Krystian Wieczorek zarabia 200 000 zł MIESIĘCZNIE?!

Nie dość, że przystojny, to jeszcze bogaty!
Krystian Wieczorek zarabia krocie Na konto aktora może nawet wpływać miesięcznie 200 tysięcy złotych! Uroczy i przystojny Krystian Wieczorek zarabia ponoć krocie. Jak wyliczył Fakt.pl, na konto aktora może nawet wpływać miesięcznie 200 tysięcy złotych! Plotek.pl kocha Krystiana Wieczorka. I nawet nie próbuje tego ukryć. Śpieszymy więc donieść, że ten przystojniak zarabia ponoć krocie. Jak wyliczył Fakt.pl, na konto aktora może nawet wpływać miesięcznie 200 tysięcy złotych! "Za jeden dzień na planie "M jak miłość", gdzie Krystian wciela się w postać Andrzeja Budzyńskiego, aktor zgarnia około 8 tys. zł. Za grę w "Julii", gdzie gra chirurga Janka, również 8 tys. Zaś za rolę sympatycznego stolarza w serialu "Zima nad rozlewiskiem" - 7 tys. dziennie" - podaje Fakt.pl. Pewnie zostaniemy posądzeni o brak obiektywizmu, ale powiemy wprost - naszym zdaniem te pieniądze się Wieczorkowi po prostu należą. A nawet jeszcze większe! Spotkaliśmy niedawno tego uroczego mężczyznę w kawiarni na warszawskim Powiślu. Uśmiechnięty, świetnie ubrany udzielał wywiadu pewnej dziennikarce. I wniosek mamy jeden - w realu jest jeszcze bardziej czarujący niż na ekranie.

Plotek.pl kocha Krystiana Wieczorka. I nawet nie próbuje tego ukryć. Śpieszymy więc donieść, że ten przystojniak zarabia ponoć krocie. Jak wyliczył Fakt.pl, na konto aktora może nawet wpływać miesięcznie 200 tysięcy złotych!

Za jeden dzień na planie "M jak miłość" gdzie Krystian wciela się w postać Andrzeja Budzyńskiego, aktor zgarnia około 8 tys. zł. Za grę w "Julii", gdzie gra chirurga Janka również 8 tys. Zaś za rolę sympatycznego stolarza w serialu "Zima nad rozlewiskiem" 7 tys. dziennie - podaje Fakt.pl.

Pewnie zostaniemy posądzeni o brak obiektywizmu, ale powiemy wprost - naszym zdaniem te pieniądze się Wieczorkowi po prostu należą. A nawet jeszcze większe! Btw: spotkaliśmy niedawno tego uroczego mężczyznę w kawiarni na warszawskim Powiślu. Uśmiechnięty, świetnie ubrany udzielał wywiadu pewnej dziennikarce. I wniosek mamy jeden - w realu jest jeszcze bardziej czarujący niż na ekranie.

Wieczorek Krystian

Pegaz

Zobacz także:

Krystian Wieczorek na silniku, quadzie i poduszkowcu. TOP 9 zdjęć z pewnego wyjazdu

Wybraliście najgorętsze ciacha polskiego show-biznesu! [TOP 5]