Rihanna: Dopiero gdy się rozbiorę, czuję się atrakcyjna! Sama nie wie, czego chce?

Prywatne kłopoty gwiazdy.
Rozbieranki Rihanny Rihanna nie czuje się atrakcyjna, więc często się rozbiera. Rihanna przyznała, że ma problemy z samoakceptacją. Odzyskać wiarę w siebie ma jej pomóc... częste rozbieranie się. Sama nie wie, czego chce? Wygląda na to, że Rihanna naprawdę potrzebuje faceta. Piosenkarka przyznała, że ma problemy z samoakceptacją. Odzyskać wiarę w siebie ma jej pomóc... częste rozbieranie się! - Kiedy zaczęłam częściej rozbierać się i pokazywać nago, poczułam się pewniej - zdradziła gwiazda. Skąd wzięły się kompleksy RiRi? Jeszcze niedawno Barbadoska była podobno niezadowolona ze swojej figury. Narzekała na zbyt masywne uda i dużą pupę. To dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że czytelnicy magazynu "Esquire" okrzyknęli ją najseksowniejszą kobietą świata, a prestiżowe modowe pismo "Vogue" - jedną z najpiękniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Artystka przeszła na dietę, w wyniku czego straciła kilka kilogramów. Teraz, tak dla odmiany, znowu ma problem: - To naprawdę denerwujące, bo teraz nie mam tyłka, nie mam cycków, które przecież już wcześniej były małe. Straciłam moje krągłości, moją kobiecość - mówi. Wszystko wskazuje na to, że RiRi nie może do końca polubić siebie. Czy częste epatowanie nagością może rozwiązać jej problemy?

Wygląda na to, że Rihanna naprawdę potrzebuje faceta. Piosenkarka przyznała, że ma problemy z samoakceptacją. Odzyskać wiarę w siebie ma jej pomóc... częste rozbieranie się!

Kiedy zaczęłam częściej rozbierać się i pokazywać nago, poczułam się pewniej - zdradziła gwiazda.

rihanna

Rihanna in a see though sweater ad no bra leaving dinner March 11, 2012 X17online.com *** Local Caption *** Rihanna

Rihanna

Rihanna

Skąd wzięły się kompleksy RiRi? Jeszcze niedawno Barbadoska była podobno niezadowolona ze swojej figury. Narzekała na zbyt masywne uda i dużą pupę. To dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że czytelnicy magazynu "Esquire" okrzyknęli ją najseksowniejszą kobietą świata, a prestiżowe modowe pismo "Vogue" - jedną z najpiękniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Artystka przeszła na dietę, w wyniku czego straciła kilka kilogramów. Teraz, tak dla odmiany, znowu ma problem.

To naprawdę denerwujące, bo teraz nie mam tyłka, nie mam cycków, które przecież już wcześniej były małe. Straciłam moje krągłości, moją kobiecość.

rihanna

Wszystko wskazuje na to, że RiRi nie może do końca polubić siebie. Czy częste epatowanie nagością może rozwiązać jej problemy?

Oldżi

Zobacz także:

Jak zdesperowana Rihanna szuka chłopaka. Intymne zdjęcia i inne sposoby

Rihanna z wizytą u WYLUZOWANYCH dziadków. Pokazała rodzinę na Twitterze

ZDESPEROWANA Rihanna pokazała sutki

Więcej o:
Komentarze (13)
Rihanna: Dopiero gdy się rozbiorę, czuję się atrakcyjna! Sama nie wie, czego chce?
Zaloguj się
 • pixxxie

  Oceniono 9 razy 3

  w sumie to ja też ale nie latam z gołą dupą jak popieprzona

 • lk

  Oceniono 2 razy 2

  Atrakcyjne to jest twoje dupsko jako przycisk do papieru.

 • seznam

  Oceniono 3 razy 1

  Ja natomiast, żeby się umyć i jeszcze do snu. Dobranoc.

 • sonna

  Oceniono 3 razy 1

  Każda kobieta ma jakieś kompleksy ..

 • hydroxymetan

  Oceniono 4 razy 0

  To da się leczyć. Ta choroba nazywa sie ekshibicjonizm.

 • ctasek

  Oceniono 2 razy 0

  To samo mówi o sobie ten czubek, co jest oczko wcześniej !!

 • sonna

  Oceniono 7 razy -1

  Poza tym to ten jej beznadziejny ojciec wywierał na niej presję w związku z odchudzaniem i media również. Więc jak teraz schudła to się jej nie czepiajcie. Ma więcej ciała jest źle i mniej też jest źle .. Nie macie się już do czego i do kogo doczepić Plotku, na prawdę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX