A jednak! Socha dostanie mandat za ROZBICIE MASERATI

Gwieździe nie udało się uniknąć kary.
Socha dostanie mandat Gwieździe nie udało się uniknąć kary. Małgorzata Socha i Adam Kornacki zostali jednak ukarani mandatem za spowodowanie kolizji maserati z autobusem. Początkowo usłyszeli jedynie pouczenie. Tuż po kolizji, w której uczestniczyli Małgorzata Socha i Adam Kornacki, policja okazała się dla aktorki bardzo łaskawa. Ona i gospodarz programu "Zakup kontrolowany" zostali jedynie pouczeni, a mandat powędrował do rąk kierowcy autobusu, który uderzył w otwarte drzwi maserati. Okazuje się jednak, że po obejrzeniu materiału filmowego, udostępnionego przez producentów programu, funkcjonariusze postanowili ukarać również aktorkę i jej towarzysza. Pasażerom luksusowego maserati zarzucono nieprzepisowe zatrzymanie się na przystanku. Dwa tygodnie temu portal policyjni.pl donosił, że eksperci są zgodni co do faktu, że za kolizję odpowiadają Socha i Kornacki.

Tuż po kolizji, w której uczestniczyli Małgorzata Socha i Adam Kornacki, policja okazała się dla aktorki bardzo łaskawa. Ona i gospodarz programu "Zakup kontrolowany" zostali jedynie pouczeni, a mandat powędrował do rąk kierowcy autobusu, który uderzył w otwarte drzwi maserati.

Małgorzata Socha

Okazuje się jednak, że po obejrzeniu materiału filmowego, udostępnionego przez producentów programu, funkcjonariusze postanowili ukarać również aktorkę i jej towarzysza. Pasażerom luksusowego maserati zarzucono nieprzepisowe zatrzymanie się na przystanku. Dwa tygodnie temu portal policyjni.pl donosił, że eksperci są zgodni co do faktu, że za kolizję odpowiadają Socha i Kornacki.

Małgorzata Socha, Adam Kornacki

Uważacie, że zasłużyli na karę?

Oldżi

Zobacz także:

Mucha, Steczkowska, Socha. Co je łączy? Dostały BARDZO DROGIE samochody!

Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 7

Były brzydkie, a są piękne

Więcej o: