Były menedżer o Dodzie: Kazała asystentce rozebrać się prawie DO NAGA!

Szokujące fakty z życia gwiazdy.
Kazała asystentce rozebrać się do naga! Szokujące fakty z życia Dody. Były menedżer Dody chce wydać książkę o celebrytce. Opisze kompromitujące ją wydarzenia, jak np. to, gdy kazała rozebrać się prawie do naga swojej asystentce. Jeden z byłych menedżerów Dody pisze książkę, w której ma zamiar ujawnić kulisy współpracy z gwiazdą. Treść może nie przypaść piosenkarce do gustu. Jak podaje "Rewia", w książce nie zabraknie kontrowersyjnych informacji na temat artystki. A ściślej mówiąc - jej zachowania w stosunku do innych osób. Będą to nie tylko wspomnienia autora, ale też relacje świadków, którzy nie mają o Rabczewskiej najlepszego zdania. - Nie szanuje ludzi i dlatego prawie nikt nie potrafi z nią dłużej wytrzymać. Najgorzej traktuje asystentki. Sam byłem świadkiem sytuacji, kiedy kazała się niemal do naga rozebrać współpracownicy w trakcie przymiarki u jednego z projektantów. Mimo obecności świadków dziewczyna musiała to zrobić - powiedziała "Rewii" osoba z otoczenia Dody, która jest jednym z informatorów autora książki. Właśnie tego typu sytuacje mają być tematem książki. Redakcja tygodnika nie zdradziła, który z byłych menedżerów gwiazdy opisze skandaliczne zachowanie artystki. Sięgnijmy wstecz. Teoretycznie w grę wchodzą Maciej Durczak, Jarosław Burdek, Maja Sablewska i Jakub Majoch. Czy to ten ostatni chwycił za pióro? Kto wie... Toczy przecież od kilku miesięcy wojnę z byłą podopieczną, a odkrycie nieprzyjemnych faktów z jej życia może być dla niego dobrą okazją do utarcia Rabczewskiej nosa. Swoją drogą ciekawi jesteśmy, jak na te rewelacje zareaguje mama Dody Wanda Rabczewska. Ostatnio była zniesmaczona filmem "Kac Wawa", do którego Doda nagrała tytułową piosenkę. Jeżeli gwiazda traktuje ludzi tak, jak opisują świadkowie, wydaje nam się, że jest to o wiele bardziej bulwersujące niż fabuła nowej polskiej komedii.

Jeden z byłych menedżerów Dody pisze książkę, w której ma zamiar ujawnić kulisy współpracy z gwiazdą. Treść może nie przypaść piosenkarce do gustu. Jak podaje "Rewia", w książce nie zabraknie kontrowersyjnych informacji na temat artystki. A ściślej mówiąc-  jej zachowania w stosunku do innych osób. Będą to nie tylko wspomnienia autora, ale też relacje świadków, którzy nie mają o Rabczewskiej najlepszego zdania:

Nie szanuje ludzi i dlatego prawie nikt nie potrafi z nią dłużej wytrzymać. Najgorzej traktuje asystentki. Sam byłem świadkiem sytuacji, kiedy kazała się niemal do naga rozebrać współpracownicy w trakcie przymiarki u jednego z projektantów. Mimo obecności świadków dziewczyna musiała to zrobić - powiedziała "Rewii" osoba z otoczenia Dody, która jest jednym z informatorów autora książki.

Właśnie tego typu sytuacje mają być tematem książki. Redakcja tygodnika nie zdradziła, który z byłych menedżerów gwiazdy opisze skandaliczne zachowanie artystki. Sięgnijmy wstecz. Teoretycznie w grę wchodzą Maciej Durczak, Jarosław Burdek, Maja Sablewska i Jakub Majoch.

Doda Rabczewska Dorota Jakub Majoch menadzer menager

Czy to ten ostatni chwycił za pióro? Kto wie... Toczy przecież od kilku miesięcy wojnę z byłą podopieczną, a odkrycie nieprzyjemnych faktów z jej życia może być dla niego dobrą okazją do utarcia Rabczewskiej nosa.


Swoją drogą ciekawi jesteśmy, jak na te rewelacje zareaguje mama Dody, Wanda Rabczewska. Ostatnio była zniesmaczona filmem "Kac Wawa", do którego Doda nagrała tytułową piosenkę. Jeżeli gwiazda traktuje ludzi tak, jak opisują świadkowie, wydaje nam się, że jest to o wiele bardziej bulwersujące niż fabuła nowej polskiej komedii.

Oldżi

Zobacz także:

Doda i Grycan są PRZYJACIÓŁKAMI!

Mama Dody ZGORSZONA filmem Kac Wawa!