Serial z Rosati WYCOFANY!

Śmierć trzech koni na planie.

Serial "Luck", amerykańskiej stacji HBO, z udziałem Weroniki Rosati, został wycofany z produkcji po tym, jak na planie padła klacz. Było to trzecie zwierzę, które zdechło w trakcie kręcenia serialu. Wczoraj koń był prowadzony do stajni, kiedy nagle stanął dęba, upadł i doznał poważnego urazu. Musiał zostać uśpiony. American Humane Association, czyli organizacja, która kontroluje warunki pracy zwierząt na planach filmowych wydała oświadczenie:

Cała produkcja, w której biorą udział konie została przerwana. Zarządzono szczegółowe śledztwo.

Weronika Rosati, luck, hbo

Akcja serialu "Luck" toczy się w świecie wyścigów konnych, zwierzęta te są więc bardzo ważne dla produkcji. W takiej sytuacji HBO zdecydowało się na zakończenie serialu.

Bezpieczeństwo jest zawsze ważne dla studia. Zachowaliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa w trakcie całej produkcji (...). Niestety, wypadki się zdarzają i jest niemożliwe, żeby zagwarantować, że nie wydarzą się w przyszłości. W związku z tym podjęliśmy tę trudną decyzję - czytamy w oświadczeniu.

Przypominamy, że w serialu główne role grali Dustin Hoffman i Nick Nolte.

Naprawdę szkoda nam zwierząt. Niestety, to też już kolejny zawodowy niewypał Weroniki Rosati. Wystarczy sobie przypomnieć, jak dumna była ze swojej roli w filmie "Spisek", gdzie zagrała u boku Sharon Stone. Był to jednak niewielki epizod, aktorka nawet nie znalazła się na międzynarodowym plakacie promującym film. Polscy graficy postanowili naprawić tę przykrą sytuację i dokleili głowę Rosati w miejsce Sharon Stone. No cóż, polska aktorka zdecydowanie nie ma szczęścia do zagranicznych produkcji.

Ena

Zobacz także:

Weronika Rosati podbija Hollywood

ROSATI udzieliła wywiadu dla amerykańskiego Playboya!

Seksowna Rosati na okładce MAXIMA!

Więcej o: