Katarzyna Skrzynecka ZNOWU z córeczką na okładce!

Pięć minut młodej mamy trwa.


Katarzyna Skrzynecka niedawno wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Vivy", gdzie po raz pierwszy pokazała publicznie córkę Alikię. Chociaż magazyn jeszcze przez tydzień będzie można kupić w kioskach, do kolekcji dołączyła kolejna sesja Skrzyneckiej z rodziną. Na okładce najnowszego numery "Party" widać, że para tworzy szczęśliwą rodzinę. Sesję zatytułowano "Alikia w krainie czarów". Dalej dopisek: "Magiczna sesja Kasi Skrzyneckiej, Marcina Łopuckiego i ich córki". Przy okazji małżonkowie opowiadają o nadchodzących świętach, które spędzą z córką.

Katarzyna skrzynecka, party

Zastanawiające, że prezenterka tak chętnie pojawia się na okładkach magazynów. Jeszcze niedawno twierdziła, że woli nie ujawniać sekretów rodzinnego szczęścia.

Na razie rodzice będą na pewno trzymać córkę jak najdalej od całego zamieszania. Być może w przyszłości zdecydują się na taką sesję, nie wykluczam tego - mówiła nam tuż po porodzie menadżerka Skrzyneckiej, Katarzyna Sułek.

Jak widać, Katarzyna Skrzynecka szybko zmieniła zdanie.

Stwierdziła, że kiedyś ten pierwszy raz musi nastąpić, a że "Viva" to życzliwe pismo, zdecydowali z mężem, że wezmą udział w takiej sesji - powiedziała nam Katarzyna Sułek.

katarzyna skrzynecka, party

Dwie sesje w tak krótkim czasie mogą świadczyć o tym, że młoda mama nie zamierza ukrywać córki. W którym magazynie zobaczymy rodzinę następnym razem?

Pat

Zobacz także:

"Ja nigdy się nie poddałam!" Skrzynecka opowiada w "VIVIE!" o swojej walce o dziecko

Finał medialnej ciąży! Skrzynecka pokazała córkę w "VIVIE!"

Katarzyna Skrzynecka wraca po ciąży! I od razu bardzo krótka sukienka

Co sądzisz o sesjach zdjęciowych gwiazd z dziećmi?