Johnny Depp zdradza Paradis z jedną z sióstr Olsen?!

Wymienił Vanessę na młodszy model?
Johnny Depp zdradza Paradis Ma romans z jedną z sióstr Olsen?! Amerykańskie tabloidy donoszą, że Johnny Depp, partner życiowy Vanessy Paradis, został przyłapany trzy tygodnie temu na potajemnej schadzce z Ashley Olsen. Jeszcze kilka tygodni temu Vanessa Paradis dementowała wszelkie pogłoski na temat kryzysu jej związku z Johnnym Deppem. W wywiadzie dla "Hellomagazine" mówiła: - Ludzie mówią, że każdej zimy się rozstajemy, a każdego lata bierzemy ślub. Piszą też, że jestem po raz dwunasty w ciąży. Wszystko to są plotki, które krzywdzą moją rodzinę i moje dzieci. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że między partnerami naprawdę nie układa się najlepiej. Depp znalazł pocieszenie w ramionach jednej z bliźniaczek Olsen! Amerykańskie tabloidy donoszą, że aktor został przyłapany trzy tygodnie temu na potajemnej schadzce z Ashley Olsen. Opuszczał rano jej nowojorski apartament i poprosił ochronę o możliwość skorzystania z bocznego wyjścia. Znajomi słynnych sióstr twierdzą, że Ashley i Depp są dla siebie kimś zdecydowanie więcej niż przyjaciółmi. Jednak gwiazda nie chce, aby wszyscy dowiedzieli się o łączącej ją z Johnnym zażyłości. Nic dziwnego, w końcu oficjalnie jest on nadal partnerem Vanessy Paradis. Wygląda na to, że Depp ma ściśle sprecyzowany ideał kobiety. Trudno nie zauważyć podobieństwa między matką jego dzieci a młodszą o 23 lata kochanką.

Jeszcze kilka tygodni temu Vanessa Paradis dementowała wszelkie pogłoski na temat kryzysu jej związku z Johnnym Deppem. W wywiadzie dla "Hellomagazine" mówiła:

Ludzie mówią, że każdej zimy się rozstajemy, a każdego lata bierzemy ślub. Piszą też, że jestem po raz dwunasty w ciąży. Wszystko to są plotki, które na dodatek krzywdzą moją rodzinę i moje dzieci.

Johnny Depp and Vanessa Paradis on the red carpet at the 77TH ANNUAL ACADEMY AWARDS, Kodak Theatre, Los Angeles, CA, February 27, 2005. photo: ABC/Craig Sjodin/Courtesy Everett Collection.

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że między partnerami naprawdę nie układa się najlepiej. Depp znalazł pocieszenie w ramionach jednej z bliźniaczek Olsen! Amerykańskie tabloidy donoszą, że aktor został przyłapany trzy tygodnie temu na potajemnej schadzce z Ashley Olsen. Opuszczał rano jej nowojorski apartament i poprosił ochronę o możliwość skorzystania z bocznego wyjścia.

johnny depp

Znajomi słynnych sióstr twierdzą, że Ashley i Depp są dla siebie kimś zdecydowanie więcej niż przyjaciółmi. Jednak gwiazda nie chce, aby wszyscy dowiedzieli się o łączącej ją z Johnnym zażyłości. Nic dziwnego, w końcu oficjalnie jest on nadal partnerem Vanessy Paradis.

Johnny Depp, nominated for an Oscar for best actor in a leading role for his work in

Wygląda na to, że Depp ma ściśle sprecyzowany ideał kobiety. Trudno nie zauważyć podobieństwa, między matką jego dzieci a młodszą o 23 lata kochanką.

Vanessa Paradis

11/28/2007 - Ashley Olsen - New Museum Grand Reopening Co-Hosted by Calvin Klein - Arrivals - New Museum - New York City, NY, USA - Keywords:  -  -  - Photo Credit: Janet Mayer / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Oldżi

Zobacz także:

Rihanna: Dopiero gdy się rozbiorę, czuję się atrakcyjna! Sama nie wie, czego chce?

Aktorka ukrywa się przed paparazzi! Poznajecie?

Gorące zdjęcia najbardziej pożądanej kobiety na świecie! Sofia Vergara zachwyca