Szymon Majewski ZABLOKOWAŁ ANTYPOLSKI portal!

Showman został bohaterem... mimo woli.
Majewski ZABLOKOWAŁ ANTYPOLSKI portal! Showman został bohaterem... mimo woli Po apelu Szymona Majewskiego, by wypełniać ankiety na antypolskim portalu Geerta Wildersa, strona została zablokowana przez zbyt duże natężenie odsłon Szymon Majewski doprowadził do zamknięcia portalu antyimigranckiego, założonego przez holenderską Partię na Rzecz Wolności. Jak do tego doszło? Majewskiego oburzyły antypolskie treści, publikowane na stronie Geerta Wildersa. Dlatego tydzień temu, w swoim programie "Szymon Majewski na żywo", satyryk wezwał Polaków do masowego wypełniania ankiet na portalu. Fani Szymona przesyłali do administratora strony formularze z hasłami takimi jak: "Polska pany, Holandia tulipany". Witryna nie była przygotowana na tak dużą ilość odsłon i w pewnym momencie została zablokowana! - Czuję się prawie jak Anonymous, bohater, fighter, Janosik. Nie wiedziałem, że to będzie taki efekt. Oczywiście mieliśmy chęć wystąpienia przeciwko Wildersowi i zrobienia czegoś z tym (portalem), natomiast nie sądziłem, że dojdzie do tego tak szybko i gładko, że moi widzowie, do których zaapelujemy, zareagują natychmiast. Także bohaterem stałem się trochę niechcący - wyjaśnił sprawca zamieszania. Dziś w "Dzień dobry TVN" Majewski zapowiedział, że w najbliższym odcinku swojego programu wystosuje specjalne orędzie do Wildersa po holendersku! O zdolnościach językowych showmana będziecie mogli się przekonać już dziś o 21:30.

Szymon Majewski doprowadził do zamknięcia portalu antyimigranckiego, założonego przez holenderską Partię na Rzecz Wolności. Jak do tego doszło?

Majewskiego oburzyły antypolskie treści, publikowane na stronie Geerta Wildersa. Dlatego tydzień temu, w swoim programie "Szymon Majewski na żywo", satyryk wezwał Polaków do masowego wypełniania ankiet na portalu. Fani Szymona przesyłali do administratora strony formularze z hasłami takimi jak: "Polska pany, Holandia tulipany". Witryna nie była przygotowana na tak dużą ilość odsłon i w pewnym momencie została zablokowana!

08.03.2007 RZESZOW  SZYMON MAJEWSKI  FOT. ARCH.

Czuję się prawie jak Anonymous, bohater, fighter, Janosik". Nie wiedziałem, że to będzie taki efekt. Oczywiście mieliśmy chęć wystąpienia przeciwko Wildersowi i zrobienia czegoś z tym (portalem), natomiast nie sądziłem, że dojdzie do tego tak szybko i gładko, że moi widzowie, do których zaapelujemy, zareagują natychmiast. Także bohaterem stałem się trochę niechcący - wyjaśnił sprawca zamieszania.

Dziś w "Dzień dobry TVN" Majewski zapowiedział, że w najbliższym odcinku swojego programu wystosuje specjalne orędzie do Wildersa po holendersku! O zdolnościach językowych showmana będziecie mogli się przekonać już dziś o 21:30.

Oldżi

Zobacz także:

Maserak i Marczuk zamieszkali razem?

Aktorka znana z "Misia" spaceruje z... MINISTREM!

Rodzinna sielanka u Hanny i Tomasza Lisów. Tak spędzają wolne popołudnie!