Donald Tusk po raz drugi będzie dziadkiem!

Rodzina się powiększa.

A Kasia Tusk ponownie zostanie ciocią. Jej brat Michał i jego żona Anna spodziewają się drugiego dziecka. Para ma już 3-letniego synka Mikołaja. Jak czytamy na portalu namonciaku.pl, teraz też podobno ma być chłopiec. Premier uwielbia swojego pierwszego wnuka i jesteśmy pewni, że już nie może doczekać się drugiego:

Jestem wyjątkowo szczęśliwym dziadkiem. Raz, że bardzo na to czekałem, dwa - to jest zupełnie fenomanalne przeżycie. Nie spodziewałem się, że można od razu pokochać, tak bezwarunkowo jak własne dziecko, takie małe ciałko, istotę, która jeszcze nie mówi i ledwo poznaje. Kiedy Mikołaj pierwszy raz ewidentnie do mnie się uśmiechnął, to jakby słońce wzeszło - powiedział w "Gali".

Donald Tusk, Kasia Tusk, Małgorzata Tusk, Mikołaj Tusk

Kasia lubi rozpieszczać swojego bratanka. Zabiera go na wycieczki:

Oliwskie Zoo odwiedzam co roku. Tego lata towarzyszył mi już mój mały bratanek - dla niego to dopiero była frajda! Podziwianie żyraf, krokodyli, papug i innych niesamowitych zwierząt to coś, co mogłabym robić przez cały dzień - napisała kiedyś na swoim blogu.

A także kupuje mu ubranka:

Udało mi się też znaleźć, coś dla mojego małego bratanka. Jeśli chodzi o ubrania dla dzieci, to lumpeksy są naprawdę niezastąpione (trzeba tylko pamiętać o wygotowaniu ubranek w pralce, na wszelki wypadek).

Teraz będzie robić zakupy dla dwóch maluchów.

Plotek.pl gratuluje przyszłym rodzicom!

Lina

Zobacz także:

Znane publicystki ostro o Kasi Tusk: Popkulturowy STWÓR, z twarzy niepodobny do nikogo!

Kasia Tusk pochwaliła się płaskim brzuchem! Co jeszcze pokazała?

Najlepsze wpisy na blogu Kasi Tusk. TOP 10

Więcej o: