"Ja nigdy się nie poddałam!" Skrzynecka opowiada w "VIVIE!" o swojej walce o dziecko

Ma upragnioną córeczkę.

Nikt nie był zaskoczony, widząc Katarzynę Skrzynecką pozującą z córką i mężem na okładce magazynu "VIVA!". W końcu ciąża Skrzyneckiej była jedną z najbardziej medialnych w Polsce. Poza rodzinną sesją w magazynie ukazał się obszerny wywiad, w którym znana aktorka opowiada o ciąży, bolesnych poronieniach, a także o utracie pracy.

Urodziłam zdrową i pogodną córeczkę, mając skończone 40 lat. A ta mała kruszynka daje nam tyle radości, energii i sił witalnych, że promieniejemy oboje, jakby ktoś podał nam supermłodość w zastrzyku - opowiada w rozmowie z dziennikarką "VIVY!"

Opowiedziała również dziennikarce, jak się czuje kobieta, która przeżyła poronienie. Aktorce pięć razy nie udało się dotrzymać ciąży do końca.

Ja nigdy się nie poddałam. Przyjmowałam z pokorą kolejne nieudane próby i wiedziałam, że dopóki mój wiek biologiczny i stan zdrowia pozwolą, warto walczyć o swoje szczęście i spełnienie rodzinne. Aż do skutku- zwierza się na łamach dwutygodnika "VIVA!"

Wywiad jest bardzo emocjonalny. Skrzynecka postanowiła się uzewnętrznić, zdradzając jak mała Alikia zmieniła jej życie.

Dla dziecka budujesz trochę piękniejszy świat. Tęczowy i beztroski. My sami otwieramy w sobie wspomnienia i uczuciowość naszego naszego dzieciństwa, stajemy się na chwilę też trochę dziecięcy, marząc, że świat jest piękny, a ludzie szlachetni i kochani...

Wyjaśniła także, dlaczego nazwała dziewczynkę obcobrzmiącym, nietypowym imieniem, niesamowicie trudnym do wymówienia.

To piękne greckie imię. Dźwięcznie i kobieco brzmiące. (...). Tam właśnie Alikia znalazła swoje imię i życzymy jej, by jej życie było tak słoneczne, jak greckie niebo.

Myślicie, że wszystko jest na sprzedaż?

katarzyna skrzynecka, dzieci gwiazd

ralph

Zobacz także:

Finał medialnej ciąży! Skrzynecka pokazała córkę w "VIVIE!"

Królowa kiczu wraca, czyli fatalny strój Skrzyneckiej

Tyszkiewicz, Stenka, Cielecka, czyli polskie gwiazdy bez retuszu na okładkach. Nadal piękne?