Ibisz uratował w górach dziecko!

Nieustraszony prezenter!
Ibisz uratował dziecko Nieustraszony prezenter! Krzysztof Ibisz podczas urlopu narciarskiego zaalarmował obsługę wyciągu, gdy nieomal spadło z niego dziecko. Otrzymał list z podziękowaniami od rodziców. Krzysztof Ibisz jest nie tylko sympatyczny i dobry w tym, co robi, ale też wrażliwy na ludzkie nieszczęście! Kilka tygodni temu Ibisz razem z synem Maksymilianem szalał na stoku w Białce Tatrzańskiej. Kiedy gwiazdor Polsatu zjeżdżał właśnie ze szczytu góry, zobaczył nietypową sytuację. - Zauważyłem, że jakiś mały chłopiec zsunął się z kanapy wyciągu i rodzice go trzymają za ręce jakieś 20 metrów na ziemią! Ten wyciąg jest dość długi. Czy wytrzymają jeszcze kilkanaście słupów do końca? I tak przejechali już chyba dwa, trzymając wiszące w powietrzu dziecko tylko za ręce - opowiadał przejęty Ibisz w rozmowie z dziennikarzami "Faktu". 47-latek nie mógł pozostać obojętny na krzywdę dziecka. Natychmiast rzucił się jak oszalały w dół i w rekordowym tempie zjechał ze stoku. Zaalarmował obsługę wyciągu i z przerażeniem obserwował rozwój sytuacji. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i dziecko bezpiecznie opuściło wyciąg. Rodzice chłopca są ogromnie wdzięczni Ibiszowi za jego trzeźwość umysłu i szybką interwencję. Prezenter otrzymał od matki dziecka list, w którym czytamy: "Panie Krzysztofie, ja wciąż nie wierzę, że udało się syna i nas uratować. Nie wierzę chwilami, że to było naprawdę. Wczoraj byliśmy w Kalwarii Zebrzydowskiej podziękować za uratowanie życia. Modliłam się o szczęście w życiu dla Pana i kobiety, która ze mną i mężem trzymała naszego syna". Wśród celebrytów nie brakuje ludzi, którzy bez wahania niosą pomoc potrzebującym. Brawo, panie Krzysztofie!

Krzysztof Ibisz ma gołębie serce! Prezenter jest nie tylko sympatyczny i dobry w tym, co robi, ale też wrażliwy na ludzkie nieszczęście! Kilka tygodni temu Ibisz razem z synem Maksymilianem szalał na stoku w Białce Tatrzańskiej.Kiedy gwiazdor Polsatu zjeżdżał właśnie ze szczytu góry, zobaczył nietypową sytuację:

Zauważyłem, że jakiś mały chłopiec zsunął się z kanapy wyciągu i rodzice go trzymają za ręce jakieś 20 metrów na ziemią! Ten wyciąg jest dość długi. Czy wytrzymają jeszcze kilkanaście słupów do końca? I tak przejechali już chyba dwa, trzymając wiszące w powietrzu dziecko tylko za ręce - opowiadał przejęty Ibisz w rozmowie z dziennikarzami Fakt.pl.

NZ. Krzysztof Ibisz  Wa-wa, 28.10.2011, Teatr Kamienica, premiera sztuki Za rok o tej samej porze w rez. Grzegorza Chrapkiewicza,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

47-latek nie mógł pozostać obojętny na krzywdę dziecka. Natychmiast rzucił się jak oszalały w dół i w rekordowym tempie zjechał ze stoku. Zaalarmował obsługę wyciągu i z przerażeniem obserwował rozwój sytuacji. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i dziecko bezpiecznie opuściło wyciąg. Rodzice chłopca są ogromnie wdzięczni Ibiszowi za jego trzeźwość umysłu i szybką interwencję. Prezenter otrzymał od matki dziecka list, w którym czytamy:

Panie Krzysztofie, ja wciąż nie wierzę, że udało się syna i nas uratować. Nie wierzę chwilami, że to było naprawdę. Wczoraj byliśmy w Kalwarii Zebrzydowskiej podziękować za uratowanie życia. Modliłam się o szczęście w życiu dla Pana i kobiety, która ze mną i mężem trzymała naszego syna.

Krzysztof Ibisz

Plotek.pl dołącza się do podziękowań. Jesteśmy dumni z tego, że wśród celebrytów nie brakuje ludzi, którzy bez wahania niosą pomoc potrzebującym. Brawo, panie Krzysztofie!

Oldżi

 

Zobacz także:

Richardson i Zamachowski nie ukrywają związku! Tak okazują sobie czułość

Poznajecie? To jurorka tanecznego show Polsatu!

Tobias Solorz: Syn miliardera coraz częściej pojawia się na imprezach

Więcej o:
Komentarze (14)
Ibisz uratował w górach dziecko!
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 9 razy 7

  krzysio-pierwszy raz cie pochwale-ladnie postapiles-odkkryles wreszcie ze masz jajka-brawo.

 • bamsen

  Oceniono 9 razy 7

  w koncu Ibisz na cos przydal
  Dziekujemy

 • r49

  Oceniono 7 razy 7

  Brawo panie Krzysztofie, zachował się jak prawdziwy facet.

 • londres

  Oceniono 10 razy 6

  tym razem czapki z glów

 • cosma

  Oceniono 7 razy 5

  No normalnie - HEROS !!!

 • kayamoko

  Oceniono 6 razy 4

  Brawo, zamiast oceniac po wygladzie po tym ile operacji miał, zacznijmy patrzec w głąb duszy/

 • valkiria8

  Oceniono 4 razy 4

  brawo:)

 • lk

  Oceniono 3 razy 3

  Zabić go i na Wawel!

 • rumbo

  0

  Hej, słuchajcie, dowiedziałem się sensacji... To nie był wypadek, ale kręcony był film z udziałem Ibisza. A to jest pre-reklama. U góry siedzieli dobrze wyszkoleni kaskaderzy. Normalnie takie zdarzenia nigdy nie kończą się dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX