Mucha o diecie Zielińskiej: Biedna dziewczyna! Ja kocham dobrze zjeść

Aktorka nie pamięta już o tym, że niedawno sama się odchudzała?
Mucha o Zielińskiej: Biedna dziewczyna! Aktorka nie pamięta już o tym, że niedawno sama się odchudzała? Katarzyna Zielińska od 3 lat stosuje dietę. Anna Mucha postanowiła zabrać głos w tej sprawie na blogu. "Biedna dziewczyna. Ja kocham dobrze zjeść" - napisała. Niedawno pokazywaliśmy Wam metamorfozę, jaką przeszła Katarzyna Zielińska. Aktorka zaczęła trzy lata temu prowadzić zdrowy tryb życia i stosować dietę. Efekty widać gołym okiem. Jednak nie każdemu to się podoba... Anna Mucha postanowiła zabrać głos w sprawie koleżanki po fachu na swoim blogu. "Jest niewiele przyjemności w życiu, które cieszą mnie tak bardzo, że nie umiem i nie chcę z nich rezygnować (i też nie przyszłoby mi do głowy, żeby rezygnować). Kocham dobrze zjeść! Uwielbiam! I wobec ostatnich rewelacji, że jedna z moich koleżanek jest na diecie od trzech!!! lat ja wymiękam, przeraża mnie to i współczuję... Biedna dziewczyna." Ciekawe... Jeszcze kilka lat temu Mucha była kobietą o pełnych kształtach. Aktorka twierdziła wtedy, że je co chce i nie przejmuje się swoimi wymiarami. Mucha przypomniała o sobie w 2009 roku dzięki "Tańcowi z gwiazdami". Zaprezentowała wtedy swoją nową figurę. Widzimy więc pewną nieścisłość - jak Mucha schudła, jeżeli nie odmawia sobie nigdy żadnych przysmaków? Wydaje nam się, że aktorka trochę ubarwia. Są oczywiście osoby szczupłe z natury, które mogą pochłaniać każdą ilość jedzenia bez przybierania na wadze. Ale żeby schudnąć tak jak Mucha czy Zielińska, trzeba się jednak trochę napracować.

Niedawno pokazywaliśmy Wam metamorfozę, jaką przeszła Katarzyna Zielińska. Aktorka zaczęła trzy lata temu prowadzić zdrowy tryb życia i stosować dietę. Efekty widać gołym okiem. Jednak nie każdemu to się podoba...

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 21.02.2012 GALA NAJLEPSZE DLA URODY W RESTAURACHI AMBER ROOM N/Z: KATARZYNA ZIELINSKA

Anna Mucha postanowiła zabrać głos w sprawie koleżanki po fachu na swoim blogu.

Jest niewiele przyjemności w życiu, które cieszą mnie tak bardzo, że nie umiem i nie chcę z nich rezygnować (i też nie przyszłoby mi do głowy, żeby rezygnować). Kocham dobrze zjeść! Uwielbiam! I wobec ostatnich rewelacji, że jedna z moich koleżanek jest na diecie od trzech!!! lat ja wymiękam, przeraża mnie to i współczuję... Biedna dziewczyna.

Ciekawe... Jeszcze kilka lat temu Mucha była kobietą o pełnych kształtach. Aktorka twierdziła wtedy, że je co chce i nie przejmuje się swoimi wymiarami.

anna mucha

n.z. Anna Mucha. Nagranie programu

Anna Mucha

Mucha przypomniała o sobie w 2009 roku dzięki "Tańcowi z gwiazdami". Zaprezentowała wtedy swoją nową figurę. Widzimy więc pewną nieścisłość - jak Mucha schudła, jeżeli nie odmawia sobie nigdy żadnych przysmaków?

anna mucha, rafał maserak

Wydaje nam się, że aktorka trochę ubarwia. Są oczywiście osoby szczupłe z natury, które mogą pochłaniać każdą ilość jedzenia bez przybierania na wadze. Ale żeby schudnąć tak jak Mucha czy Zielińska, trzeba się jednak trochę napracować.

Oldżi

Zobacz także:

Wiemy, co DODA robi w USA! Duże zmiany w życiu gwiazdy

Kinga Preis i Robert Więckiewicz: Teraz jest ich czas

Za duża suknia Stenki, niedopasowana bielizna Zielińskiej i spłaszczony biust Rosati, czyli wpadki na gali Orły 2012