Marta Grycan z córkami w "VIVIE!". ONE SĄ WSZĘDZIE!

Oprócz Marty i jej starszych córek, przed obiektywem pozowała także siedmioletnia Gabrysia.
Grycanki w "VIVIE!" Oprócz Marty i jej starszych córek wystąpiła także siedmioletnia Gabrysia. Najnowszy numer "VIVY!" zdobi sesja zdjęciowa Marty Grycan i jej córek. Obok Weroniki i Wiktorii, które bywają na salonach, pozuje też 7-letnia Gabrysia. Czytelnicy najnowszego numeru "VIVY!" mogą obejrzeć wspólną sesję zdjęciową Marty Grycan i jej córek. Oprócz Weroniki i Wiktorii, które towarzyszą matce na salonach, do zdjęć pozowała również najmłodsza z sióstr, Gabrysia. Gabrysia Grycan ma siedem lat. Podobno już chodzi z mamą na zakupy, a ubierając się, wzoruje się na jej stylizacjach. Trzeba przyznać, że styl Marty jest wyrazisty i coraz bardziej rozpoznawalny. Starsze córki, Wiktoria i Weronika, podążają trochę inną drogą niż ich mama, ale cała sesja utrzymana jest w stylu glamour. O "Grycankach" jest coraz głośniej. Nadal nie milkną komentarze na temat ich rozmowy z Wojewódzkim.

Czytelnicy najnowszego numeru VIVY! mogą obejrzeć wspólną sesję zdjęciową Marty Grycan i jej córek. Oprócz Weroniki i Wiktorii, które towarzyszą matce na salonach, do zdjęć pozowała również najmłodsza z sióstr, Gabrysia.

Viktoria Grycan, Gabrysia Grycan

Gabrysia Grycan ma siedem lat. Podobno już chodzi z mamą na zakupy, a ubierając się, wzoruje się na jej stylizacjach. Trzeba przyznać, że styl Marty jest wyrazisty i coraz bardziej rozpoznawalny. Starsze córki, Wiktoria i Weronika, podążają trochę inną drogą niż ich mama, ale cała sesja utrzymana jest w stylu glamour. Jak wam się podoba?

Marta Grycan, Weronika Grycan

Wydaje się, że Marta Grycan i jej córki traktują poważnie słowa, które wypowiedziały w programie Kuby Wojewódzkiego:

Mamy parcie na szkło.

I dlatego pewnie będziemy częściej oglądać "Grycanki" w kolorowych magazynach.  Przypominamy, że w grudniu 2011 Wiktoria wzięła udział w sesji dla magazynu "Viva Moda":

A miesiąc temu cała rodzina miała sesję w "Gali":

marta grycan, adam grycan, grycanki, viktoria grycan

O "Grycankach" jest coraz głośniej. Nadal nie milkną komentarze na temat ich rozmowy z Wojewódzkim. Myślicie, że takie pozbawione kompleksów "parcie na szkło" przyniesie oczekiwany przez Martę i córki efekt?

tommy

Zobacz także:

"Grycanki" zapowiedziały u Wojewódzkiego, że podbiją show-biznes. W internecie zawrzało [KOMENTARZE]

Grycan z najmłodszą córką w TV. Tłumaczy się z tego, jak ubiera dzieci

Marta Grycan wydaje książkę, a Wiktoria Grycan pisze bloga!

Więcej o: