Kasię Tusk prześladuje STALKER!

Córka premiera ma kłopoty!
Kasię Tusk prześladuje stalker Córka premiera ma kłopoty! Jak dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta.pl, trójmiejska policja otrzymała zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa stalkingu. Osobą zgłaszającą była Kasia Tusk Jak dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta.pl, trójmiejska policja otrzymała zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa stalkingu. Osobą zgłaszającą była córka premiera, Kasia Tusk! Kasia od ponad roku prowadzi popularnego bloga "Make life easier", na którym zamieszcza notki o tematyce modowej i kulinarnej. W ciągu ostatnich kilku tygodni krytycznie na temat publikowanych przez córkę premiera treści wypowiedziało się kilka znanych polskich postaci. Wygląda na to, że działalność Kasi wyjątkowo się komuś nie spodobała. Przypomnijmy: stalkingiem nazywamy uporczywe i natrętne nękanie osoby, zazwyczaj polegające na ciągłych próbach nawiązania kontaktu z drugą osobą, mimo jej wyraźnego sprzeciwu. Nie wiadomo jeszcze, jaką formę natręctwa wybrał stalker, uprzykrzający życie blogerce. Najczęściej są to natarczywe SMS-y, e-maile i telefony.

Jak dowiedziała się nieoficjalnie Gazeta.pl, trójmiejska policja otrzymała zawiadomienie o popełnienie przestępstwa stalkingu. Osobą zgłaszającą była córka premiera, Kasia Tusk!

kasia tusk

Kasia od ponad roku prowadzi popularnego bloga "Make life easier", na którym zamieszcza notki o tematyce modowej i kulinarnej. W ciągu ostatnich kilku tygodni krytycznie na temat publikowanych przez córkę premiera treści wypowiedziało się kilka znanych polskich postaci. Wygląda na to, że działalność Kasi wyjątkowo się komuś nie spodobała.

09.10.2005 SOPOT WYBORY PREZYDENCKIE GLOSUJE KANDYDAT NA PREZYDENTA DONALD TUSK KASIA TUSK  FOT. DOMINIK SADOWSKI / AGENCJA GAZETA

Przypomnijmy: stalkingiem nazywamy uporczywe i natrętne nękanie osoby, zazwyczaj polegające na ciągłych próbach nawiązania kontaktu z drugą osobą, mimo jej wyraźnego sprzeciwu. Nie wiadomo jeszcze, jaką formę natręctwa wybrał stalker, uprzykrzający życie blogerce. Najczęściej są to natarczywe SMS-y, e-maile i telefony.

Oldżi

Zobacz także:

Komu przeszkadza Kasia Tusk? WROGOWIE bloga Make Life Easier

Jogging, tenis, plaża, zakupy - tak się relaksują Tuskowie

Kasia Tusk STROI się do stolicy jak do opery!