SZOK! Wyretuszowali Monikę Bellucci. I to JAK!

Odmłodzona Monica Bellucci wygląda na 30 lat!
Wyretuszują nawet Bellucci Odmłodzona Monica Bellucci wygląda na 30 lat! Monica Bellucci pojawiła się na okładce najnowszego włoskiego wydania "Glamour" odmłodzona o co najmniej 20 lat. Dlaczego? Monica Bellucci pojawiła się na okładce najnowszego włoskiego wydania "Glamour". Patrząc na to zdjęcie można odnieść wrażenie, że seksowna aktorka wygląda ma niecałe 30 lat! Dlaczego prawie 50-letnia artystka pozwoliła, by graficy aż tak ją wygładzili? Gwiazda sama w sobie jest kwintesencją kobiecości i nie potrzebuje takich sztucznych zabiegów. Sprawa dziwi tym bardziej, że Bellucci jakiś czas temu zgodziła się na naturalną sesję okładkową dla francuskiej edycji magazynu "Elle". Udowodniła tym samym, że akceptuje swój wiek i nie ma problemu, by prezentować swoje minimalne zmarszczki i prawdziwy wygląd. Na potrzeby zdjęć zrezygnowała także z makijażu. Gwiazda zachwyciła czytelników.

Monica Bellucci pojawiła się na okładce najnowszego włoskiego wydania "Glamour". Patrząc na to zdjęcie można stwierdzić, że seksowna aktorka wygląda na nim na niecałe 30 lat! Dlaczego prawie 50-letnia artystka pozwoliła, by graficy aż tak ją wygładzili? Gwiazda sama w sobie jest kwintesencją kobiecości i nie potrzebuje takich sztucznych zabiegów. Pełna seksapilu Włoszka nie powinna godzić się na użycie Photoshopa.

monica bellucci

Jej retusz dziwi tym bardziej, że Bellucci jakiś czas temu zgodziła się na naturalną sesję okładkową dla francuskiej edycji magazynu "Elle". Udowodniła tym samym, że akceptuje swój wiek i nie ma problemu, by prezentować swoje minimalne zmarszczki i faktyczny wygląd. Na potrzeby zdjęć zrezygnowała także z makijażu. Gwiazda zachwyciła wówczas wszystkich!

Myślicie, że pomysł redakcji "Glamour" jest trafiony? Sięgnęlibyście po wygładzoną seksbombę? Czujemy lekki niesmak, bo doceniamy prawdziwą urodę utalentowanej, seksownej gwiazdy.

ralph

Zobacz także:

Blanchett, Bellucci i inne: Kto odważył się pokazać na okładce bez retuszu?

Model, aktorzy i recydywiści: Kim są synowie hollywoodzkich gwiazdorów?

Kropelki, wodospady i inne wodne zjawiska przyrody, czyli kreacje polskich celebrytek