Orzechowska wrzuca nagie fotki na Facebooka. Chce znowu zaistnieć?

Polska Angelina desperacko próbuje o sobie przypomnieć.
Orzechowska wrzuca nagie fotki na fejsa Polska Angelina desperacko próbuje o sobie przypomnieć. Agnieszka Orzechowska próbuje o sobie przypomnieć na wszelkie możliwe sposoby. Ostatnio robi sobie rozbierane fotki, a potem wrzuca je na Facebooka Agnieszce Orzechowskiej nie można odmówić determinacji! Upadła celebrytka, która zasłynęła głównie rzekomym romansem z Radkiem Majdanem i aferą z aresztowaniem, próbuje o sobie przypomnieć na wszelkie możliwe sposoby. Skoro nie pomogło nagranie piosenki i teledysku, samozwańcza polska Angelina postanowiła pójść o krok dalej. Orzechowska wymyśliła sposób na autopromocję. Robi sobie rozbierane fotki, a potem wrzuca je na Facebooka. Czy w ten sposób uda jej się na nowo zaistnieć w show-biznesie? Tego nie wiemy, pewne jest jednak to, że celebrytka, która raz zasmakowała "sławy", nie zamierza z niej rezygnować. Myślicie, że ma jakiekolwiek szansę na karierę? A jeśli tak, to w jakiej branży? Przypomnijmy: Orzechowska była już modelką, piosenkarką i aktorką...

Agnieszce Orzechowskiej nie można odmówić ogromnej determinacji! Upadła celebrytka, która zasłynęła głównie rzekomym romansem z Radkiem Majdanem i aferą z aresztowaniem, próbuje o sobie przypomnieć na wszelkie możliwe sposoby. Skoro nie pomogło nagranie piosenki i teledysku, samozwańcza polska Angelina postanowiła pójść o krok dalej.

Orzechowska wymyśliła sposób na autopromocję. Robi sobie rozbierane fotki, a potem wrzuca je na Facebooka. Czy w ten sposób uda jej się na nowo zaistnieć w show-biznesie? - tego nie wiemy, pewne jest jednak to, że celebrytka, która raz zasmakowała "sławy", nie zamierza z niej rezygnować.

agnieszka orzechowska

agnieszka orzechowska

Myślicie, że ma jakiekolwiek szansę na karierę? A jeśli tak, to w jakiej branży? Przypomnijmy: Orzechowska była już modelką, piosenkarką i aktorką...

Oldżi

Zobacz także:

Największe bezwstydnice polskiego show-biznesu

Orzechowska znów próbuje zabłysnąć

Małpka Orzechowskiej nie żyje

Więcej o:
Komentarze (64)
Orzechowska wrzuca nagie fotki na Facebooka. Chce znowu zaistnieć?
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 13 razy 9

  chce byc "slawna"-niech wystapi w jakiej "meeega produkcji"na red tube....albo wyjdzie na droge i daje znizki dla stalych klientow.

 • iza111

  Oceniono 8 razy 8

  Żal patrzeć na te dziewczyny, oszpecone na własne życzenie, obnażone i wystawione na drwiny. Wszystkie ten sam styl i pustka w oczach. Pochylić się wypada....................

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 7

  Hahaha, a to się marcelito ucieszy. Czy ona ma świadomość tego, że ludzie mają z niej ubaw, czy jest na tyle głupia, że nie zdaje sobie z tego sprawy?

 • sansa

  Oceniono 7 razy 7

  Buhahahahaha! Słitfocie z dzióbkiem! No, nie mogę!

 • dzisus

  Oceniono 8 razy 6

  eee tam. smietnik

 • marcelito

  Oceniono 14 razy 6

  Zastanawia mnie tło na tych fotkach, zamiast krzaków i asfaltu - szafa. Czyżby Orzechowska awansowała i z dziwki przydrożnej (tzw.tirówki) została przeniesiona do burdelu?
  Cholera, muszę przyznać, że jej nie doceniałem a dziewczyna się rozwija i osiągnęła kolejny etap w swojej "karierze". Stanie przy drodze w zimie na pewno nie było dla niej przyjemne, a teraz proszę bardzo jaki wypas - nie dość że ciepło i nie pada na głowę to jeszcze nawet z bieżącej wody można skorzystać i np. zmyć spermę z twarzy.

  Droga Agnieszko w związku z tym awansem przyjmij moje szczere i serdeczne gratulacje!

 • hydroxymetan

  Oceniono 6 razy 6

  Kolejna żenada. Niektóre kobiety własną matkę by sprzedały dla odrobiny medialnego zainteresowania, a co dopiero kawałek ciała.

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 6

  ogladanie mutacji genetycznych nie jest raczej "trendy"-mkne po piwko.(psa zabieram bo jak zobaczy to po lapie....)

 • babazbroda

  Oceniono 6 razy 6

  a nie chce mi się komentować tego potworka,napiszcie coś o jej małpce bo wolę pisać rozumnych stworzonkach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX