Weronika Marczuk i Rafał Maserak są RAZEM!

Kolejna medialna para!
Maserak i Marczuk razem Weronika Marczuk i Rafał Maserak są razem! Według magazynu "Show", popularny tancerz Rafał Maserak i Weronika Marczuk przestali ukrywać swoje uczucia i coraz częściej są widywani razem. Wygląda na to, że jesteśmy świadkami nowej miłości w show-biznesie. Według magazynu "Show", popularny tancerz Rafał Maserak i była jurorka programu "You Can Dance" Weronika Marczuk przestali ukrywać swoje uczucia i coraz częściej są widywani razem. Parę połączył... a jakżeby inaczej, taniec. Zbliżyli się do siebie, przygotowując układy do turnieju tanecznego Elixa 2012. Marczuk w rozmowie z dwutygodnikiem potwierdziła łączące ich uczucie. Mimo kontuzji, której tancerz uległ podczas przygotowań, para zajęła pierwsze miejsce w konkursie! Dumni i szczęśliwi z wygranej, na oficjalnym afterparty nie odstępowali się na krok. Pozując fotoreporterom, trzymali się za ręce. Wygląda na to, że miłość w ich przypadku to klucz do sukcesu. Rafał Maserak nie po raz pierwszy spotyka się ze starszą kobietą. Bardzo głośno było o jego romansie z Małgorzatą Foremniak. Nic dziwnego, że Weronika Marczuk wpadła w oko przystojnemu tancerzowi. 40-letnia prawniczka wygląda świetnie. Otrząsnęła się już po poważnych problemach i oskarżeniach, z którymi się zmagała. Po rozstaniu z młodszym o pięć lat Maciejem Gołyźniakiem była załamana. Na szczęście, gdy żal po zerwaniu minął, postanowiła o siebie zadbać. Trzeba przyznać, że efekty są imponujące, a gwiazda wygląda bardzo kobieco i kwitnąco. - Przy Rafale Weronika odżyła. Nie przestaje się uśmiechać - mówi znajomy Marczuk, w rozmowie z "Show". - Rafał i Weronika są bardzo szczęśliwą parą.

Wygląda na to, że jesteśmy świadkami nowej miłości w show-biznesie. Według magazynu "Show" popularny tancerz i była jurorka "You Can Dance" przestali ukrywać swoje uczucia i coraz częściej są widywani razem. Parę połączył... a jakżeby inaczej, taniec. Zbliżyli się do siebie, przygotowując układy do turnieju tanecznego Elixa 2012. Marczuk w rozmowie z dwutygodnikiem potwierdziła łączące ich uczucie.

weronika marczuk,rafał maserak

Mimo kontuzji, której tancerz uległ podczas przygotowań, para zajęła pierwsze miejsce w konkursie! Dumni  i szczęśliwi z wygranej na oficjalnym afterparty nie odstępowali się na krok. Pozując fotoreporterom, trzymali się za ręce. Wygląda na to, że miłość w ich przypadku, to klucz do sukcesu.

weronika marczuk, rafał maserak

Rafał Maserak nie po raz pierwszy spotyka się ze starszą kobietą. Bardzo głośno było o jego romansie z Małgorzatą Foremniak. Nic dziwnego, że Weronika Marczuk wpadła w oko przystojnemu tancerzowi. 40-letnia prawniczka wygląda świetnie. Otrząsnęła się już po poważnych problemach i oskarżeniach, z którymi się zmagała. Po rozstaniu z młodszym o pięć lat Maciejem Gołyźniakiem była załamana. Na szczęście, gdy żal po zerwaniu minął, postanowiła o siebie zadbać. Trzeba przyznać, że efekty są imponujące, a gwiazda wygląda bardzo kobieco i kwitnąco.

rafał maserak, weronika marczuk

Przy Rafale Weronika odżyła. Nie przestaje się uśmiechać. Rafał i Weronika są bardzo szczęśliwą parą - powiedział "Show" znajomy Marczuk.

Uważacie, że medialny związek producentki z 28-letnim tancerzem przetrwa mimo dzielących ich różnic?

rafał maserak

weronika marczuk

ralph

Zobacz także:

Zmysłowe pozy i seksowne kreacje, czyli Marczuk, Niklińska i Kisio na turnieju tańca

Włodarczyk pociesza się w ramionach przyjaciółek

RANKING: Modowe wpadki miesiąca

Więcej o:
Komentarze (45)
Weronika Marczuk i Rafał Maserak są RAZEM!
Zaloguj się
 • shadowfax

  Oceniono 17 razy 15

  Maserak z którą tam bu nie zatańczył, to...
  Pyk na lewo ją "obróci"!
  Tu i ówdzie się obróci,
  tu dla lansu, tam dla sławy,
  jednak tylko dla zabawy.
  He he :D

 • olcia111991

  Oceniono 20 razy 14

  Maserak żadnej nie przepuści yeba...ny alfons

 • dzierlatka55

  Oceniono 16 razy 12

  co One widzą w tym Maseraku ???? toż to lowelas jak się patrzy..może ma ukryte walory..pewnie tak :-))

 • fruzka

  Oceniono 15 razy 11

  heh, te baby to glupie sa jednak, ja piernicze.... przeca to pewne jak w banku ze Weronika znowu bedzie plakac publicznie i na wizji.... moze zaczniemy obstawiac ile czasu Matercowi (cytujac kolezanki powyzej) zajmie porzucenie WM?

  Ja stawiam na 2 max 3 miechy :)

  Ktos da wiecej??

 • cosma

  Oceniono 15 razy 11

  Maserak - ruch..............a ,jak leci/ prawie hurtowo/ - i nic i nikt -go nie zatrzyma !!!

 • sansa

  Oceniono 18 razy 10

  A niech im tam. Szkoda tylko, ze te kobiety nie ucza się na błędach poprzedniczek. Każda z nich myśli, że jest tą jedyną, po której nie będzie juz żadnej.

 • pixxxie

  Oceniono 22 razy 10

  Maserak- obrabiacz szparek celebrytek. Meska dziwka szlolbizu

 • marcelito

  Oceniono 15 razy 9

  Idzie na rekord. Ten chłopak chyba postawił sobie za cel zaliczenie wszystkich podstarzałych celebrytek w tym kraju.

  Maserak, mam dla Ciebie propozycję:

  Jak Ci się uda stuknąć Monikę Olejnik , to stawiam skrzynkę Johnnie Walker'a.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX