Doda i Szychowski bawią się w LA. Świętują, bo mają już wspólny dom?

Obiad we dwoje.
Doda świętuje Doda i Szychowski bawią się w LA Doda i Błażej Szychowski rozglądają się właśnie za domem w Los Angeles. Wygląda na to, że poszukiwania przebiegają w miłej atmosferze. Doda i Błażej Szychowski rozglądają się właśnie za domem w Los Angeles. Wygląda na to, że poszukiwania przebiegają w miłej atmosferze. Skąd wiemy? Oczywiście z Facebooka. Szychowski zamieścił na swoim profilu zdjęcia ze wspólnego posiłku. Zakochani świetnie się bawią, jedzą penne i piją czerwone wino. Może już znaleźli ten wymarzony dom w LA i teraz świętują? Przypominamy, że o planach posiadania domu w LA poinformował Plotek.pl rzecznik Dody: - W Stanach Zjednoczonych Doda nabiera sił przed nadchodzącą trasą koncertową, której nie może się doczekać, bo tęskni już za swoimi fanami. Doda ponadto od dawna pragnie mieć dwa domy, jeden w Polsce na okres wiosenno-letni i drugi w Stanach na okres jesienno-zimowy. Razem z Błażejem szukają właśnie w Los Angeles odpowiedniej lokalizacji - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Paweł Kasa, rzecznik prasowy piosenkarki.

Doda i Błażej Szychowski rozglądają się właśnie za domem w Los Angeles. Wygląda na to, że poszukiwania przebiegają w miłej atmosferze. Skąd wiemy? Oczywiście z Facebooka. Szychowski zamieścił na swoim profilu zdjęcia ze wspólnego posiłku.

Doda, Błażej Szychowski

Zakochani świetnie się bawią,  jedzą penne i popijają czerwone wino. Może już znaleźli ten wymarzony dom w LA i teraz świętują...

Doda

Przypominamy, że o planach posiadania domu w LA poinformował Plotek.pl rzecznik Dody:

W Stanach Zjednoczonych Doda nabiera sił przed nadchodzącą trasą koncertową, której nie może się doczekać, bo tęskni już za swoimi Fanami. Doda ponadto od dawna pragnie mieć dwa domy, jeden w Polsce na okres wiosenno-letni i drugi w Stanach na okres jesienno-zimowy. Razem z Błażejem szukają właśnie w Los Angeles odpowiedniej lokalizacji - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Paweł Kasa, rzecznik prasowy artystki.

Zobacz także:

Wiemy, co Doda robi w USA. Duże zmiany w życiu gwiazdy

Co knuje Doda w Las Vegas

Więcej o: