Pamiętacie tych idoli nastolatek? Tak teraz wyglądają Backstreet Boys!

Za nimi szalały miliony kobiet.
Co słychać u Backstreet Boys? Kiedyś szalały za nimi miliony dziewczyn. Na urodzinach Pereza Hiltona pojawili się Backstreet Boys. Ostatnio w uszczuplonym składzie odbyli trasę z innym dawnym boysbandem - New Kids on the Block. Na widok zdjęć z imprezy urodzinowej amerykańskiego blogera Pereza Hiltona zebrało nam się na wspomnienia - a to za sprawą Backstreet Boys, którzy byli tam gośćmi. Zanim nastąpiła era Justina Biebera i braci Jonas, w latach 90. w muzyce niewątpliwie królowały boysbandy. Założony w 1992 roku zespół Backstreet Boys był w Polsce niesamowicie popularny. Nastolatki kochały się w Nicku, Brianie, A.J.'u, Kevinie i Howiem. Pięciu przystojniaków ze Stanów Zjednoczonych łamało serca kobietom na całym świecie. Każda ich piosenka stawała się hitem. Wystarczy chociażby przypomnieć sobie "Get Down": Tam, gdzie się pojawili towarzyszyła im zbiorowa histeria. Jednak, jak to na tym świecie bywa, chłopcy dorośli i zamienili się w mężczyzn. Sprzedaż płyt powoli spadała. W 2001 roku zespół postanowił zawiesić działalność. Do studia wrócili w 2004, a w 2005 roku ukazała się ich płyta. Recenzje nie były zbyt pochlebne, ale album dobrze sobie radził na listach przebojów. W 2006 roku z grupy odszedł Kevin Richardson. I było ich już tylko czterech. Wydawali kolejne albumy i cały czas koncertowali na całym świecie. Niestety, sukcesów z lat 90. nie powtórzyli. Ale nie stracili nic ze swojego uroku. W 2010 roku Backstreet Boys połączyli siły z innym kultowym boysbandem - New Kids on the Block i wyruszyli we wspólną trasę koncertową, która okazała się wielkim sukcesem. A co słychać w ich prywatnym życiu? Nick miał problemy z prawem, ale wyszedł na prostą. W lutym przeżył tragedię - jego 25-letnia siostra została znaleziona martwa, przedawkowała narkotyki. Brian Littrell w 1998 roku przeszedł operację serca. W 2000 roku wziął ślub z aktorką Leighanne Wallace, mają syna. A.J. McLean był uzależniony od alkoholu i narkotyków, trzykrotnie przebywał w klinice odwykowej. W zeszłym roku wziął ślub z Rochelle Deanną Karidis. Howie Dorough w 2007 roku ożenił się z Leigh Boniello, mają syna. Kevin Richardson także ma syna, z Kristin Willits. Wzięli ślub w 2000 roku.

Na widok zdjęć z imprezy urodzinowej amerykańskiego blogera Pereza Hiltona zebrało nam się na wspomnienia - a to za sprawą Backstreet Boys, którzy byli tam gośćmi. Zanim nastąpiła era Justina Biebera i braci Jonas, w latach 90. w muzyce niewątpliwie królowały boysbandy. Założony w 1992 roku zespół Backstreet Boys był w Polsce niesamowicie popularny. Nastolatki kochały się w Nicku, Brianie, A.J.'u, Kevinie i Howiem. Pięciu przystojniaków ze Stanów Zjednoczonych łamało serca kobietom na całym świecie.

Backstreet Boys

Każda ich piosenka stawała się hitem. Wystarczy chociażby przypomnieć sobie "Get Down":

Czy "I want it that way":

To były czasy :) Tam, gdzie się pojawili towarzyszyła im zbiorowa histeria. Jednak, jak to na tym świecie bywa, chłopcy dorośli i zamienili się w mężczyzn. Sprzedaż płyt powoli spadała. W 2001 roku zespół postanowił zawiesić działalność. Do studia wrócili w 2004, a w 2005 roku ukazała się ich płyta. Recenzje nie były zbyt pochlebne, ale album dobrze sobie radził na listach przebojów. W 2006 roku z grupy odszedł Kevin Richardson. I było ich już tylko czterech.

Backstreet Boys fot. Sony Music

Wydawali kolejne albumy i cały czas koncertowali na całym świecie. Niestety, sukcesów z lat 90. nie powtórzyli. Ale nie stracili nic ze swojego uroku. W 2010 roku Backstreet Boys połączyli siły z innym kultowym boysbandem - New Kids on the Block i wyruszyli we wspólną trasę koncertową, która okazała się wielkim sukcesem.

Members of Backstreet Boys and New Kids on the Block arrive at the 38th Annual American Music Awards on Sunday, Nov. 21, 2010 in Los Angeles. From left, are Donnie Wahlberg, A. J. McLean, Joey McIntyre, Nick Carter, Jordan Knight, Howie Dorough, Danny Wood, Brian Thomas Littrell, and Jonathan Knight.

A co słychać w ich prywatnym życiu? Nick miał problemy z prawem, ale wyszedł na prostą. W lutym przeżył tragedię - jego 25-letnia siostra została znaleziona martwa, przedawkowała narkotyki. Brian Littrell w 1998 roku przeszedł operację serca. W 2000 roku wziął ślub z aktorką Leighanne Wallace, mają syna. A.J. McLean był uzależniony od alkoholu i narkotyków, trzykrotnie przebywał w klinice odwykowej. W zeszłym roku wziął ślub z Rochelle Deanną Karidis. Howie Dorough w 2007 roku ożenił się z Leigh Boniello, mają syna. Kevin Richardson także ma syna, z Kristin Willits. Wzięli ślub w 2000 roku.

Backstreet Boys w Polsce!

Jax

Zobacz także:

Kiedyś byli wielkimi gwiazdami, a dziś... Ikony lat 90.

Kiedyś byli wielkimi gwiazdami, a dziś... Ikony lat 80.

Seksbomby wszech czasów. Jak teraz wyglądają?