Joanna Przetakiewicz i Aldona Wejchert - przyjaciółki z wyższych sfer

Bratnie dusze.

To się nazywa przyjaźń! Joanna Przetakiewicz i Aldona Wejchert przyszły razem na premierę spektaklu "Wojna i pokój" w Teatrze Wielkim. Atrakcyjne bizneswomen znają się od wielu lat i serdecznie przyjaźnią. W końcu wiele je łączy.

Przetakiewicz Joanna, Wejchert Aldona

Obie są kobietami sukcesu, uwielbiają luksus, no i nie mogą narzekać na brak pieniędzy. 45-letnia Przetakiewicz nie tylko prowadzi własną sieć klinik stomatologicznych i jest współzałożycielką marki modowej La Mania, ale także jest partnerką życiową najbogatszego Polaka - Jana Kulczyka. 42-letnia Aldona Wejchert, wdowa po Janie Wejchercie, założycielu TVN, należy do rodziny, która w zestawieniu najbogatszych Polaków zajmuje 7. miejsce. Przedsiębiorcza kobieta nie osiadła na laurach, lubi pracować i zasiada w radach nadzorczych spółek ITI.

Londyn (Wielka Brytania) 16.02.2012 Pokaz kolekcji Jesien/Zima 2012/13 domu mody La Mania ktorej dyrektorem kreatywnym jest Joanny Przetakiewicz. Kolekcja La Mania bedzie czescia najblizszego London Fashion Week. Podczas pokazu zaprezentowane zostaly takze prace artysty Marco Perego.  fot. Piotr Apolinarski / FORUM

(Pokaz La Manii w Londynie w lutym)

Obie panie często razem pojawiają się na oficjalnych imprezach. Tu na pokazie Roberta Kupisza w marcu 2011 roku:

Przetakiewicz Joanna, Wejchert Aldona

Premiera filmu "1920 Bitwa Warszawska", wrzesień 2011. Obie panie w szpilkach Christiana Louboutina z charakterystyczną czerwona podeszwą:

Wejchert Aldona, Przetakiewicz Joanna

2006 rok, na zdjęciu z Janem Wejchertem:

Aldona Wejchert,  JanWejchert, Joanna Przetakiewicz

Jax

Zobacz także:

Tak mieszka partnerka NAJBOGATSZEGO Polaka

To był POKAZ! Na NAJWYŻSZYM poziomie. La Mania w Londynie

Przetakiewicz pokazała synów. Przystojni?