Anna Cieślak po długiej przerwie na salonach. I to z partnerem!

Dawno niewidziana aktorka na premierze "Stawki większej niż śmierć".
Cieślak pokazała się z partnerem Dawno niewidziana aktorka na premierze "Stawki większej niż śmierć". Na premierze filmu "Stawka większa niż śmierć" pojawiła się dawno niewidziana na salonach aktorka Anna Cieślak. Pokazała się w towarzystwie życiowego partnera. Na uroczystej premierze filmu Patryka Vegi "Stawka większa niż śmierć" zjawiły się tłumy gwiazd. Pojawili się nawet ci, którzy rzadko goszczą na warszawskich salonach. Do takich osób z pewnością należy Anna Cieślak. Aktorka niezbyt często bywa na branżowych imprezach. Dla kinowego remake'u kultowego serialu zrobiła jednak wyjątek. Na imprezie pojawiła się w towarzystwie swojego życiowego partnera! Bratanica słynnego Bronisława Cieślaka, który znany jest przede wszystkim z roli porucznika Borewicza w serialu "07 zgłoś się", jest utalentowaną i wielokrotnie nagradzaną aktorką. Po świetnych początkach w branży filmowej jej kariera nieco przystopowała. W ubiegłym roku mogliśmy oglądać Annę na antenie TVP w serialu "Rezydencja". Czy pojawienie się aktorki na czerwonym dywanie jest zapowiedzią powrotu na szczyty?

Na uroczystej premierze filmu Patryka Vegi "Stawka większa niż śmierć" zjawiły się tłumy gwiazd. Pojawili się nawet ci, którzy rzadko goszczą na warszawskich salonach. Do takich osób z pewnością należy Anna Cieślak. Aktorka niezbyt często bywa na branżowych imprezach. Dla kinowego  remake'u kultowego serialu zrobiła jednak wyjątek. Na imprezie pojawiła się w towarzystwie swojego życiowego partnera.

anna cieślak

Bratanica słynnego Bronisława Cieślaka, który znany jest przede wszystkim z roli Sławomira Borewicza w serialu "07 zgłoś się", jest utalentowaną i wielokrotnie nagradzaną aktorką. Po świetnych początkach w branży filmowej jej kariera nieco przystopowała. W ubiegłym roku mogliśmy oglądać Annę na antenie TVP w serialu "Rezydencja". Czy pojawienie się aktorki na czerwonym dywanie jest zapowiedzią powrotu na szczyt?

 

Oldżi

Zobacz także:
Krystyna Czubówna WRÓCIŁA na salony. Tęskniliście?

Seksowna Żmuda Trzebiatowska, kwitnąca Samusionek i Adamczyk w świetnym humorze, czyli co działo się na premierze Klossa

Richardson o Zamachowskim: Ja mam NAJPIĘKNIEJSZEGO partnera na świecie


 


Więcej o:
Komentarze (4)
Anna Cieślak po długiej przerwie na salonach. I to z partnerem!
Zaloguj się
 • saba20

  Oceniono 3 razy 1

  Starszy pan,ten partner !

 • goo

  Oceniono 2 razy 0

  kurde nie mogę się przekonać to tej dziewczyny... ;/

 • limo

  Oceniono 4 razy 0

  ale dziadyga wstyd!!!!!!!!!!!!!!!11

 • werthers

  Oceniono 3 razy -1

  wlazł kotek na plotek ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX