Marysia Sadowska po porodzie wróciła na salony. Odsłoniła dekolt i nogi

Szczęśliwa mama z partnerem na premierze.
Sadowska po porodzie wróciła na salony Szczęśliwa mama z partnerem na premierze. Marysia Sadowska pojawiła się na premierze spektaklu "Plotka" w warszawskim Teatrze Syrena. To pierwsze publiczne wyjście piosenkarki po urodzeniu dziecku Marysia Sadowska pojawiła się na premierze spektaklu "Plotka" w warszawskim Teatrze Syrena. To pierwsze publiczne wyjście piosenkarki po urodzeniu dziecku. Sadowska ponad miesiąc temu została mamą ślicznej, zdrowej dziewczynki. Na imprezie gwiazda pojawiła się w towarzystwie swojego narzeczonego, Adriana Łabanowskiego. Marysia nie pozbyła się jeszcze wszystkich nadprogramowych kilogramów po ciąży, ale wygląda kwitnąco. Jej piękny dekolt robi wrażenie. Widać, że świeżo upieczeni rodzice są bardzo szczęśliwi. Życzymy sympatycznej rodzince wszystkiego dobrego!

Marysia Sadowska pojawiła się wczoraj na premierze spektaklu "Plotka" w warszawskim Teatrze Syrena. To pierwsze publiczne wyjście piosenkarki po urodzeniu dziecku. Sadowska ponad miesiąc temu została mamą ślicznej, zdrowej dziewczynki.

Sadowska Maria Marysia

Na imprezie gwiazda pojawiła się w towarzystwie swojego narzeczonego, Adriana Łabanowskiego. Marysia nie pozbyła się jeszcze wszystkich nadprogramowych kilogramów po ciąży, ale wygląda kwitnąco. Jej piękny dekolt robi wrażenie.

Sadowska Maria Marysia partner

marysia sadowska

Widać, że świeżo upieczeni rodzice są bardzo szczęśliwi. Życzymy sympatycznej rodzince wszystkiego dobrego!

Oldżi

Zobacz także:

Jak gwiazdy nazywają dzieci?

Coraz więcej Marysi Sadowskiej. Mieszkanie na wsi jej służy

Kayah za 12 zł, Szyc za 7 zł - najtańsze płyty gwiazd