Rutkowski nie korzysta z polskiej służby zdrowia, ale...

Detektyw wkręcony.
Kamil Nosel wkręcił Rutkowskiego Rutkowski nie korzysta z polskiej służby zdrowia, ale... Kamil Nosel z Radia Zet wkręcił detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Udając urzędniczkę z ZUS chciał go nakłonić do wyznania, gdzie jest jego karta zdrowia. Od kilku tygodni nie ma dnia, żeby nazwisko Krzysztofa Rutkowskiego nie pojawiło się w mediach. Kamil Nosel z Radia Zet postanowił wkręcić najbardziej znanego detektywa w Polsce. Podając się za pracownicę ZUS-u, Żanetę Żorżetę, zadzwonił do Rutkowskiego z pytaniem o to, gdzie znajduje się jego aktualna karta zdrowia. Detektywa rozbawiło nazwisko "urzędniczki". - Co to znaczy Żaneta Żorżeta? Pani chyba żartuje - powiedział Rutkowski. - Dlaczego Pan się śmieje z mojego nazwiska? Czy ja je wybierałam? - ripostował Nosel udający urzędniczkę. Po dłuższej dyskusji rozbawiony Rutkowski powiedział: - Pani Żaneto Żorżeto, jeżeli tak pozwoli pani się do siebie zwracać, jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości, bardzo proszę kontaktować się z ZUS-em w Łodzi. - Pan jednak coś ukrywa, dlatego pan się tak wymiguje - kontynuował "wkręt" Nosek. Po chwili Rutkowski zrobił się bardziej wylewny. - Pani Żaneto Żorżeto, ja mam kartę zdrowia. (...) Powiedzmy, że jestem ubezpieczony w Austrii i nie muszę być ubezpieczony w Polsce - wyznał w końcu. Rutkowskiemu na pewno nie zaszkodziła odrobina rozrywki. Detektyw ma poważne kłopoty. Kilka dni temu został skazany przez katowicki sąd na 2,5 roku więzienia za udział w śląskiej mafii paliwowej. Poza tym usłyszał inne zarzuty, takie jak pranie brudnych pieniędzy, poświadczenie nieprawdy w dokumentach, a także powoływanie się na wpływy w prokuraturze.

Od kilku tygodni nie ma dnia, żeby nazwisko Krzysztofa Rutkowskiego nie pojawiło się w mediach. Kamil Nosel z Radia Zet postanowił wkręcić najbardziej znanego detektywa w Polsce. Podając się za pracownicę ZUS-u, Żanetę Żorżetę, zadzwonił do Rutkowskiego z pytaniem o to, gdzie znajduje się jego aktualna karta zdrowia. Detektywa rozbawiło nazwisko "urzędniczki":

Co to znaczy Żaneta Żorżeta? Pani chyba żartuje.
Dlaczego pan się śmieje z mojego nazwiska? Czy ja je wybierałam?

Po dłuższej dyskusji rozbawiony Rutkowski powiedział:

Pani Żaneto Żorżeto, jeżeli tak pozwoli pani się do siebie zwracać, jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości, bardzo proszę kontaktować się z ZUS-em w Łodzi.
Pan jednak coś ukrywa, dlatego pan się tak wymiguje.

Po chwili wyznał:

Pani Żaneto Żorżeto, ja mam kartę zdrowia. (...) Powiedzmy, że jestem ubezpieczony w Austrii i nie muszę być ubezpieczony w Polsce.

Jak rozwinęła się sytuacja? Czy Rutkowski w końcu zdenerwował się na bardzo dociekliwą "urzędniczkę"? Całej rozmowy możecie posłuchać tutaj.

10.02.2012 , KATOWICE , DETEKTYW KRZYSZTOF RUTKOWSKI PRZEKAZAL W PROKURATURZE OKREGOWEJ  REKAWICZKI KTORE W DNIU TARGEDI MIALA NA REKACH MATKA POLROCZNEJ MAGDY KATARZYNA W W KTORYCH MOGLA UKRYWAC CIALO . FOT . DAWID CHALIMONIUK /  AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE:MAGDA RUTKOWSKI PROKURATURA DETEKTYW

Rutkowskiemu na pewno nie zaszkodzi trochę rozrywki. Detektyw ma poważne kłopoty. Kilka dni temu został skazany przez katowicki sąd na 2,5 roku więzienia za udział w śląskiej mafii paliwowej. Poza tym usłyszał inne zarzuty, takie jak pranie brudnych pieniędzy, poświadczenie nieprawdy w dokumentach, a także powoływanie się na wpływy w prokuraturze.

Ena

Zobacz także:

Krzysztof Rutkowski SKAZANY na 2,5 roku więzienia!

TYLKO U NAS! Prywatne zdjęcia detektywa Rutkowskiego i jego narzeczonej

Rutkowski o związku z zakonnicą, która zrzuciła dla niego habit. Jak zaczęła się ta miłość i gdzie będzie ślub?