Rihanna: Dopiero gdy się rozbiorę, czuję się atrakcyjna! Sama nie wie, czego chce?

Prywatne kłopoty gwiazdy.
Rozbieranki Rihanny Rihanna nie czuje się atrakcyjna, więc często się rozbiera. Rihanna przyznała, że ma problemy z samoakceptacją. Odzyskać wiarę w siebie ma jej pomóc... częste rozbieranie się. Sama nie wie, czego chce? Wygląda na to, że Rihanna naprawdę potrzebuje faceta. Piosenkarka przyznała, że ma problemy z samoakceptacją. Odzyskać wiarę w siebie ma jej pomóc... częste rozbieranie się! - Kiedy zaczęłam częściej rozbierać się i pokazywać nago, poczułam się pewniej - zdradziła gwiazda. Skąd wzięły się kompleksy RiRi? Jeszcze niedawno Barbadoska była podobno niezadowolona ze swojej figury. Narzekała na zbyt masywne uda i dużą pupę. To dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że czytelnicy magazynu "Esquire" okrzyknęli ją najseksowniejszą kobietą świata, a prestiżowe modowe pismo "Vogue" - jedną z najpiękniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Artystka przeszła na dietę, w wyniku czego straciła kilka kilogramów. Teraz, tak dla odmiany, znowu ma problem: - To naprawdę denerwujące, bo teraz nie mam tyłka, nie mam cycków, które przecież już wcześniej były małe. Straciłam moje krągłości, moją kobiecość - mówi. Wszystko wskazuje na to, że RiRi nie może do końca polubić siebie. Czy częste epatowanie nagością może rozwiązać jej problemy?

Wygląda na to, że Rihanna naprawdę potrzebuje faceta. Piosenkarka przyznała, że ma problemy z samoakceptacją. Odzyskać wiarę w siebie ma jej pomóc... częste rozbieranie się!

Kiedy zaczęłam częściej rozbierać się i pokazywać nago, poczułam się pewniej - zdradziła gwiazda.

rihanna

Rihanna in a see though sweater ad no bra leaving dinner March 11, 2012 X17online.com *** Local Caption ***  Rihanna

Rihanna

Rihanna

Skąd wzięły się kompleksy RiRi? Jeszcze niedawno Barbadoska była podobno niezadowolona ze swojej figury. Narzekała na zbyt masywne uda i dużą pupę. To dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że czytelnicy magazynu "Esquire" okrzyknęli ją najseksowniejszą kobietą świata, a prestiżowe modowe pismo "Vogue" - jedną z najpiękniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Artystka przeszła na dietę, w wyniku czego straciła kilka kilogramów. Teraz, tak dla odmiany, znowu ma problem.

To naprawdę denerwujące, bo teraz nie mam tyłka, nie mam cycków, które przecież już wcześniej były małe. Straciłam moje krągłości, moją kobiecość.

rihanna

Wszystko wskazuje na to, że RiRi nie może do końca polubić siebie. Czy częste epatowanie nagością może rozwiązać jej problemy?

Oldżi

Zobacz także:

Jak zdesperowana Rihanna szuka chłopaka. Intymne zdjęcia i inne sposoby

Rihanna z wizytą u WYLUZOWANYCH dziadków. Pokazała rodzinę na Twitterze

ZDESPEROWANA Rihanna pokazała sutki