A jednak! Socha dostanie mandat za ROZBICIE MASERATI

Gwieździe nie udało się uniknąć kary.
Socha dostanie mandat Gwieździe nie udało się uniknąć kary. Małgorzata Socha i Adam Kornacki zostali jednak ukarani mandatem za spowodowanie kolizji maserati z autobusem. Początkowo usłyszeli jedynie pouczenie. Tuż po kolizji, w której uczestniczyli Małgorzata Socha i Adam Kornacki, policja okazała się dla aktorki bardzo łaskawa. Ona i gospodarz programu "Zakup kontrolowany" zostali jedynie pouczeni, a mandat powędrował do rąk kierowcy autobusu, który uderzył w otwarte drzwi maserati. Okazuje się jednak, że po obejrzeniu materiału filmowego, udostępnionego przez producentów programu, funkcjonariusze postanowili ukarać również aktorkę i jej towarzysza. Pasażerom luksusowego maserati zarzucono nieprzepisowe zatrzymanie się na przystanku. Dwa tygodnie temu portal policyjni.pl donosił, że eksperci są zgodni co do faktu, że za kolizję odpowiadają Socha i Kornacki.

Tuż po kolizji, w której uczestniczyli Małgorzata Socha i Adam Kornacki, policja okazała się dla aktorki bardzo łaskawa. Ona i gospodarz programu "Zakup kontrolowany" zostali jedynie pouczeni, a mandat powędrował do rąk kierowcy autobusu, który uderzył w otwarte drzwi maserati.

Małgorzata Socha

Okazuje się jednak, że po obejrzeniu materiału filmowego, udostępnionego przez producentów programu, funkcjonariusze postanowili ukarać również aktorkę i jej towarzysza. Pasażerom luksusowego maserati zarzucono nieprzepisowe zatrzymanie się na przystanku. Dwa tygodnie temu portal policyjni.pl donosił, że eksperci są zgodni co do faktu, że za kolizję odpowiadają Socha i Kornacki.

Małgorzata Socha, Adam Kornacki

Uważacie, że zasłużyli na karę?

Oldżi

Zobacz także:

Mucha, Steczkowska, Socha. Co je łączy? Dostały BARDZO DROGIE samochody!

Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 7

Były brzydkie, a są piękne

Więcej o:
Komentarze (9)
A jednak! Socha dostanie mandat za ROZBICIE MASERATI
Zaloguj się
 • pandzik

  Oceniono 43 razy 41

  Anulować mandat dla kierowcy autobusu, do cholery....

  A tak sie ten buc, Kownacki w materiale chwalił, że to bezapelacyjna wina kierowcy busa.

  Kretyn ze slomą w butach.

 • shadowfax

  Oceniono 31 razy 31

  Socha stanęła na przystanku, a Kornacki (jak dziecko) otworzył drzwi auta,
  nie patrząc czy cokolwiek z tyłu jedzie.
  Obydwoje zachowali się jakby byli na kursie prawa jazdy.
  Szkoda jedynie kierowcy autobusu...
  jednak z tego wynika, że można sobie słonia z ZOO
  postawic na przystanku, a jak go zahaczy autobus o trąbę,
  to...
  "Dawaj kierowco autobusu kiesę na mandacik!"

 • ju2

  Oceniono 28 razy 28

  Oczywiście że zasłużyli. Stanęli w niedozwolonym miejscu i nie zachowali juz nawet nie należytej, ale nawet nie minimum ostrożności podczas otwierania drzwi. Jakby szanowny readaktorzyna nie otwierał drzwi jak do stodoły, tylko je uchylił i przytrzymał podczas wsiadania ( upewniwszy sie uprzednio że nic nie jedzie) nie byłoby problemu.

 • anula0711

  Oceniono 20 razy 16

  Słyszałam też jak pierdzielił od rzeczy w DDTVN jaka to błachostka i nic się absolutnie nie stało. Maserati naprawione,a jak kierowca autobusu dostawał mandat to było tak sympatycznie się pośmiali, pogadali i wziął od Sochy autograf. No przecudownie, na prawdę. Cymbał. Bo przecież kierowca miał hektary miejsca żeby wyminąć auto z dodatkowo otwartymi drzwiami na oścież ( pan redaktor musiał się odpowiednio przygotować do jazdy, koniecznie przy otwartych drzwiach,żeby się nie spocić). Kierowcy w Warszawce o powinni odbywać specjalne szkolenia na temat prowadzenia pojazdu w otoczeniu celebrytów.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 13

  Hmm, a co z kierowcami nie mającymi kamer w samochodach? Ładuje się im mandaty bez opamiętania - tu potrzeba było dwóch tygodni analizy... Co za kraj.

 • farenthide9

  Oceniono 15 razy 13

  no pewnie że są wiini i powinni dostać mandat ..... przystanek autobusowy nie służy jako parking dla trochę sławnych i bogatych tylko i wyłacznie dla autobusów.... gdyby Kornacki popatrzył w lusterko możliwe że do niczego by nie doszło ale teraz nie ma co gdybać

 • cosma

  Oceniono 14 razy 10

  Niech płaci / stać ją / ,kornacki -też i stacja tvn - również !!!! za to że zatrudnia idiotów !

 • r49

  Oceniono 44 razy -20

  Za spowodowanie kolizji został słusznie ukarany kierowca autobusu, natomiast osoba która zaparkowała w miejscu niedozwolonym maserati,powinna również być ukarana, ale tylko i wyłącznie za nieprawidłowe parkowanie, a nie spowodowanie kolizji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX