Tomasz Lubert szuka WOKALISTÓW!

Zakłada nowy zespół?
Tomasz Lubert szuka wokalistów! Zakłada nowy zespół? Tomasz Lubert szuka wokalistów! Czy po zespołach Virgin z Dodą na czele, Video i Volver, przyszedł czas na kolejną charyzmatyczną kapelę? Trzeba przyznać, że każdy zespół Tomasza Luberta osiąga bardzo duże sukcesy. Czy po zespołach Virgin z Dodą na czele, Video i Volver, przyszedł czas na kolejną charyzmatyczną kapelę? Lubert poszukuje wokalistki, która przyniesie mu przynajmniej taką popularność, jaką zapewniła mu Dorota Rabczewska. Kandydatka na wokalistkę musi mieć świetny wokal, charyzmę, dobry wygląd oraz muzyczny tupet - zdradza nam Lubert. Założyciel zespołu oczekuje, że kandydatki przygotują jedną piosenkę z repertuaru zespołu Virgin. Nie ukrywa, że piosenka "Dżaga" najlepiej odda temperament potencjalnej wokalistki. Poza tą piosenką, należy przygotować inną, prezentującą możliwości głosowe. Co ciekawe, poszukuje również charakterystycznych wokalistów. Jacy powinni być? Przebojowi, pełni pozytywnej energii - głos rockowo-popowy - wylicza Lubert. Poszukiwani piosenkarze mają wziąć udział w projekcie telewizyjno-muzycznym, realizowanym przez Luberta. Casting odbędzie się 23 marca o godz. 12.00 w HEAR STUDIO w Warszawie.

Trzeba przyznać, że każdy zespół Tomasza Luberta osiąga bardzo duże sukcesy. Czy po zespołach Virgin z Dodą na czele, Video i Volver, przyszedł czas na kolejną charyzmatyczną kapelę?  Lubert poszukuje wokalistki, która przyniesie mu przynajmniej taką popularność, jaką zapewniła mu Dorota Rabczewska.

Kandydatka na wokalistkę musi mieć świetny wokal, charyzmę, dobry wygląd oraz muzyczny tupet - zdradza nam Lubert.

Założyciel zespołu oczekuje, że kandydatki przygotują jedną piosenkę z repertuaru zespołu Virgin. Nie ukrywa, że piosenka "Dżaga" najlepiej odda temperament potencjalnej wokalistki. Poza tą piosenką, należy przygotować inną, prezentującą możliwości głosowe.

tomasz lubert

Co ciekawe, poszukuje również charakterystycznych wokalistów. Jacy powinni być?

Przebojowi, pełni pozytywnej energii - głos rockowo-popowy - wylicza Lubert.

Poszukiwani piosenkarze mają wziąć udział w projekcie telewizyjno-muzycznym, realizowanym przez Luberta. Casting odbędzie się 23 marca o godz. 12.00 w HEAR STUDIO (al. Prymasa Tysiąclecia 62). Wybieracie się?

tomasz lubert

ralph

Zobacz także:
Zielińska z menedżerem, Więckiewicz z żoną, a Łepkowska z córką, czyli kto z kim przyszedł na Orły 2012
Włodarczyk o romansie z Krawczykiem: Nie rozbiłam żadnego związku!
Zadziwiająca metamorfoza Krystyna Tkacz... z wpadką w tle