Weronika Marczuk i Rafał Maserak są RAZEM!

Kolejna medialna para!
Maserak i Marczuk razem Weronika Marczuk i Rafał Maserak są razem! Według magazynu "Show", popularny tancerz Rafał Maserak i Weronika Marczuk przestali ukrywać swoje uczucia i coraz częściej są widywani razem. Wygląda na to, że jesteśmy świadkami nowej miłości w show-biznesie. Według magazynu "Show", popularny tancerz Rafał Maserak i była jurorka programu "You Can Dance" Weronika Marczuk przestali ukrywać swoje uczucia i coraz częściej są widywani razem. Parę połączył... a jakżeby inaczej, taniec. Zbliżyli się do siebie, przygotowując układy do turnieju tanecznego Elixa 2012. Marczuk w rozmowie z dwutygodnikiem potwierdziła łączące ich uczucie. Mimo kontuzji, której tancerz uległ podczas przygotowań, para zajęła pierwsze miejsce w konkursie! Dumni i szczęśliwi z wygranej, na oficjalnym afterparty nie odstępowali się na krok. Pozując fotoreporterom, trzymali się za ręce. Wygląda na to, że miłość w ich przypadku to klucz do sukcesu. Rafał Maserak nie po raz pierwszy spotyka się ze starszą kobietą. Bardzo głośno było o jego romansie z Małgorzatą Foremniak. Nic dziwnego, że Weronika Marczuk wpadła w oko przystojnemu tancerzowi. 40-letnia prawniczka wygląda świetnie. Otrząsnęła się już po poważnych problemach i oskarżeniach, z którymi się zmagała. Po rozstaniu z młodszym o pięć lat Maciejem Gołyźniakiem była załamana. Na szczęście, gdy żal po zerwaniu minął, postanowiła o siebie zadbać. Trzeba przyznać, że efekty są imponujące, a gwiazda wygląda bardzo kobieco i kwitnąco. - Przy Rafale Weronika odżyła. Nie przestaje się uśmiechać - mówi znajomy Marczuk, w rozmowie z "Show". - Rafał i Weronika są bardzo szczęśliwą parą.

Wygląda na to, że jesteśmy świadkami nowej miłości w show-biznesie. Według magazynu "Show" popularny tancerz i była jurorka "You Can Dance" przestali ukrywać swoje uczucia i coraz częściej są widywani razem. Parę połączył... a jakżeby inaczej, taniec. Zbliżyli się do siebie, przygotowując układy do turnieju tanecznego Elixa 2012. Marczuk w rozmowie z dwutygodnikiem potwierdziła łączące ich uczucie.

weronika marczuk,rafał maserak

Mimo kontuzji, której tancerz uległ podczas przygotowań, para zajęła pierwsze miejsce w konkursie! Dumni  i szczęśliwi z wygranej na oficjalnym afterparty nie odstępowali się na krok. Pozując fotoreporterom, trzymali się za ręce. Wygląda na to, że miłość w ich przypadku, to klucz do sukcesu.

weronika marczuk, rafał maserak

Rafał Maserak nie po raz pierwszy spotyka się ze starszą kobietą. Bardzo głośno było o jego romansie z Małgorzatą Foremniak. Nic dziwnego, że Weronika Marczuk wpadła w oko przystojnemu tancerzowi. 40-letnia prawniczka wygląda świetnie. Otrząsnęła się już po poważnych problemach i oskarżeniach, z którymi się zmagała. Po rozstaniu z młodszym o pięć lat Maciejem Gołyźniakiem była załamana. Na szczęście, gdy żal po zerwaniu minął, postanowiła o siebie zadbać. Trzeba przyznać, że efekty są imponujące, a gwiazda wygląda bardzo kobieco i kwitnąco.

rafał maserak, weronika marczuk

Przy Rafale Weronika odżyła. Nie przestaje się uśmiechać. Rafał i Weronika są bardzo szczęśliwą parą - powiedział "Show" znajomy Marczuk.

Uważacie, że medialny związek producentki z 28-letnim tancerzem przetrwa mimo dzielących ich różnic?

rafał maserak

weronika marczuk

ralph

Zobacz także:

Zmysłowe pozy i seksowne kreacje, czyli Marczuk, Niklińska i Kisio na turnieju tańca

Włodarczyk pociesza się w ramionach przyjaciółek

RANKING: Modowe wpadki miesiąca