Szymon Majewski ZABLOKOWAŁ ANTYPOLSKI portal!

Showman został bohaterem... mimo woli.
Majewski ZABLOKOWAŁ ANTYPOLSKI portal! Showman został bohaterem... mimo woli Po apelu Szymona Majewskiego, by wypełniać ankiety na antypolskim portalu Geerta Wildersa, strona została zablokowana przez zbyt duże natężenie odsłon Szymon Majewski doprowadził do zamknięcia portalu antyimigranckiego, założonego przez holenderską Partię na Rzecz Wolności. Jak do tego doszło? Majewskiego oburzyły antypolskie treści, publikowane na stronie Geerta Wildersa. Dlatego tydzień temu, w swoim programie "Szymon Majewski na żywo", satyryk wezwał Polaków do masowego wypełniania ankiet na portalu. Fani Szymona przesyłali do administratora strony formularze z hasłami takimi jak: "Polska pany, Holandia tulipany". Witryna nie była przygotowana na tak dużą ilość odsłon i w pewnym momencie została zablokowana! - Czuję się prawie jak Anonymous, bohater, fighter, Janosik. Nie wiedziałem, że to będzie taki efekt. Oczywiście mieliśmy chęć wystąpienia przeciwko Wildersowi i zrobienia czegoś z tym (portalem), natomiast nie sądziłem, że dojdzie do tego tak szybko i gładko, że moi widzowie, do których zaapelujemy, zareagują natychmiast. Także bohaterem stałem się trochę niechcący - wyjaśnił sprawca zamieszania. Dziś w "Dzień dobry TVN" Majewski zapowiedział, że w najbliższym odcinku swojego programu wystosuje specjalne orędzie do Wildersa po holendersku! O zdolnościach językowych showmana będziecie mogli się przekonać już dziś o 21:30.

Szymon Majewski doprowadził do zamknięcia portalu antyimigranckiego, założonego przez holenderską Partię na Rzecz Wolności. Jak do tego doszło?

Majewskiego oburzyły antypolskie treści, publikowane na stronie Geerta Wildersa. Dlatego tydzień temu, w swoim programie "Szymon Majewski na żywo", satyryk wezwał Polaków do masowego wypełniania ankiet na portalu. Fani Szymona przesyłali do administratora strony formularze z hasłami takimi jak: "Polska pany, Holandia tulipany". Witryna nie była przygotowana na tak dużą ilość odsłon i w pewnym momencie została zablokowana!

08.03.2007 RZESZOW SZYMON MAJEWSKI FOT. ARCH.

Czuję się prawie jak Anonymous, bohater, fighter, Janosik". Nie wiedziałem, że to będzie taki efekt. Oczywiście mieliśmy chęć wystąpienia przeciwko Wildersowi i zrobienia czegoś z tym (portalem), natomiast nie sądziłem, że dojdzie do tego tak szybko i gładko, że moi widzowie, do których zaapelujemy, zareagują natychmiast. Także bohaterem stałem się trochę niechcący - wyjaśnił sprawca zamieszania.

Dziś w "Dzień dobry TVN" Majewski zapowiedział, że w najbliższym odcinku swojego programu wystosuje specjalne orędzie do Wildersa po holendersku! O zdolnościach językowych showmana będziecie mogli się przekonać już dziś o 21:30.

Oldżi

Zobacz także:

Maserak i Marczuk zamieszkali razem?

Aktorka znana z "Misia" spaceruje z... MINISTREM!

Rodzinna sielanka u Hanny i Tomasza Lisów. Tak spędzają wolne popołudnie!Więcej o:
Komentarze (7)
Szymon Majewski ZABLOKOWAŁ ANTYPOLSKI portal!
Zaloguj się
 • doktorka

  Oceniono 27 razy 27

  no i bardzo dobrze!

 • kkmm

  Oceniono 30 razy 26

  brawo szymon;)

 • babazbroda

  Oceniono 25 razy 23

  brawo Szymon,gnoić kozo.je.bców!

 • avana

  Oceniono 16 razy 14

  Szymon, ale z ciebie jajcarz, szok?!!!!!!!!!!!!!

 • princess_leya

  Oceniono 8 razy 6

  No i dobrze, niech sobie wsadzą tą antypolską stronę, tam gdzie tulipan im nigdy nie zakwitnie :PPPPPP.

 • singollo

  Oceniono 11 razy -5

  Szymon M zachęcał i koordynował atak typu DDOS wobec holenderskiego serwera www, doprowadzając do jego wyłączenia. Na to jest paragraf.

 • witek7205

  Oceniono 10 razy -6

  Czy którys prokurator odwazy sie tym zająć?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX