile zarobił w "Tańcu z gwiazdami"?

Przełomowe momenty w "Tańcu z Gwiazdami"

Więcej o:
Komentarze (17)
Gwiazdy reklamują ubrania, kosmetyki i... MIĘSO!
Zaloguj się
 • kotbury

  Oceniono 8 razy 6

  Nie potrzeba wystąpić w reklamie pasztetu żeby narobić sobie obciachu. Już sam fakt występu w TzG w Tewałenie z ogóle dobrze o artystach nie świadczy. Cały "repertuar" tvn jest jak jeden wielki odmóżdżacz, ogłupiacz ludzi, maszynka do robienia wody z mózgu. od dawna nie oglądam tvn a telewizor służy mi do oglądania od czasu do czasu comedy central, w szczególności pingwinów z madagaskaru, bbt i barneja. Rozrywki z wydaniu tvn nie trawię. Nie ma tam ani jednego ciekawego, czy też naprawdę zabawnego serialu. Cała para idzie w idiotyczne "interaktywne" programy rozrywkowe, które są jedną wielką żenadą. Podobnie w polsacie, a nawet w tv publicznej. Aktorzy polscy już w ogóle nie grają tylko uczestniczą w tandetnych szołach. Kiedyś podstawą telewizji był film i serial (bywały dobre seriale), teraz już nie mam co oglądać bo lecą same konkursy antytalentów przerywane pyskówkami "jurorów".

 • koja

  Oceniono 9 razy 5

  Oto prawdziwe gwiazdy. Zdjęcia na tle butów czy mięsa , proszę bardzo. Jeszcze zdjęcia na tle sedesów w kolorze jaśminu tam gdzie wiedzie strzała gorejąca.

 • rex33

  Oceniono 4 razy 4

  Szanowni „dziennikarze! Domagam się zaprzestania nadużywania określenia „gwiazda” szczególnie w stosunku do tzw. celebrytów i celebrytek. Jeśli na dziennikarstwie nie uczono Was znaczenia tego słowa służę pomocą powołując się na słowa Pana Stanisława Janickiego: „Gwiazdą w dosłownym rozumieniu tego słowa jest aktorka czy aktor (ewentualnie inny twórca) znany w skali międzynarodowej, pokazujący się w wielu filmach, lansujący pewną modę oraz styl gry, mający wyróżniającą się artystyczną osobowość.”

 • rita123

  Oceniono 6 razy 4

  oni są na siłe nam wciskani ,a ludzie ich nie znoszą

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Wolę "Miasteczko Pleasantville".

 • el_feurdz

  Oceniono 6 razy 2

  Marczuk, Majdan, Maserak- jakie gwiazdy, takie reklamy. Powinni się cieszyć, że chociaż chabaninę reklamują. Toż to żadne gwiazdy, nawet nie celebryci (Marczuk- prowadzenie JEDNEGO programu w TV i nieudane próby aktorskie dzięki pomocy męża; Majdan- były piłkarz, raczej przeciętny; Maserak- chyba jakiś tancerz, czy ktoś taki).

 • chlopskirozum

  Oceniono 1 raz 1

  A czym się różni reklama kiełbasy od reklamy szamponu na łupież?

 • bezkrytycznie

  Oceniono 3 razy 1

  To są głównie "gwiazdy" TVN, więc mnie to jakoś nie dziwi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX