Wkręcają Dowbora. A on zwraca się do tajemniczej KOBIETY

Wkurzył się?
Wkręcają Dowbora. W tle tajemnicza Aśka Maciej Dowbor odebrał żartobliwy telefon od Radia Zet. Radio Zet wkręciło Dowbora. Bardziej od samego "wkrętu" interesuje nas kobieta, do której Dowbor zwraca się w czasie rozmowy: "Aśka, możesz mi zabrać to to?" Kamil Nosel z Radia Zet tym razem wkręcił Macieja Dowbora. "Właśnie przeczytałem w serwisie Plotek.pl, że w życiu Macieja Dowbora sporo się zmieni. No, ale czy on zmienił czas w swoim liczniku energetycznym?" - powiedział dziennikarz przed telefonem do prezentera. Ale bardziej od samego "wkrętu" zainteresowała nas tajemnicza kobieta, do której Dowbor zwraca się w czasie rozmowy z Noselem: "Aśka, możesz mi zabrać to to?" Czy prezenter był akurat z Joanną Koroniewską? A może Aśka to także imię jego nowej ukochanej? W końcu Dowbor podobno spotyka się z atrakcyjną brunetką. Interesujące. A jak wyglądała rozmowa? Nosel, podając się za pracownicę firmy energetycznej, chciał się umówić z Dowborem na zmianę czasu w licznikach. "Pierwszy raz słyszę o takiej procedurze" - odparł Dowbor. "Proszę pana, to robimy co cztery lata, ponieważ w tym roku jest rok przestępny i cztery lata temu mogliśmy to robić u pana po raz pierwszy" - wyjaśniła "pracownica". Na zmianę czasu było bardzo trudno się umówić, bo jak stwierdził Dowbor: "Ja wykonuję wolny zawód i nie zawsze jestem w stanie przewidzieć wolny termin". W końcu umówili się na środę. Kiedy Dowbor usłyszał, że zwrot licznika nastąpi dopiero w piątek, nie wytrzymał: "No proszę pani, to jest chyba absurd jakiś, że można przez pół dnia być bez prądu. Jak pani to sobie wyobraża?". "Proszę pana, w pańskim przypadku dwa dni wychodzą".

Kamil Nosel z radia Zet tym razem wkręcił Macieja Dowbora. Mieliśmy w tym swój mały udział:

Właśnie przeczytałem w serwisie Plotek.pl, że w życiu Macieja Dowbora sporo się zmieni. No ale czy on zmienił czas w swoim liczniku energetycznym? - powiedział dziennikarz przed telefonem do prezentera.

Ale bardziej od samego "wkrętu" zainteresowała nas tajemnicza kobieta, do której Dowbor zwraca się w czasie rozmowy z Noselem:

Aśka, możesz mi zabrać to, to?

Czy prezenter była akurat z Joanną Koroniewską? A może Aśka to także imię jego nowej ukochanej? W końcu Dowbor podobno spotyka się z atrakcyjną brunetką. Interesujące.

Dowbor Maciej

A jak wyglądała rozmowa? Nosel, podając się za pracownicę firmy energetycznej, chciał się umówić z Dowborem na zmianę czasu w licznikach.

Pierwszy raz słyszę o takiej procedurze - odparł Dowbor.
Proszę pana, to robimy co cztery lata, ponieważ w tym roku jest rok przestępny i cztery lata temu mogliśmy to robić u pana po raz pierwszy - wyjaśniła "pracownica".

Na zmianę czasu było bardzo trudno się umówić, bo jak stwierdził Dowbor:

Ja wykonuję wolny zawód i nie zawsze jestem w stanie przewidzieć wolny termin.

W końcu umówili się na środę. Kiedy Dowbor usłyszał, że zwrot licznika nastąpi dopiero w piątek, nie wytrzymał:

No proszę pani, to jest chyba absurd jakiś, że można przez pół dnia być bez prądu. Jak pani to sobie wyobraża?
Proszę pana, w pańskim przypadku dwa dni wychodzą.

Jak skończyła się ta dyskusja? Całej rozmowy możecie posłuchać tutaj.

maciej dowbor

Jax

Zobacz także:

Maciej Dowbor kupił sobie nową zabawkę. Za 20 TYSIĘCY!

Jak Maciej Dowbor zajmuje się dzieckiem [ZDJĘCIA]

Samotna Koroniewska na zakupach z córką. Tak dziewczyny radzą sobie bez Dowbora