Ilona Łepkowska BARDZO schudła!

Duża różnica.
Ilona Łepkowska bardzo schudła! Znana scenarzystka zrzuciła kilka kilogramów i prezentuje się naprawdę dobrze Znana scenarzystka Ilona Łepkowska chudnie w oczach. Znana scenarzystka zrzuciła kilka kilogramów i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę dobrze. Ilona Łepkowska chudnie w oczach. Znana scenarzystka zrzuciła kilka kilogramów i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę dobrze. W styczniu w wywiadzie dla radia RMF FM przyznała, że jest na diecie: - Nie żryj tyle. I kupiłam sobie jeszcze maszynę orbitrek. Poza tym tak bardzo na wyglądzie mi nie zależy. Jak się jest młodą aktorką, to się trzeba pilnować, ale ja nie muszę. To raczej kwestia zdrowia - powiedziała wówczas Łepkowska. Kwestia zdrowia, ale i wyglądu.

Ilona Łepkowska chudnie w oczach. Znana scenarzystka zrzuciła kilka kilogramów i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę dobrze. W styczniu w wywiadzie dla radia RMF FM przyznała, że jest na diecie:

Nie żryj tyle. I kupiłam sobie jeszcze maszynę orbitrek. Poza tym tak bardzo na wyglądzie mi nie zależy. Jak się jest młodą aktorką, to się trzeba pilnować, ale ja nie muszę. To raczej kwestia zdrowia.

Kwestia zdrowia, ale i wyglądu. Tak Łepkowska zaprezentowała się na poniedziałkowej imprezie magazynu Twój styl - Kobieta Roku 2011.

Lepkowska Ilona

W lutym było tak:

Ilona Łepkowska

A w styczniu tak:

Lepkowska Ilona

A to zdjęcie z maja zeszłego roku:

Lepkowska Ilona

Ena

Zobacz także:

Stanisław Soyka BARDZO schudł!

Do jakich diet przyznają się polskie gwiazdy i ile schudły?