Ilona Łepkowska BARDZO schudła!

Duża różnica.
Ilona Łepkowska bardzo schudła! Znana scenarzystka zrzuciła kilka kilogramów i prezentuje się naprawdę dobrze Znana scenarzystka Ilona Łepkowska chudnie w oczach. Znana scenarzystka zrzuciła kilka kilogramów i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę dobrze. Ilona Łepkowska chudnie w oczach. Znana scenarzystka zrzuciła kilka kilogramów i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę dobrze. W styczniu w wywiadzie dla radia RMF FM przyznała, że jest na diecie: - Nie żryj tyle. I kupiłam sobie jeszcze maszynę orbitrek. Poza tym tak bardzo na wyglądzie mi nie zależy. Jak się jest młodą aktorką, to się trzeba pilnować, ale ja nie muszę. To raczej kwestia zdrowia - powiedziała wówczas Łepkowska. Kwestia zdrowia, ale i wyglądu.

Ilona Łepkowska chudnie w oczach. Znana scenarzystka zrzuciła kilka kilogramów i trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę dobrze. W styczniu w wywiadzie dla radia RMF FM przyznała, że jest na diecie:

Nie żryj tyle. I kupiłam sobie jeszcze maszynę orbitrek. Poza tym tak bardzo na wyglądzie mi nie zależy. Jak się jest młodą aktorką, to się trzeba pilnować, ale ja nie muszę. To raczej kwestia zdrowia.

Kwestia zdrowia, ale i wyglądu. Tak Łepkowska zaprezentowała się na poniedziałkowej imprezie magazynu Twój styl - Kobieta Roku 2011.

Lepkowska Ilona

W lutym było tak:

Ilona Łepkowska

A w styczniu tak:

Lepkowska Ilona

A to zdjęcie z maja zeszłego roku:

Lepkowska Ilona

Ena

Zobacz także:

Stanisław Soyka BARDZO schudł!

Do jakich diet przyznają się polskie gwiazdy i ile schudły?

Więcej o:
Komentarze (16)
Ilona Łepkowska BARDZO schudła!
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 24 razy 18

  Tasiemiec ją zaatakował - tak jak ona nas - serialami !!!

 • sansa

  Oceniono 16 razy 12

  Przepraszam, że spytam, ale które zdjęcia są sprzed schudnięcia, a które po? Ja nie prowokuję, po prostu przyglądam się i mam wrażenie, że różnica polega tylko na innym kroju ubrania...

 • ina.

  Oceniono 15 razy 7

  może jest w żałobie po Hance Mostowiak.

 • kkmm

  Oceniono 7 razy 7

  ja wielkiej roznicy nie widze.....taka sobie pani......i tyle

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 5

  Dla męża schudła, wybitnego architekta, który maszkarę w postaci siedziby TVP zaprojektował. Na diecie pewnie wymyśli kolejny cudowny serial, po obejrzeniu którego flaki się przewrócą na lewą stronę.

 • goodbaby

  Oceniono 10 razy 4

  niebywałe..

 • fikumikum

  Oceniono 4 razy 2

  ojeju nie cierpię jej, wygląda na wredną sucz

 • pan.malowany

  Oceniono 6 razy 2

  Nastepna w kolejce do Wojewodzki's Freak Show.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX