Włodarczyk o romansie z Krawczykiem: Nie rozbiłam żadnego związku!

Włodarczyk: Nie rozbiłam żadnego związku Agnieszka opowiada o romansie z Krawczykiem Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk przerwali milczenie. Na łamach tygodnika "Party" opowiedzieli o uczuciu, które ich połączyło. Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk przerwali milczenie. Na łamach tygodnika "Party" opowiedzieli o uczuciu, które ich połączyło. Z tego, co mówią zakochani, wynika, że początki ich romansu nie wyglądały tak, jak wszyscy myśleliśmy. "Ludzie i tak mnie już ocenili, chociaż nie znają faktów. A w tej całej sytuacji nie ma osób ani dobrych, ani złych. Nie rozbiłam żadnego związku. Ja i Mikołaj byliśmy wolnymi ludźmi, już po rozstaniach" - wyznała aktorka. Okazuje się, że Mikołaj Krawczyk rozstał się z matką swoich dzieci jeszcze w grudniu. Między słynną parą od dłuższego czasu się nie układało. Nawet narodziny dzieci nie pomogły w przezwyciężeniu kryzysu. "Oboje jesteśmy dorosłymi ludźmi i zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Nie było kłótni ani wrzasków" - powiedział Krawczyk. Krawczyk twierdzi też, że choć z Agnieszką od razu znalazł wspólny język, nie było mowy o żadnym romansie dopóki oboje związani byli z poprzednimi partnerami. Podobno rodzice aktora zaakceptowali już jego nową miłość. Czy publiczność pójdzie w ich ślady i polubi nową parę polskiego show-biznesu?

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk przerwali milczenie. Na łamach tygodnika "Party" opowiedzieli o uczuciu, które ich połączyło. Z tego, co mówią zakochani, wynika, że początki ich romansu nie wyglądały tak, jak wszyscy myśleliśmy.

Ludzie i tak mnie już ocenili, chociaż nie znają faktów. A w tej całej sytuacji nie ma osób ani dobrych, ani złych. Nie rozbiłam żadnego związku. Ja i Mikołaj byliśmy wolnymi ludźmi, już po rozstaniach - wyznała aktorka.

agnieszka włodarczyk

Okazuje się, że Mikołaj Krawczyk rozstał się z matką swoich dzieci jeszcze w grudniu. Między słynną parą od dłuższego czasu się nie układało. Nawet narodziny dzieci nie pomogły w przezwyciężeniu kryzysu.

Oboje jesteśmy dorosłymi ludźmi i zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Nie było kłótni ani wrzasków - powiedział Krawczyk.

PHOTO: MAREK KUDELSKI/ EAST NEWS WARSZAWA  NAGRANIE PROGRAMU JAK ONI SPIEWAJA? - ODCINEK 9. N/Z: MIKOLAJ KRAWCZYK

Krawczyk twierdzi też, że choć z Agnieszką od razu znalazł wspólny język, nie było mowy o żadnym romansie, dopóki oboje związani byli z poprzednimi partnerami. Podobno rodzice aktora zaakceptowali już jego nową miłość. Czy publiczność pójdzie w ich ślady i polubi nową parę polskiego show- biznesu?

Oldżi

Zobacz także:

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk: Historia ich miłości

Włodarczyk rozstała się z facetem z powodu Krawczyka?

Z "Pierwszej miłości" wykluły się... bliźniaki!

Więcej o:
Komentarze (50)
Włodarczyk o romansie z Krawczykiem: Nie rozbiłam żadnego związku!
Zaloguj się
 • ona__ona

  Oceniono 51 razy 35

  Prawdziwy mężczyzna to nie przystojniak (chociaż dla mnie Krawczyk nim nie jest) rzucający bardziej lub mniej kasą, ale ktoś kto potrafi zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa, wierność i wsparcie. Nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, że mój partner zostawiłby mnie dla innej, w tak ważnym momencie w życiu. Pojawiły się dzieci a on uciekł jak tchórz. A Włodarczyk...no cóż...denerwowała mnie w serialu, a teraz jeszcze poza nim:)

 • ateofi

  Oceniono 37 razy 33

  Najgorsza w tym wszystkim jest hipokrycja Krawczyka. Już od 2 lat mu się nie układało w ziwązku ale jeszcze zdążył zrobić dzieci partnerce!! To ciekawe, nie układało się ale nadal sypiał Pan z Anetą?!! Nie znoszę takich cynicznych kolesi!!

 • mufinka859

  Oceniono 28 razy 24

  haha,jakie cyce ma krawczyk. xd

 • xaxa

  Oceniono 39 razy 23

  Zabierać zajętego faceta i to jeszcze koleżankom - to nie powód do dumy i do pier...lenia w Party. To nowa moda i bezczelność takich miernot jak Dereszowska, Włodarczyk, Olga Frycz, i wiele innych. To swiadczy,ze te PANIE mysla tylko d...pą , a nic innego ich nie obchodzi. Myślę, ze kiedyś jakas młoda solarówa zabierze im faceta i ojca ich dzieci. Harmonia w przyrodzie musi być.

 • cholera

  Oceniono 32 razy 22

  Nie znosze jej, nigdy jej nie lubilam - irytująca sucz.

 • elda22

  Oceniono 22 razy 20

  nie rusza mnie ta parka :) dla mnie mogą oboje rypać się gdzie chcą i ile chcą- skwarka i laluś

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 24 razy 20

  Włodarczyk to prawdziwa ANTYreklama solarium. Jak można tak się zniszczyć?';/ Okropność!

 • ladyzgaga

  Oceniono 44 razy 18

  Szkoda, że publicznie tego nie przyznała, tylko poleciała do jakiegoś szmatławca to powiedzieć, bo wypadałoby, żeby nie stracić reputacji. I tak wiemy, że rozbiłaś związek Anety z Mikołajem głupia tępa zdzi**.

 • malegi

  Oceniono 23 razy 17

  NIE ROZBIŁA PANI ZWIĄZKU? A JAK PANI NAZWIE DWOJE LUDZI KTÓRZY MAJĄ OBRĄCZKI NA RĘKACH, KTÓRZY JESZCZE SIĘ NIE ROZWIEDLI (NAWET JEŚLI IM SIĘ NIE UKŁADA)? Niech Pani pomyśli o dzieciach które są jeszcze malutkie, chciałabym Pani gdyby jakaś kobieta Pani dosyć niedługo po porodzie gwizdnęła faceta? wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX