Sofia Vergara i Sharon Stone zagrają kochanki!

Seksowne aktorki wystąpią razem w amerykańskiej komedii.
Vergara i Stone zagrają kochanki! Seksowne aktorki wystąpią razem w amerykańskiej komedii Seksowne aktorki Sofia Vergara i Sharon Stone wystąpią wspólnie w śmiałych scenach erotycznych w najnowszej komedii Johna Turturro zatytułowanej "Fading Gigolo" Sofia Vergara i Sharon Stone wystąpią wspólnie w śmiałych scenach erotycznych w najnowszej komedii Johna Turturro "Fading Gigolo". Mimo że zdjęcia do filmu rozpoczną się dopiero w kwietniu w Nowym Jorku, to sami zainteresowani już podgrzewają atmosferę wokół tej produkcji. Film opowiada historię dwóch kobiet uwikłanych w miłosny trójkąt z żigolakiem, granym przez Turturro. Mimo że fabuła i angaż dwóch współczesnych ikon seksu już są gwarancją sukcesu całej produkcji, to na dodatek na planie pojawić ma się sam Woody Allen w roli alfonsa. Obie panie mają już na koncie odważne występy. Sharon Stone pokazała sporo ciała choćby w kultowym "Nagim instynkcie", natomiast Sofia Vergara często bierze udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Ostatnio portal askmen.com przyznał nawet latynosce tytuł "najbardziej pożądanej kobiety świata".

Sofia Vergara i Sharon Stone wystąpią wspólnie w śmiałych scenach erotycznych w najnowszej komedii Johna Turturro "Fading Gigolo". Mimo że zdjęcia do filmu rozpoczną się dopiero w kwietniu w Nowym Jorku, to sami zainteresowani już podgrzewają atmosferę wokół tej produkcji.

Film opowiada historię dwóch kobiet uwikłanych w miłosny trójkąt z żigolakiem, granym przez Turturro. Mimo że fabuła i angaż dwóch współczesnych ikon seksu już są gwarancją sukcesu całej produkcji, to na dodatek na planie pojawić ma się sam Woody Allen w roli alfonsa.

sharon stone

Obie panie mają już na koncie odważne występy. Sharon Stone pokazała sporo ciała choćby w kultowym "Nagim instynkcie", natomiast Sofia Vergara często bierze udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Ostatnio portal askmen.com przyznał nawet latynosce tytuł "najbardziej pożądanej kobiety świata".

sharon stone

sofia vergara

Macie ochotę zobaczyć Stone i Vergarę razem? A może wolelibyście zobaczyć inne aktorki w lesbijskich scenach?

Wendy

Zobacz także:

Sharon Stone ma młodszego faceta!

Sharon Stone BEZ MAKIJAŻU!

Jennifer Lopez z młodym kochankiem, Sharon Stone w klubie. TAK gwiazdy bawią się na karnawale w Rio

Czy chcecie zobaczyć Sharon Stone i Sofię Vergarę w akcji?
Więcej o: